Reklama

Reklama

Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov. (Warner Bros. CZ)

Diskuze

Uživatel Majo.evans smazal svůj příspěvek.

Holubicqa

Holubicqa (hodnocení, recenze)

Především to není vůbec vycucané z prstu a dost to odpovídá dnešním poznatkům o cestování vesmírem, časem, atd..

Puxina

Puxina (hodnocení, recenze)

Každého názor :) Já film ted zkoukl asi po paté a furt super. Hlavně ta hudba je úchvatná. 

palox

palox (hodnocení, recenze)

dalsia umelecka picovina. mozno na lsd a heroine naraz by to zmysel davalo

na příspěvěk reagoval DarweyD

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

mitrax

věřil bych, že je to chyba, kdyby tam TARS nemluvil a jen tak stál, ale on se do té konverzace přímo zapojí a mluví svým hlasem, kdyby chtěli mohl to namluvit klidně CASE.

mitrax

mitrax (hodnocení, recenze)

PhilTesi

moze to tak byt ale zaujimave je, ze CASE tam s nimi pri otvoreni prechodovej komory neni ale TARS ano. Podla mna je to filmova chyba.

 

Ani skutocnost, ze pestuju kukuricu stale na tych istych poliach nie je zrejma z filmu a napriek tomu ju dali do chyb

na příspěvěk reagoval PhilTesi

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

mitrax

To, že stojí za nimi pořád přece nezmamená, že letěl s nimi. Klidně mohl stát v té komoře a čekat na ně a oni kolem něj prošli a šli za Romillym říct, co se stalo.

na příspěvěk reagoval mitrax

mitrax

mitrax (hodnocení, recenze)

PhilTesi

no ak je to skutocne dekompresna prechodova komora tak Romilly logicky stoji na strane Endurance a TARS, Amelia a Cooper na strane Rangera alebo Landra podla toho ktorym modulom leteli.

na příspěvěk reagoval PhilTesi

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

mitrax

A kde přesně je ukázané, že s nimi letěl TARS ? To, že TARS stojí za nimi po návratu v té dekompresní komoře nebo co to je, neznamená, že se vrátil s nimi. 

na příspěvěk reagoval mitrax

mitrax

mitrax (hodnocení, recenze)

Vo filme som si vsimol jednu filmovu chybu a ked som ju zaslal redakcii csfd.cz tam mi odpisali ze je to nezaujimave :DDD

Tak skuste sami posudit s tymi chybami vo filme co su tu uz spomenute, ci je tomu tak

 

V skratke - Na planetu Millerove odchadza Cooper s robotom CASE ale pri navrate je s nim TARS.

 

Podla redakcie CSFD je to nepodstatna filmova chyba ale opakovane pestovanie kukurice je polda nich filmova chyba :DDD

na příspěvěk reagoval PhilTesi

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Sorry za chybu, Int. se promítal jedině ve 2D. :) Ale 3D stojí obecně za prd, není v něm nic vidět jak je tmavé.

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

woodsman

Ano, je to tam epické. :) Na Interstellaru jsem byl i v klasickém kině, ale to se s tím vůbec nedá srovnat! 3D brejle navíc o dost sníží jas. Třeba ho někdy znovu uvedou, protože je stvořený pro IMAX. :) 

Badmaniak

Badmaniak (hodnocení, recenze)

Varlous

Myslím si, že už z podstaty "Nolan" se nic podobného nechystá a chystat už nebude. :D

Podobné filmy jako Příchozí, Passengers a podobné scifi filmy jsou prostě o několik škatulek níž.

Co si myslím, že je výpravou nejblíže je asi Sunshine.

Varlous

Varlous (hodnocení, recenze)

Ahoj, nevíte jestli se v blízké době nechystá něco podobného jako tento film?

 

Hezký den.

na příspěvěk reagoval Badmaniak

Badmaniak

Badmaniak (hodnocení, recenze)

pecuch

Přečti si co tu psali ostatní a pochopíš o čem jsem mluvil. Já pořádně právě četl. Červí díra (ta černá díra s červí dírou), která je na druhém konci vytvořené červí díry od budoucích lidí. To tu ostatní psali, o tom jsem já mluvil.

K té debatě co jsme vedli se ale už víc vyjadřovat nebudu. :) Protože lidi jako Duncan tady píšou, že nemám tušení co je uprostřed černé díry, ale na to je teorií spousta, včetně právě té červí díry, protože právě při vysoké gravitaci se hroutí časoprostor. Tak už to předpovídal Einstein.

pecuch

pecuch (hodnocení, recenze)

Badmaniak

2) pleteš to ty, já jsem právě psal, jestli není možný, aby v černé díře byla další červí díra.. ne v červí díře červí díra, musíš pořádně číst :-)

na příspěvěk reagoval Badmaniak

Rocky88

Rocky88 (hodnocení, recenze)

Helo

Mícháš různý černý díry. Prostuduj pár dokumentů, uvidíš, že tvoje teze "nohy vs. hlava" neplatí vždy.

na příspěvěk reagoval Helo

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Duncan66

Já jsem to taky nepočítal, ale četl jsem o tom několik článků, dokonce ještě dávno před tímhle filmem. Ale co se týče těch měkkých černých děr, tak se přiznám, že o nich vím skoro prd, takže to nemůžu rozporovat :)

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Helo

priznavam, ze jsem nikdy nic takoveho nepocital a neresil, pouze jsem abslovoval nejake diskuze s astrofyziky. Ve filmu podle me prave proto zminili, ze se jedna o "mekkou" cernou diru, ktera neni tak agresivni, co se gravitace tyce.

na příspěvěk reagoval Helo

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Duncan66

Nemají měkký černý díry ale něco společnýho spíš paradoxem zániku informace?

 

No protože ta gravitace je tam obrovská, ale zároveň se snižuje s druhou mocninou vzdálenosti, tzn. že na malým úseku se sníží o obrovský množství. Jako když ti padne drát s vysokým napětím doprostřed pole. To napětí je tam tak obrovský, že napěťový potenciály mezi dvěma bodama jsou obrovský, takže když uděláš delší krok, tak tě to usmaží. Proto se doporučuje se tak jako šourat, aby potenciál mezi tvýma chodidlama nebyl moc velkej.

na příspěvěk reagoval Duncan66

Související novinky

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

27.01.2024

Před deseti lety byl Matthew McConaughey na absolutním vrcholu. Hlavní role v nolanovce, která je jednou z nejlepších sci-fi poslední dekády. Za Klub poslední naděje vyfoukl DiCapriovi Oscara, navíc… (více)

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

18.08.2023

Snad to ani není třeba psát, ale pokud jste ještě v kině náhodou nebyli na nejnovějším snímku Christophera Nolana (Počátek) Oppenheimer, rozhodně vyrazte. Včera bylo pozdě. Film, který nadchnul… (více)

Nolan nevyloučil možnost natočení Star Wars

Nolan nevyloučil možnost natočení Star Wars

19.07.2023

Režisér Christopher Nolan si za ty roky v Hollywoodu vypěstoval pověst tvůrce, který má pevnou vizi, přesně ví, čeho a jak dosáhnout, a málokdy se co se kvality týče splete. Navíc se mu několik let… (více)

Oppenheimer a třetí Strážci budou dlouzí

Oppenheimer a třetí Strážci budou dlouzí

25.03.2023

Trend bobtnajících filmových stopáží pokračuje i letos a po 169minutovém Johnu Wickovi 4 se diváci pomalu ale jistě můžou začít připravovat i na další vydatné kousky. Čerstvě totiž byly odhaleny… (více)

Reklama

Reklama