Painkiller Jane (TV seriál)

• Kanada

Painkiller Jane

Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť!

Akční / Sci-Fi

Kanada / USA, 2007, 22x45 min

John Sereda

Kristanna Loken, Noah Dalton Danby, Stephen Lobo, Rob Stewart, Melanie Papalia, Alaina Huffman, Dominic Zamprogna, Steve Lawlor, G. Michael Gray, Sonya Salomaa, Moneca Delain, Eszter Balla, Lili Bordán, Imola Gáspár, Jody Thompson, Philip Cabrita, Carrie Genzel, Paul Anthony, Robin Mossley, Ryan Robbins, Chuck Campbell, Dana McLoughlin, Jeffrey Ballard, William "Big Sleeps" Stewart, David Richmond-Peck, Adam Sinclair, Meghan Ory, Tom Butler, John DeSantis, John Reardon, Alain Chanoine, Michael Rogers, Adrian Holmes, Megan Charpentier, Anne Marie DeLuise, Tiera Skovbye, Douglas Chapman, Matt Devere, Brad Kelly, Alison Araya, Sean Owen Roberts, Reese Alexander, Declan Hannigan, Alf Humphreys, Clifton MaCabe Murray, Csaba Vékes, Vincent Gale, Patrizio Sanzari, Josh Blacker, Elias Toufexis, Jackie Blackmore, Demord Dann, Scott Heindl, Howard Siegel, Osmond L. Bramble, Scott E. Miller, Michael Roberds, Colin Corrigan, Steve Elliott, Uwe Lauer, Brandon Barton, Bill Marchant, L. Harvey Gold, Marilyn Norry, Fred Henderson, Gary Jones, Ágnes Máhr, Debra McCabe, Conrad Coates, Bruce Dawson, Judith Maxie, Karen Kruper, Kurt Max Runte, Hamza Fouad, Brandi Alexander, Jenny Mitchell, Megan Danso, Kurt Evans, Adrien Dorval

Kirk Shaw

Scénografie:

James Hazell, Paul McCulloch

Kostýmy:

Ken Shapkin
  • Djkoma

Po osmi dílech mohu prohlásit, že jde o slabší průměr televizních seriálů, který doufá, že oslní krása Kristanny Loken(už nevypadá tak krásně jako v T3) a stará tvář Roba Stewarta (kdo nepamatuje vražedné pobřeží ať je zticha...). Bohužel díly jsou extrémně nevyvážené a každý díl se pohybuje mezi 1* a 4*. Některé díly vás překvapí nápadem, který je zabit provedením. Doufám, že příště si někdo lépe rozmyslí jak využít aspoň minimální potenciál seriálu (a dá víc peněz :)).(10.7.2007)

• 4daPeace

Verdikt: Chaby dej, mizerne lokace a dekorace, priserne osvetleni, otresna prace kameramana, na neco jsem zapomel? Edit: To 3 AM CODE - tak uz jsou tri dily a porad je to uplne to stejne na zacatku. Snad uz se nemusim dale mucit a divat se na celou radu, jenom proto, abych tady pak mohl dat hodnoceni.(20.4.2007)

• HArna

Naprosto průměrný seriál, který sice neurazí, ale ani neohromí. Je to škoda, z tématu "nesmrtelnosti" se dalo vytěžit mnohem více. Tady je to všechno nezajímavé, skupina hlavních hrdinů je stejná. Tedy bez nápadu, okamžitě víte co máte od koho čekat. Některé díly mají lepší nápady, jiné ne. Prostředí je nevýrazné a v mnoha případech stejné nebo podobné. Průměr - 50%(27.2.2015)

• Ichabod

Klidne to odpalim hned z kraje....Koukal jsem se na to jen kvuli Kristanne "TX" Lokenove. ale divat se na celou serii kvuli ni nehodlam. Je to pseudodrsne nic, ktere se jen snazi vydelat dalsi $ a svezt se na nove vlne US serialu..Nicmene nenabizi NAPROSTO nic co by melo cloveka u nej udrzet...na Sci-Fi je to malo Sci-Fi na akcni stealth thriller je to malo akcni, malo stealth, malo thrill....Myslim ze neni treba dodavat nic vic, vubec mne nezajimalo co se tam proc komu deje a nezajimaly mne ani postavy protoze jsou tak povrchni a tak ploche jak bricho krasne Kristanny..(2.7.2007)

• castor

Šmudla Kristianna Loken. Přátelé, kde je ta kráska z třetího Terminátora? Sci-fi seriály jsou snad tím nejhorším, co seriálové produkce za oceánem nabízí.. nemám rád ta nebubřelá gesta povrchních postaviček a rádoby cool styl.. Prakticky nic mě tu neoslovilo. A jedinou rolí profláklý Rob Stewart? Ten jen dokresluje, jak ten neuprosný čas letí..(8.1.2010)

• - Představitelka Jane, Kristanna Loken, se díky natáčení seriálu seznámila s Noahem Danbyem, a později se za něho také vdala. (Lenny.M)