poster

Jednotka příliš rychlého nasazení

 • Česko

  Úsvit policajtů

 • Velká Británie

  Hot Fuzz

 • Francie

  Hot Fuzz

 • Slovensko

  Jednotka príliš rýchleho nasadenia

Akční / Komedie / Krimi / Mysteriózní

Velká Británie / Francie / USA, 2007, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  **

  Začátek se rozjel poměrně dobře. Člověk se i pobavil . Pak jsem asi hodinu a půl nepochopil na co si ten film hraje. Jestli je to parodie nebo se to má brát vážně. No a na závěr jsem se dočkal slušné akce. Jestli jsem se krom úvodu pobavil ? To ani omylem. Vlastně nejlepší zábava je až díky našim komentářům. Plakátové věty typu: "Edgar Wright strčil Baye do kapsy." "Takhle má vypadat akční film". Nebo zase vysoce netolerantní komentář od uživatele Humprt Pum . To sou mnohem větší dardy než celej tenhle zkaženej guláš zvanej Hot Fuzz.(24.6.2007)

 • J*A*S*M
  *****

  Hot Fuzz je pro akční filmy tím, čím mohl být Shaun of the Dead pro zombie horory, kdyby se byl býval povedl. Tedy zpola parodickou reflexí žánru na jedné straně a současně jeho hrdým zástupcem na straně druhé. Na rozdíl od již zmíněného Soumraku mrtvých se to tentokrát Edgaru Wrightovi ukočírovat povedlo a výsledkem je vskutku dobrý a pozoruhodný film, který zaujme humorem, (takřka hororovou) zápletkou i nářezovou akcí. V podstatě bez výhrad.(27.6.2010)

 • Hakha
  *****

  Parádně střelená komediální jízda, která zraje každým zhlédnutím. Pod taktofkou talentované režiséra Edgara Wrighta šlape vše dokonale a je neuvěřitelné, že za tak nízký rozpočet dokázal na závěr natočit povedenou akční jízdu. Dvojice Simon Pegg a Nick Frost opět exceluje a tak hodnotím 4,5 hvězdičky...(16.10.2010)

 • EdaS
  ****

  Hodně příjemná komedie pro každého s "akční minulostí", jen se nemůžu zbavit dojmu (stejně jako u Soumraku mrtvých), že z daného námětu šlo dostat ještě víc. Chyběla mi zajímavější zápletka a hlavně pořádné hlášky, které k akčnímu žánru prostě patří (viz Smrtonosná past 4.0). Oproti předchozímu Wrightovu filmu každopádně posun vpřed, takže se na další počin zatraceně těším.(11.7.2007)

 • Brouk
  ****

  Huráááá, bůh ochraňuj Anglii... Už je to tu zas... Starý kontinent zas potěšil mou dušičku před Hollywoodem... To je panečku jízda... Už jen začátek je tak famozní (prvních 8 minut), že si to musíte pustit 3x za sebou... Každépolíčko je totiž "nabušené"... Jen tak dál... tralalalala... hned je mi líp(7.10.2007)

 • - Scéna, při které skáče Nick přes ploty, je narážkou na obdobnou scénu z filmu Soumrak mrtvých. Dokonce i hláška "Ty jsi nikdy nešel zkratkou?" je stejná. (Kevadros)

 • - V první půli filmu se Danny ptá Angela na množství otázek typu: "Už jsi někdy střílel současně dvěmi zbraněmi?" Ve druhé polovině filmu pak Angel všechny ty věci dělá s výjimkou střílení do vzduchu a křičení u toho. To dělá Danny. (Kulmon)

 • - Ke konci roku 2012 se jednalo o 101. nejvýdělečnější snímek roku 2007 a 2,491. nejvýdělečnější snímek se zohledněním inflace. (chelseaman22)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace