Painkiller Jane (TV seriál)

• Kanada

Painkiller Jane

Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť!

Akční / Sci-Fi

Kanada / USA, 2007, 22x45 min

John Sereda

Kristanna Loken, Noah Danby, Stephen Lobo, Rob Stewart, Melanie Papalia, Alaina Huffman, Dominic Zamprogna, Steve Lawlor, G. Michael Gray, Sonya Salomaa, Moneca Delain, Eszter Balla, Lili Bordán, Imola Gáspár, Jody Thompson, Philip Cabrita, Carrie Genzel, Paul Anthony, Robin Mossley, Ryan Robbins, Chuck Campbell, Dana McLoughlin, Jeffrey Ballard, William "Big Sleeps" Stewart, David Richmond-Peck, Adam Sinclair, Meghan Ory, Tom Butler, John DeSantis, John Reardon, Alain Chanoine, Michael Rogers, Adrian Holmes, Megan Charpentier, Anne Marie DeLuise, Tiera Skovbye, Douglas Chapman, Matt Devere, Brad Kelly, Alison Araya, Sean Owen Roberts, Reese Alexander, Declan Hannigan, Alf Humphreys, Clifton MaCabe Murray, Csaba Vékes, Vincent Gale, Patrizio Sanzari, Josh Blacker, Elias Toufexis, Jackie Blackmore, Demord Dann, Scott Heindl, Howard Siegel, Osmond L. Bramble, Scott E. Miller, Michael Roberds, Colin Corrigan, Steve Elliott, Uwe Lauer, Brandon Barton, Bill Marchant, L. Harvey Gold, Marilyn Norry, Fred Henderson, Gary Jones, Ágnes Máhr, Debra McCabe, Conrad Coates, Bruce Dawson, Judith Maxie, Karen Kruper, Kurt Max Runte, Hamza Fouad, Brandi Alexander

Kirk Shaw

Scénografie:

James Hazell, Paul McCulloch

Kostýmy:

Ken Shapkin

No moc dílů sem teda neviděl, ale podle mě moc velkou pespektivu tenhle seriál nemá. Příběh je takovej dost tuctovej a neni moc zábavnej i když snaha o upoutání přece jen nějaká byla, Kristianna Loken je taková akční žena a to mi moc nesedělo a kamerový vychytávky více méně zbytečný, spíš to pak působilo dost nuceně. V záplavě těch amerických seriálů co se teď všude rojej, tohle prostě prorazit nemůže, ale místo těch kriminálek maiami na Nově by to nemuselo být špatný(28.4.2007)

• castor

Šmudla Kristianna Loken. Přátelé, kde je ta kráska z třetího Terminátora? Sci-fi seriály jsou snad tím nejhorším, co seriálové produkce za oceánem nabízí.. nemám rád ta nebubřelá gesta povrchních postaviček a rádoby cool styl.. Prakticky nic mě tu neoslovilo. A jedinou rolí profláklý Rob Stewart? Ten jen dokresluje, jak ten neuprosný čas letí..(8.1.2010)

Podle mě jeden z kvalitních seriálů. A právě Kristanna Loken v titulní roli Jane Vasco tomu dává styl. Mně se to líbí. Poslední dobou mně všechny seriály přijdou na jedno brdo a právě tenhle se výrazně odlišuje svou originalitou. Chytat Neury, kteří dokáží páchat zločiny pouhou myslí, není žádný med. A agentura se na to dost nadře. Takže se nemíním držet při zdi a za jejich úsilí jim vpálím vysoké hodnocení.(8.12.2009)

Painkiller Jane má stejný handicap jako Andromeda - příliš provařený xicht mezi hlavními hrdiny. Co na tom, že se Nick Slaughter už neprsí v havajskejch košilích na pláži, pořád je to on a Rob Stewart s tím nic nenadělá. Přitom to není špatná série, pokud velkomyslně přehlídnete pár chybiček typu "na žebřík leze nahoru jako první a dolů z něj slézá zase jako první". :o) I to maďarské finále se dá rozchodit, eremy. Není to tak promakané jako stylově příbuzná Alias (o to srovnání si říkají už titulky), ale prů*er vypadá jinak.(24.7.2010)

• HArna

Naprosto průměrný seriál, který sice neurazí, ale ani neohromí. Je to škoda, z tématu "nesmrtelnosti" se dalo vytěžit mnohem více. Tady je to všechno nezajímavé, skupina hlavních hrdinů je stejná. Tedy bez nápadu, okamžitě víte co máte od koho čekat. Některé díly mají lepší nápady, jiné ne. Prostředí je nevýrazné a v mnoha případech stejné nebo podobné. Průměr - 50%(27.2.2015)

• - Představitelka Jane, Kristanna Loken, se díky natáčení seriálu seznámila s Noahem Danbyem, a později se za něho také vdala. (Lenny.M)