Painkiller Jane (TV seriál)

• Kanada

Painkiller Jane

Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť!

Akční / Sci-Fi

Kanada / USA, 2007, 22x45 min

John Sereda

Kristanna Loken, Noah Danby, Stephen Lobo, Rob Stewart, Melanie Papalia, Alaina Huffman, Dominic Zamprogna, Steve Lawlor, G. Michael Gray, Sonya Salomaa, Moneca Delain, Eszter Balla, Lili Bordán, Imola Gáspár, Jody Thompson, Philip Cabrita, Carrie Genzel, Paul Anthony, Robin Mossley, Ryan Robbins, Chuck Campbell, Dana McLoughlin, Jeffrey Ballard, William "Big Sleeps" Stewart, David Richmond-Peck, Adam Sinclair, Meghan Ory, Tom Butler, John DeSantis, John Reardon, Alain Chanoine, Michael Rogers, Adrian Holmes, Megan Charpentier, Anne Marie DeLuise, Tiera Skovbye, Douglas Chapman, Matt Devere, Brad Kelly, Alison Araya, Sean Owen Roberts, Reese Alexander, Declan Hannigan, Alf Humphreys, Clifton MaCabe Murray, Csaba Vékes, Vincent Gale, Patrizio Sanzari, Josh Blacker, Elias Toufexis, Jackie Blackmore, Demord Dann, Scott Heindl, Howard Siegel, Osmond L. Bramble, Scott E. Miller, Michael Roberds, Colin Corrigan, Steve Elliott, Uwe Lauer, Brandon Barton, Bill Marchant, L. Harvey Gold, Marilyn Norry, Fred Henderson, Gary Jones, Ágnes Máhr, Debra McCabe, Conrad Coates, Bruce Dawson, Judith Maxie, Karen Kruper, Kurt Max Runte, Hamza Fouad, Brandi Alexander, Jenny Mitchell

Kirk Shaw

Scénografie:

James Hazell, Paul McCulloch

Kostýmy:

Ken Shapkin
  • 4daPeace

Verdikt: Chaby dej, mizerne lokace a dekorace, priserne osvetleni, otresna prace kameramana, na neco jsem zapomel? Edit: To 3 AM CODE - tak uz jsou tri dily a porad je to uplne to stejne na zacatku. Snad uz se nemusim dale mucit a divat se na celou radu, jenom proto, abych tady pak mohl dat hodnoceni.(20.4.2007)

Brousím si takhle v Kodi a říkám si, zkusím náhodný seriál, bum, Painkiller Jane, a hele, hraje tam Kristanna. No co mám povídat, je to tak trochu slabší kombinace Fringe, Resident Evil a seriálové Brutální Nikity. Dokonce to mělo nějakou předlohu, no, asi od nějakého slabšího autora céčkových komiksů, protože ten děj tomu odpovídal. Celý seriál kupí klišé na klišé - tým, jeden fér šéfík, tvrdá ale citlivá sexy bloncka, nabouchanej poloidiot, ale s měkkým srdcem, všemocný ajťák. Mocná organizace v pozadí. Kvalita jednotlivých dílů kolísavá, na výplach mozku dobrý, kdyby od dvou třetin nebylo zřejmý, že se seriál urachluje, aby mohl skončit a konec je už zařízlý a nedořečený, zkrátka zjevně odfláklý. Chabotu scénáře podtrhuje i to, že ta druhá baba je tam jen na okrasu a ten negr na kolejích asi jen k naplnění kvót. No, prostě dost slabý. Ale za Kristannu dávám hvězdu navíc.(7.8.2018)

• Ilhan

Tak tenhle seriál by měl problém se prosadit i v čirých 80. letech a že tehdy nebyly nároky největší. Nedá se říct, že by haprovala logika, ono vám spíš občas přijde, že tam žádná není. Podivná kamera, podivné herecké výkony, podivný střih, občas scénář to největší klišé na světě, nevím, přijde vám, jako by to točil ještě filmový student, který navíc propadá. Má to pár lepších dílů, ale ty jsou možná tak mírně nadprůměrné, u zbytku budete víceméně kroutit hlavou, těžký podprůměr. 30 %(29.5.2012)

Painkiller Jane má stejný handicap jako Andromeda - příliš provařený xicht mezi hlavními hrdiny. Co na tom, že se Nick Slaughter už neprsí v havajskejch košilích na pláži, pořád je to on a Rob Stewart s tím nic nenadělá. Přitom to není špatná série, pokud velkomyslně přehlídnete pár chybiček typu "na žebřík leze nahoru jako první a dolů z něj slézá zase jako první". :o) I to maďarské finále se dá rozchodit, eremy. Není to tak promakané jako stylově příbuzná Alias (o to srovnání si říkají už titulky), ale prů*er vypadá jinak.(24.7.2010)

No moc dílů sem teda neviděl, ale podle mě moc velkou pespektivu tenhle seriál nemá. Příběh je takovej dost tuctovej a neni moc zábavnej i když snaha o upoutání přece jen nějaká byla, Kristianna Loken je taková akční žena a to mi moc nesedělo a kamerový vychytávky více méně zbytečný, spíš to pak působilo dost nuceně. V záplavě těch amerických seriálů co se teď všude rojej, tohle prostě prorazit nemůže, ale místo těch kriminálek maiami na Nově by to nemuselo být špatný(28.4.2007)

• - Představitelka Jane, Kristanna Loken, se díky natáčení seriálu seznámila s Noahem Danbyem, a později se za něho také vdala. (Lenny.M)