Agent WC 40 Dick Steele se musí vrátit po 15 letech do aktivní služby, protože svět ohrožuje jeden z jeho dávných protivníků, šílený a mocichtivý generál Rancor. Zloduch, o němž si Steele myslel, že ho před patnácti lety zlikvidoval, má dva cíle, chce ho zabít, protože ho připravil o horní končetiny, a pak zničit zemi s pomocí ukradeného čipu do rakety. Zneužije k tomu Barbaru, dceru Steeleovy jediné životní lásky. Proti generálovi však stojí silný protihráč - agent WC 40, který zvládne každou zapeklitou situaci, zlikviduje svého nepřítele a zachrání tím svět. (TV Nova)

GreatestFan

Sice slabší než jiné filmy s Lesliem Nielsonem, ale stále fakt sranda, mám rád skoro všechny Nielsonovy parodie, ale tuhle považuju spíš za takovou slabší z ních ale stále prvotřídní sranda. ()

laepus

Ten film mám prostě rád. Pro Nielsena mám prostě slabost. Ano, jeho poslední filmy jsou totální hrůza, ale v tomto filmu se o hrůzu ani náhodou nejedná. Naprosto převažují ty silné a povedené momenty nad těmi několika málo trapnějšími. Čtyři hvězdy jsou pro mě zcela zasloužené - Sestra v akci, Butch Cassidy a Sundance Kid, Pravdivé lži, Sám doma, Pulp Fiction a mnoho dalších... ()

mira007

Originální název paroduje smrtonosnou past a český distributor hloupě evokuje ten český černobílý film s Kačerem, ale to nic nemění na tom, že tohle je jedna z těch lepších komedií. Kdo zná klasické akční filmy první poloviny devadesátých let tak je tam pozná v parodické formě. ()

Milky.

Od dětství, kdy to bylo nonstop na Nově a pak nahrané na VHSce to znám nazpaměť a jako dítě jsem to žral. Po shlédnutí v současnosti musím uznat, že bez nějakého přihlédnutí k nostalgii je to prostě sračka. Nielsen je sice super, ale i jeho pitvoření je někdy přehnané. Jinak celý film je typická "amerika". 10 po sobě střílených nevtipných primitivních vtípků na jeden celkem dobrý a přehnané parodování ad absurdum. Simple nation...simple movies. Ach zlatý britský humor. ()

El Loco

Leslie Nielsen je už do konca svojej kariéry odkázaný hrať len v paródiách. Táto je paródiou na bondovky. Bohužiaľ prišla v dobe, keď už paródiám dávno odzvonilo a všetko už bolo stokrát videné aj počuté. ()

Emzet

Srovnání s Bláznivými střelami tato komedie rozhodně nesnese - většinou jde o hluchá či trapná místa. Na druhou stranu alespoň občas tento film vtipný je, čímž se odlišuje od jiných Nielsenových "zářezů" jako 2001: Vesmírná prda a dalších... ()

Pedro Morales

V rámci komedií s Leslie Nielsenem je Spy Hard jedním z vrcholů... průměrnosti. Některé fóry jsou opravdu dobré, další jsou zase špatné a některé vyloženě trapné. A nic víc, co by stálo za řeč, toho tady vlastně ani není. ()

Flopik

Leslie v jeho klasickej úlohe. Paródia, ktorá rozhodne mohla byť vtipnejšie. Pár dobrých vtipov sa nájde, ženy nádherné ale viac ako 3* tomu dať nemôžem. ()

miron

Z Lesliho filmíků jeden z těch lepších , herecké výkony pro parodii standartní , dost mi vadí vykrádání hlášek z Připoutejte se , prosím . ()

El-Barto

Vím, že to neni Bláznivá střela, ale i tak mám Leslieho Nielsena pořád za poručíka Franka Drebina a ne za Dicka Steela. ()

adriane9 odpad!

Naprostá ubohost, kterou když v TV opakují jdu vzteky do kolen... Opravdu nic smysluplného, nic vtipného a nic záživného..ať dělám co dělám nenajdu nic co by si zasloužilo jedinou *.. Přesto neodsuzuji a uznávám že své fanoušky si v obyčejném světě Leslie (uáá) najde.. ()

Bozvav

Nemám moc ráda filmy s Nielsenem, tedy filmy tohoto žánru. Takže, nebylo to vyloženě špatné, ale ani dobré. Taková jednohubka, na kterou do deseti minut zapomenete. Za mne 50%. ()

vojtaz

Asi nejslabší Nielsenův film. Spousta vtipů už se opakuje odněkud z minula, i tak to má ale světlé body. ()