Painkiller Jane

• Kanada Painkiller Jane (více)
Kanada / USA, 2007, 17 h 14 min (Minutáž: 47 min)

Tvůrci:

Gil Grant

Hudba:

John Sereda

Kristanna Loken, Noah Dalton Danby, Stephen Lobo, Rob Stewart, Sean Owen Roberts, Melanie Papalia, Alaina Huffman, Dominic Zamprogna, Steve Lawlor (více)

Epizody(22)

Ťažko jej odolať, nemožno ju zabiť!  Kristanna Lokenová ako krásna agentka Jane Vascová vládne ohromujúcou samoliečebnou silou, ktorá ju robí takmer nezraniteľnou. Nech utrpí akékoľvek, hoci aj fatálne zranenie, okamžite sa uzdraví a zdá sa, že je nesmrteľná. Svoj skvelý potenciál nezničiteľnej bojovníčky môže využiť ako agentka vládnej jednotky na boj proti Neurom. Sú to nebezpeční geneticky zmutovaní jedinci, ktorí rozvracajú krajinu a šíria paniku. Vynikajú mentálnou silou, ovládajú telekinézu a dokážu vyvolať halucinácie. Podarí sa vláde USA zastaviť toto nebezpečenstvo? (oficiální text distributora)

HArna

Naprosto průměrný seriál, který sice neurazí, ale ani neohromí. Je to škoda, z tématu "nesmrtelnosti" se dalo vytěžit mnohem více. Tady je to všechno nezajímavé, skupina hlavních hrdinů je stejná. Tedy bez nápadu, okamžitě víte co máte od koho čekat. Některé díly mají lepší nápady, jiné ne. Prostředí je nevýrazné a v mnoha případech stejné nebo podobné. Průměr - 50% ()

kwoky

Nemuzu rict, ze chapu tak nizke hodnoceni. Prece jen nejaky naboj tu je, myslenka taky, krasna Kristanna a je to i napinave. Nejake nedostatky tu samozrejme jsou, ale pro me nejsou zatim nijak zasadni. Zatim za 4*. ()

javaznenevim

Je to neskutečná blbost která nemá logiku a když u toho budete chvíli přemýšlet, tak si budete chtít podřezat žíly. Tak proč já, který neváhám udělit odpad za cokoli, co mě nasere, udílím 3*? GUILITY PLEASURE! ()

Patrac999 odpad!

Sice jsem viděl jenom jeden díl, ale i přesto se odvážím hodnotit: Bože co to je za debilitu? Snaha o krimi seriál? Ano ale s úplně ale úplně debilními sci-fi prvky a snaha o cool scény (skoky v čase, bullet time) to shazují z pozice lehkého podprůměru do "tvrdého" odpadu. ()

L.Hellhor

Zklamání a zklamání. To je přesně to, co cítím. Neuro (neura; čert ví, jak se správně skloňují) jsou možná zajímavým nápadem a občas se i objevil díl, který měl potenciál. Takový díl by pak možná stálo za to si přečíst ve slušné sci-fi povídce. Rozhodně ale ne v této podobě! ()

Railman

Fakt low quality seriál. Mutanti, laciné triky, špatní herci. Nemá to cenu sledovat ani kvůli Lokenové. (viděl jsem 1 a 1/2 dílu) ()

Allegro.g.

Jedna hvězdička u mne znamená "neruší mne při luštění kódovaných obrázků, žádný jiný vjem ale ze sledování nemám" ()

Hellsniper

Dal sem jenom tedy dva díly, víc jsem nezvládl. Tenhle seriál by mohl být docela průměrný, kdyby ho hrdinka seriálu nekomentovala neustále svými duševními pochody a kdyby měla o pár kilo méně taky by to nebylo naškodu. ()

playboy_05

100% hot kráska Kristanna Loken v roli totálně nesympatické kravky, která se zásobí aspirinem, protože přece bolest je svině, v utahaném seriálu plném postav důležitých jako Palo Habera v Talentmanii, namachrovaných keců a jiných dalších "mouder". Hi-tech nudný a hloupý seriál. ()

Muff

Brousím si takhle v Kodi a říkám si, zkusím náhodný seriál, bum, Painkiller Jane, a hele, hraje tam Kristanna. No co mám povídat, je to tak trochu slabší kombinace Fringe, Resident Evil a seriálové Brutální Nikity. Dokonce to mělo nějakou předlohu, no, asi od nějakého slabšího autora céčkových komiksů, protože ten děj tomu odpovídal. Celý seriál kupí klišé na klišé - tým, jeden fér šéfík, tvrdá ale citlivá sexy bloncka, nabouchanej poloidiot, ale s měkkým srdcem, všemocný ajťák. Mocná organizace v pozadí. Kvalita jednotlivých dílů kolísavá, na výplach mozku dobrý, kdyby od dvou třetin nebylo zřejmý, že se seriál urachluje, aby mohl skončit a konec je už zařízlý a nedořečený, zkrátka zjevně odfláklý. Chabotu scénáře podtrhuje i to, že ta druhá baba je tam jen na okrasu a ten negr na kolejích asi jen k naplnění kvót. No, prostě dost slabý. Ale za Kristannu dávám hvězdu navíc. ()

Hrus

Seriál ve všech důležitých složkách (příběh, napětí, akce, herecké výkony, hudba, triky) podprůměrný. Hodnotím po 6 dílech, kdy jsem marně čekal, jestli se neobjeví nějaký prvek, který by seriál nějak obzvláštnil. Škoda, základní premisa o ženě, která má superschopnost zrychleného uzdravování (je téměř? nesmrtelná), je pro mě docela zajímavá a při mnohem lepším zpracováním bych se určitě na takovýto typ seriálu díval... ()

leonidas

komu se líbí kristanna loken tomu bych tendle seriál doporučil, vidí ji tady z různých úhlů rozdílných šatech rozdílných já nevím co. a hodnocení tohohle seriálu no to přenechám těm kterým se kristanna loken líbí a vydrží se koukat na víc dílů než já. ()

numan

Painkiller Jane má stejný handicap jako Andromeda - příliš provařený xicht mezi hlavními hrdiny. Co na tom, že se Nick Slaughter už neprsí v havajskejch košilích na pláži, pořád je to on a Rob Stewart s tím nic nenadělá. Přitom to není špatná série, pokud velkomyslně přehlídnete pár chybiček typu "na žebřík leze nahoru jako první a dolů z něj slézá zase jako první". :o) I to maďarské finále se dá rozchodit, eremy. Není to tak promakané jako stylově příbuzná Alias (o to srovnání si říkají už titulky), ale prů*er vypadá jinak. ()

Naby

Nápad je celkem zajímavej, ale čekali by jste od nějakého seriálu kde hraje "Nick Slaughter" nejakou vysoko kvalitu? Pro ty co mají rádi i trapnější a nedomyšlené scifi vřele do toho. Jinak tak 1,6* víc ani ťuk. ()

libka.s

Nemyslím, že by to byl tak špatný seriál. Nic zvláštního jsem od něj nečekala a taky jsem se ničeho zvláštního nedočkala, ale zklamaná jsem nebyla. Docela dobře mi zaplnil jinak nudné večery. ()