Reklama

Reklama

Saw 3

  • USA Saw III (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

„V každém muži je skryto dítě. Chce si hrát," řekl před sto lety básník Christian Morgenstern. Jigsaw tuto jeho moudrost dovedl k dokonalosti. Když díky pomoci své nové učednice Amandy (Shawnee Smith) zmizel, vůbec nepřestal zasahovat lidem do osudů. Stále dál tahá za všechny provázky, intrikuje jako šedá eminence proti všem, kteří si neváží života a co víc, všechno dělá jen pro jejich dobro. Doktorka Lynn Denlon (Bahar Soomekh) nemá ponětí, že je další na jeho seznamu "vyvolených". Jednou po noční službě v nemocnici ji Amanda unese a odvede do opuštěného skladiště, kde je Jigsaw (Tobin Bell). A toho musí udržet naživu, dokud se Jeffovi (Angus MacFadyen) nepodaří dokončit jeho hru. Jenomže Jigsaw nikdy není tak nemocný, aby nemohl dohrát svou hru. A on si hraje rád... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (637)

Kaka 

všechny recenze uživatele

Hlavně ať už není žádný další díl, nebo to bude u televizní obrazovky bez legrace o zdravý rozum. Třetí díl je tak špatný jak jen může být. Špatní herci, nulová zápeltka, přehnané samoúčelné násilí, odpornost, hnus, zvrhlost - vše ještě více odporné, hnusné a zvrhlé než v předešlých dvou dílech dohromady. To je samozřejmě pochopitelné, protože jinak v této trapné skládačce není čím zaujmout. Atraktivní obsah byl okamžitě vyčerpán v (i tak ne příliš kvalitní) jedničce a další díly jsou čistě shrabovače dolarů. A smutná věc na tom je, že se jich dokáže nahrabat relativně dost, přičemž kvalita je naprosto nulová. ()

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

SAW III na mne už tolik nezapůsobil, celkově to byla nuda. Žádné napětí a nepřipadá mi to jako horror. Spíše se to řadí mezi drama. ++++++++++++++++++++ PRO MILOVNÍKY HORRORU DOPORUČUJI FILM VE STYLU SAW - jmenuje se "ARE YOU SCARED?" je z roku 2006 a je to bomba. Už dlouho jsem neviděl tak skvělý a drastický film! DOPORUČUJI :-) ()

Reklama

Jamal 

všechny recenze uživatele

Tak a je tu Saw III. Tři zoubky na letáku, tři pilky na začátku než se spustí film. Třikrát menší zábava než na začátku. Nějak se mě zdá, že už při dvojce docházela šťáva, ale teď už je to jasné, jestli bude nějaká čtyřka ( což doufám, že nebude - i když to opět neskončilo ). Tvůrci si museli dát nějaká zadní vrátka kdyby to vyšlo, a podle tržby určitě ano - po stránce tvořivé tak napůl. Málo, málo akčních scén a vynálezavých smrtí. ()

Phobia 

všechny recenze uživatele

Chcete si zase hrát? Pan Skládačka, úchyl jeden hnusný infantilní, si nedá se sadistickými hrátkami pokoj ani na smrtelné posteli. Pokud jste tedy sešli ze správné cesty životem, je docela možné, že vás svým "něžným" způsobem přehodí na správnou kolej a připomene, co je opravdu důležité... nebo se aspoň dobře pobaví. Tentokrát má k dispozici nejen oddanou pipinu Amandu, na hřiště přihodí také neurochirurgický tým v těle doktorky a nadávkem traumatizovaného taťku se zálibou v nadměrném požírání hamburgerů a popíjení coly. Diváky bude mrazit, budou tonout v emocích, budou drceni a trháni nechutnostmi a nakonec sestřeleni třeskutou pointou. Na lobotomii také dojde, pak je větší šance k úspěchu filmu, takže si pan Skládačka bude moci hrát i po čtvrté. Nadšení se nekoná a určitě nepomohlo, že jsem předchozí dva díly viděla hodně dávno a poztrácela souvislosti. Navíc si kupodivu nelibuju v mučení lidí a zvířat už vůbec ne, tudíž jsem musela v jednom okamžiku ztlamit zvuk a hrdinně koukat na své špatně ohryzané nehty. 50% ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Dvojka ešte udržala diváka ako-tak v nádeji na lepšie pokračovanie a ťahala aj z úspechu jednotky. A ak by bola aspoň na takej úrovni, bol by som veľmi spokojný. No to, čo nám tu predviedol Bousman je smutné. Posledných dvadať minút je tak zvrátených, snažiacich sa o úplné vyvrátenie s čo najväčším zvratom, že to už začína byť prehnané. Príbeh nulový, stroje smrti majú už nulovú účinnosť a nechutné zábery na atraktivite tiež nepridávajú. Ak bude štvorka pokračovať v klesajúcej tendencii, nebude mať táto séria svetlú budúcnosť. 50%. ()

Galerie (55)

Zajímavosti (32)

  • Se stopáží 113 minut se jedná o nejdelší film série. (Zdroj: ČSFD)
  • První film ze série Saw, ve kterém byla vyobrazena nahota. (Kulmon)

Související novinky

Leprechaun se možná vrátí

Leprechaun se možná vrátí

15.08.2008

Všechny hororové ikony jsou už rozebrané a buď už jsou jejich remaky na světě, nebo se velmi brzy objeví. Hollywood je však stále línější a línější vymýšlet něco nového, takže přišla řada i na ty… (více)

Co se kde šustne

Co se kde šustne

21.02.2007

Ghost Rider láme v USA rekordy. Byl uveden v 3619 kinech a za pouhé 4 dny již stihl vydělat 51,5 miliónů dolarů. Tím hravě překonal dosavadní rekord v nejvyšším výdělku za sváteční víkend, který… (více)

Reklama

Reklama