Agent WC 40 Dick Steele se musí vrátit po 15 letech do aktivní služby, protože svět ohrožuje jeden z jeho dávných protivníků, šílený a mocichtivý generál Rancor. Zloduch, o němž si Steele myslel, že ho před patnácti lety zlikvidoval, má dva cíle, chce ho zabít, protože ho připravil o horní končetiny, a pak zničit zemi s pomocí ukradeného čipu do rakety. Zneužije k tomu Barbaru, dceru Steeleovy jediné životní lásky. Proti generálovi však stojí silný protihráč - agent WC 40, který zvládne každou zapeklitou situaci, zlikviduje svého nepřítele a zachrání tím svět. (TV Nova)

Pan.Antonin

Casino Royale a Kingsman se můžou jít zahrabat, nejlepší agentská parodie je bezpochyby Spy Hard. První zkušenost s Lesliem mě donutila se podívat na Bláznivé střely, což jsou filmy ještě lepší. V tomto filmu kromě Leslieho září ještě Andy Griffith a potěší i Hulk Hogan, Ray Charles a Weird Al Yankovic. Napodruhé už to ale asi nebude ono. ()

Xylobalsam

Často kritizovaná parodie, ale podle mě klasická "nielsenovka", podobně jako třeba Bláznivá střela. Ke konci jí sice trochu dochází dech, ale ne tolik, abyste se přestali alespoň na 5 minut smát. ()

Mangus

Pre mňa skvelá paródia, a keďže som ju videl skôr ako Bláznivé strely a vyrástol som na tom, tak dávam 5 hviezd. Absolútna klasika a nezabudnuteľné scény (napr. scéna s prezidentom :D ) . 10/10 A Leslie je absolútne neprekonateľný. ()

enzo_cz

Bohužel, toto je jasně jeden z těch slabších filmů s Lesliem. Nemůžu si pomoct, ale tak trochu recykluje sám sebe. Škoda. ()

Pythonator

Jako celek je to možná trochu nevyrovnané a obsahuje to velké množství trapných či ubohých gagů, ale na druhou stranu je to pořádná prdel a je v tom neskutečné množství geniálních nezapomenutelných scén. Bláznivá střela to sice není, ale i tak je to mnohem lepší, než většina současných parodií. Jsou v tom pěkné baby a Leslie válí jako vždy, tak proč se nebavit a nepustit si tento kvíz rozpoznávání zparodovaných scén (a že jich tam je). ()

Sansnom70

těmto komediím jsem se smál když to byli úplné novinky...dnes už mi to bohužel tak moc k smíchu nepřijde. Doporučuji těm, kteří filmy z panem Lesliem ještě neviděli ()

Nediro

Já miluju parodie a ty s Leslie Nielsenem obzvlášť a tak není divu, že se mi líbil i agent WC 40. Solidní průměr, rozhodně pobaví. ()

-ETIENNE-

Špica, veľmi chytľavý humor. Jedna z mojich najobľúbenejších paródií, hneď po Horúcich strelách 1 a 2. Mimochodom, viete čo je to nehoda? Nehoda je mať dieťa po štyridsiatke, ale keď na vás spadne klavír z 30 poschodia ... tak to je vážne smola :)) ()

goodridge

Takze ked si to vezmeme toto je taka slabsia Nielsenovka. ale aj tak je to vcelku vtipne a ja mam Leslieho moc moc rad. R.I.P ()

padlar

Bláznivé střely jsou mnohem lepší. Ale oproti novějším Nielsenovým parodiím (Pan Magor apod.), toto ještě docela jde. ()