The Lost Tape: Andy's Terrifying Last Days Revealed

všechny plakáty
Krátkometrážní / Horor / Thriller
USA, 2004, 15 min

Bonus, ktorý sa nachádza na DVD s filmom Úsvit mŕtvych vám ozrejmí život a prežívanie Andyho, majiteľa obchodu so zbraňami. Ten, ako jeden z preživších musí čeliť otázke, ako nezomrieť od hladu a ako sa dostať do bezpečia. (oficiální text distributora)

zdenur

Andyho videodeníček, Andyho nudný videodeníček. Nijak mně to nezaujalo. Jen spousta nudných hašišáckých plků. ()

JanKukulín

no zase tak úchvatné, jak tady někteří píší to není. Je to prostě jen otitulkovaný bonus o posledních chvilkách Andyho života. Jako bonus dobrý nápad, ale tím to asi tak hasne. Na DVD Úsvitu jsou mnohem lepší bonusy....např. o šíření viru po celém světě.Každopádně už jen za Andyho kecy si to tři hvězdy zaslouží ()

Dimo

Samostatně těžce nudné, ale jako stopu souvislosti filmu to beru. Nicméně to šlo určitě zajímavěji. ()

Sekel

Jako bonus pro divaky Usvitu mrtvych usmevne. I kdyz na ceskem vydani DVD jsou daleko lepsi bonusy, stale potesi. ()

drkaldj

Celkem dobře zahrané. Pomrknutí na vedlejší postavu z Úsvitu mrtvých. Bohužel taky nezajímavé a zbytečné. ()