poster

Saw 3

 • USA

  Saw III

 • Kanada

  Saw III

 • Slovensko

  Saw 3

 • Slovensko

  Hra o prežitie 3

 • Velká Británie

  Saw III

Horor / Thriller / Mysteriózní

USA / Kanada, 2006, 113 min (Director's cut: 121 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • obitus
  ***

  Nejvetsi devizou trojky je vynikajici brutalita a jako vzdy uzasny design pasti. To by byly klady. A ted zapory. V prvni rade postava Amandy, ktera dává pojmu "blba zenska" naprosto novy rozmer. Neco tak nepovedeneho se jen tak nevidi. Ruku v ruce s Amandou jde prekombinovany pribeh, kde je jen jedna z mnoha point zajimava, nanestesti je to zrovna ta nejocekavanejsi. Doufam, ze v dalsim dile se tvurci vykaslou na pribeh a zustanou jen u pasti.(17.1.2007)

 • heyda
  **

  Je mi líto, ale z 5 hvězdiček, které si zaslouží předešlé díly jsem musel klesnout až na dvě. Příběh už je přiliš nacucaný chybami, hloupostmi a především mě naštvalo, že místo myšlenky zde sázeli tvůrci na kubíky a kubíky krve a taky rozsekaných prasat. Závěrečné rozuzlení ani nemělo ty pořádné grády. Trochu jsem tušil, že už bude pila tupější, ale že to tvůrci až takhle strašně s prominutím pojebou??? Velké zklamání a po zhlédnutí celé série jednoznačně nejslabší díl!!!(17.4.2009)

 • monolog
  **

  Nestává se mi to často, aby mi distributoři šlohli můj vlastní obsah, bez toho, že by se ohlíželi na nějaká autorská práva, která tak odhodlaně protlačují ve vztahu k sobě. A proto se o tom zmiňuji hned na prvním místě a tučně (dokonce totiž na originální obal DVD vytiskli chybu, kterou dělám pořád dokola jen já, místo McFadyen píšu McFayden, protože jsem si to kdysi u Statečnýho srdce špatně přečetl). Dál ale už jen k filmu, a bacha, budu spoilerovat. První varování všem, pokud jste neviděli předchozí díly a nechcete si nechat ujít tamní šokantní poenty, nedívejte se nejdřív na trojku. Tak trochu se totiž podíváme do kuchyně mistra kuchaře a zabrousíme občas i pod nějakou tu pokličku. Největším kladem na celým filmu je pro mě již zmíněný Angus McFadyen, sympaťák na první pohled, kterýho nemůžete mít neradi. Největším záporem asi to, že vysvětlováním některých nelogičností předchozích dílů (jak se mají poučit, když všichni umřou ;) se z toho stává jenom obyčejný seriál. Na čtyřku se upřímně těším, protože pokud se Bousman nespojil s Romerem, Jigsawa už neuvidíme. Tohle by byl přístup osmdesátých let, zabiják se vrátí ze smrti. No, doufejme, že si autoři uvědomují, že máme přeci jen jiný rok a doba kultovních nízkorozpočtových béčkových horrorů, které si můžou dovolit jakékoliv čachry s dějem, už dávno skončila. Podobným způsobem mi přijde, že se pokoušejí vytvořit další legendu jako Tallman, Jason, Freddy nebo Mike. K ději, nejvíc mi vadilo, že Dinu Meyer zabijí hned na začátku, že Shawnee hraje takovou káču, že smrti jsou opět tak neuvěřitelně přeplácané a postavy se při nich chovají úplně nelogicky. Nehledě už, že i když je závěr opět překvapivý a zajímavý, deus ex machina si opět prdel ušoupal, aby to všechno zvládl tak, jak si Bousman vysnil. Nehledě na to, jak si ubohý dítě může nevážit života, takže za to zaplatí smrtí (a taky nesnáším to odporný dabování dětí pištícími čtyřicítkami se žvárem v hubě). A tady je i další porušení autorských práv, deus ex machina vymyslel Euripides.(7.5.2007)

 • Trellíno
  *

  Dát za tohle v kině byť jenom deset korun, tak nasedám do letadla a svištim za tvůrcema, abych jim zaživa vytrhnul páteř z těla. Vyslat do kin během jednoho roku a navíc v rámci jedný série dvě takovýhle sra... a ještě na tom takhle vydělat, tak tomu já dámy a pánové říkám umění. Už se nemůžu dočkat příštího roku. Ve frontě na lístky na čtyřku totiž budu stát jako úplně první a pak budu majitelem toho nejdražšího hajzl papíru pod sluncem.(20.12.2006)

 • Shakers
  ***

  Rovnako ako jeho predchodca tak aj tento diel je zase o niečo slabší.A prišlo mi to dejom.Dej sa my zdal byť taký moc zdĺhavý aj keď bol v podstate stále niečim zaujímavý, ale už nefunguje tak ako by mal.Záver filmu moje hodnotenie trochu vytiahne, pretože ten koniec bol fakt štýloví.Je vidno že to nieje len čistý horor bez rozumu.Saw 3 je ešte celkom fajn. 55% - 3*(27.11.2010)

 • - Jméno Jeffova syna je ve filmu zmíněno jen jednou. Je však dost důležité. (Kulmon)

 • - Celé sérii předchází 9,6-minutový film režírovaný tvůrci série Jamesem Wanem a Leighem Whannellem. Vznikl podle jedné ze scén prvního celovečerního filmu a dvojice ho spolu se scénářem posílala studiím a potenciálním hercům. Vidět můžete na druhém disku DVD Saw: Uncut Edition. (imro)

 • - Tvar rány od přimrznutí na Jeffově (Angus Macfadyen) pravé tváři se v průběhu filmu mění. (Geriel)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace