Agent WC 40 Dick Steele se musí vrátit po 15 letech do aktivní služby, protože svět ohrožuje jeden z jeho dávných protivníků, šílený a mocichtivý generál Rancor. Zloduch, o němž si Steele myslel, že ho před patnácti lety zlikvidoval, má dva cíle, chce ho zabít, protože ho připravil o horní končetiny, a pak zničit zemi s pomocí ukradeného čipu do rakety. Zneužije k tomu Barbaru, dceru Steeleovy jediné životní lásky. Proti generálovi však stojí silný protihráč - agent WC 40, který zvládne každou zapeklitou situaci, zlikviduje svého nepřítele a zachrání tím svět. (TV Nova)

Demonic189

Rokmi ten film proste zreje a ja musim zvyšiť na 4*. Par vtipov mimoznych ale vačšina ozaj super. Spolu s Utopencom asi posledné dobre parodie od majstra Leslieho. ()

BigBang

Mám rád devadesátkové crazy comedie/parodie. Tahle produkčně klame tělem: vypadá solidně, ale vtipy jsou strašně špatné. Zasmál jsem se vlastně jenom zabijákovi v multikáře. Druhá hvězda jen za to, že film rychle odsejpá. ()

Chuppa

Umíte jezdit s OT a střílet z AK + JFK se v GM projíždí po USA. Celý to sem sice nenapíšu ale tohle byla opravdová pecka :-D ()

Sundance.cz

Bláznivých komedií se v poslední době moc nenatáčí a svoje nejlepší léta již mají za sebou. S tímhle si rád zavzpomínám. Některé scénky jsou fakt úžasné, jiné trapné, ale určitě film není nudný. Ten konec je ale vážně divej. 65 % ()

Jacccob

Totální magořina, ale jako malej sem to měl jako jedinej film na kazetě, takže si to pamatuju pořád, takže musim zvýšit... :) ()

Kozy9

Klasická Nielsonovka. Absurdný dej je poprepletaný párodiami na známe filmy, či filmové postavy, Nielsen v hlavnej role podáva obvyklý dokonalý herecký výkon, prečo teda iba 2 hviezdičky? Dej má nanešťastie viac suchých a hluchých miest, naozaj podarených vtipov je málo, dej je tentokrát moc slabý a povrchný a niektoré časti mi prišli viac trápne ako zábavné. Film taktiež neosloví ani milovníka komédie a ani náročného diváka, je to ten snímok na jednorázové instantné zabitie nudy. Leslie mal naviac. 40 % ()

Godhaj

,,Řekněme, že mé ruce a věci se často vyskytnou na témže místě.“ Tahle komedie s Lesliem ještě ujde. Vtípků je poměrně dost, ale tak polovina z nich je dobrých, ten zbytek je už trochu trapný. Ale celkově vzato se pořád jedná o dobrou parodii, a když to srovnám se současnými americkými parodiemi, tak je Agent WC 40 dokonce nadprůměrný. Leslie je totiž pořád drsňák, možná ještě větší než v Bláznivých střelách a zvládá svou roli s přehledem. Potěšil mě také soundtrack složený z chytlavých písniček. ()

Belsazar

V rámci žánru bláznivých akčních komedií docela úsměvné. Beru to jako parodii pro uvolnění myšlenkových přetlaků. :-) ()

himor

Naozaj netuším prečo tu ľudia dávajú 2 hviezdičky. Toto je asi najpeckovejšia komédia od Nielsena aká kedy bola. Videl som to ešte ako šteňa a tiež keď to pozriem aj teraz, zdá sa mi to rovnako vtipné a na niektoré pasáže sa vyslovene teším. Áno môže sa to zdať tupé, primitívne, humor na úrovni opice, ale to je všetko v poriadku, tak to má byť. Takže kľudne si sadnite do kresla, zoberte popcorn a užite si jazdu... :D ()

GameboyNES

pořád super parodie. Klenot. Dnešní komedie nesmí kulivá korektnosti nic parodovat, aby náhodou nějakou úchylnou nebo barevnou menšinu neurazili. Leslie mě pořád dokáže rozesmát a to je důležitý. 100% ()

milwaukee

Agentka 3,14 umí střílet z AK a jezdit s OT. IQ vyměnila za BMW a na CéDé poslouchá ÁrÍeM. Leslie je bůh a miluju jeho ujetý hlášky. Sice je to strašná kravina, ale tenhle styl mi sedí. 70% ()

Marlow

Průměrná parodie na špionské filmy. Pár povedených vtipů vyvažuje dost trapných scén. Pobaví , ale na druhé podívání už to není. ()

GordonCZ

Dick Steele je sice drsňák, ale na Franka Drebina nemá ani náhodou. S postupem děje totiž film ztrácí jistou počáteční osobitost a zabředá čím dál více jen do stylu rychlého střídání jednotlivých skoro až nesouvisejících scén parodujících co se dá, jen aby se natáhla stopáž. Ke konci tak neodbytně začíná připomínat jiný nepodařený kousek Leslieho Nielsena, a to film 2001: Vesmírná prda. Bohužel. ()

anyonecek

Opět skvělý komik Leslie Nielsen, v tentokrát poněkud horší parodii. Nebylo zde už tolik skvělých scének a něco bylo docela dost trapné. ()

helrohir

Niektoré parodované scénky ma pobavili (James Bond, Sám doma,...), ale obyčajné vtipy, ktoré sa v priebehu filmu vyskytovali, boli skôr trápne než smiešne a ani Leslie by zo seba nemusel robiť stále len šaška. Bohužiaľ, časy Bláznivej strely boli už nenávratne preč a Leslie odvtedy v žiadnej dobrej komédii už nezakotvil. ()

Brano odpad!

Nemusím tieto paródie s Leslie Nielsenom. Síce snaha o humor tam je, ale tie vtípy sú vhodné tak pre malé deti. Nie je to zas vulgárne, no základným účelom tohto žánru je diváka pobaviť a ja som sa rozhodne nesmial. Nenachádzam nič čo by som kladne ohodnotil. Leslie nebol zlý herec, lenže bol neustále obsadzovaný do podobných hlúposti. ()

marek29

Je to klasická parodie.. Místy trapná, místy kýč, místy sranda, ta baba je taky sexy ale s filmem to nemá nic moc společného :( dej poslabší, takže jak říkám: za zmíněná pozitiva krásný 2* ()