Agent WC 40 Dick Steele se musí vrátit po 15 letech do aktivní služby, protože svět ohrožuje jeden z jeho dávných protivníků, šílený a mocichtivý generál Rancor. Zloduch, o němž si Steele myslel, že ho před patnácti lety zlikvidoval, má dva cíle, chce ho zabít, protože ho připravil o horní končetiny, a pak zničit zemi s pomocí ukradeného čipu do rakety. Zneužije k tomu Barbaru, dceru Steeleovy jediné životní lásky. Proti generálovi však stojí silný protihráč - agent WC 40, který zvládne každou zapeklitou situaci, zlikviduje svého nepřítele a zachrání tím svět. (TV Nova)

*Colorado

Jestli patříte k těm lidem, kteří se rádi od srdce zasmějou i za cenu toho, že ve filmu jsou hluchá místa, tak tady bych neváhal. Já se k této sortě řadím a tudíž se s Leslie Nielsenem opět dobře bavím. ()

Lyžař

Takhle zaměřený filmy mi vůbec nevadí. Ale dějově je Agent WC40 opravdu slabý. A těch pár super gagů, které odkazují na filmy z minulosti? To nevyrovná hodnocení na kladnou stranu. Spousta scének byla připravena parodicky, ale abych řekl pravdu, na mě prostě nefungovali. Možná jsem se měl na Agenta podívat před cca 20 lety, kdy byl natočen. Pak bych možná uznal umění, které se zde skrývá. Dnes ale podprůměr a už nikdy se k tomu nechci vrátit. ()

Olík

Povedené gagy střídají totálně trapné....ono to asi i tak u parodií má být, ale tady to všechno působí tak nějak "na hniličku". Navíc je strašně patrná snaha vnutil Leslie Nielsenovy pózu Franka Drebina....a ten jak všichni zajisté víme byl jenom jeden. Agent WC 40 je pro mne typickým představitelem údobí po Bláznivých střelách, Žhavých výstřelech nebo Připoutejte se, prosím! a před novou vlnou v podobě Scary Movie, Bulšit či Superhrdiny, které z hlediska parodií považuji tak trochu za rozpačité. Každopádně každé zboží má svého kupce a kdo chce kam, až se ucho utrhne. ()

Besyn

Ze začátku to vypadá slibně,pak už jen sledujeme slet více,či méně zdařilých (a pár zcela nezdařilých) vtípku a narážek na různé filmy.Celkový dojem je spíše podprůměrný. ()

Odpadlik

Lepší než třeba jiné Nielsenovi filmy jako Drákuloviny nebo Bláznivý exorcista, ale rozhodně nedosahuje sérii Bláznivých střel. ()

artuš

Když tuto komedii srovnám s úrovní Bláznivých střel,tak agen wc 40 dost zaostává.Za laťkou kterou si Leslie Nielsen sám sobě nastavil. ()

Rudyamon

Leslie Nielsen je herec, který umí rozesmát už jen tím, že se prostě "moudře" dívá. Komedie s ním jsou vždycky veselé, byť v nich nesmíme hledat zrovna velké umění. Agent WC 40 je jednou z těch trošku míň vydařenějších, ale přesto to opět není špatné. Příběh tajného agent ala antibond je vděčnou rolí u které Leslie Nielsen opět ukázal, že umí pobavit. Chvílemi děj sice ujede to málem trapných vod, ale přesto to má grády. Fantastické jsou odkazy na jiné filmy (např.Cliffhanger, Sám doma ...), s Leslie Nielsenem ovšem s podstatně jiným efektem. Komedie zcela určitě nenudí, i když mám pocit, že mnohé bylo možno udělat líp a mnohé se nemuselo, víc nebo míň, kopírovat z jiných filmů. To už je ale, zvlášť v parodiích, docela zvykem, jak to tak sleduji. Ale jo - 3 hvězdičky - 50%, to bude docela vhodné hodnocení, snad se za to na mě Dick Steele nezaměří a neudělá mi ze života ... totální komedii ... :-) ()

Likan7

Podobná Bláznivá střela je lepší, o tom žádná. Přesto je WC 40 fajn komedie na sobotní dopoledne, když přepínáte programy a na Nově zrovna běží tohle. Několik gagů je vyloženě skvělých a k tomu se parodují filmy, na kterých jsem vyrostl, takže nostalgie s Nebezpečnou rychlostí jede na plný obrátky. Nicollette Sheridan byla tehdy dost možná nejvíc sexy žena světa. ()

rublik05

Jednoduché, vtipné, ideální na odreagování. Tady se ovšem trochu víc vaří z vody, některé scény až moc tlačí na pilu a jsou místy až trapné. Z té záplavy parodií je tohle spíše ten slabší průměr, přesto snímek diváka určitě neurazí, ale dobře pobaví. 4/10. ()