Reklama

Reklama

Painkiller Jane

(seriál)
  • Kanada Painkiller Jane (více)
Akční / Sci-Fi
Kanada / USA, 2007, 17 h 14 min (Minutáž: 47 min)

Tvůrci:

Gil Grant

Hudba:

John Sereda

Hrají:

Kristanna Loken, Noah Dalton Danby, Stephen Lobo, Rob Stewart, Sean Owen Roberts, Melanie Papalia, Alaina Huffman, Dominic Zamprogna (více)
(další profese)

Epizody(22)

Ťažko jej odolať, nemožno ju zabiť!  Kristanna Lokenová ako krásna agentka Jane Vascová vládne ohromujúcou samoliečebnou silou, ktorá ju robí takmer nezraniteľnou. Nech utrpí akékoľvek, hoci aj fatálne zranenie, okamžite sa uzdraví a zdá sa, že je nesmrteľná. Svoj skvelý potenciál nezničiteľnej bojovníčky môže využiť ako agentka vládnej jednotky na boj proti Neurom. Sú to nebezpeční geneticky zmutovaní jedinci, ktorí rozvracajú krajinu a šíria paniku. Vynikajú mentálnou silou, ovládajú telekinézu a dokážu vyvolať halucinácie. Podarí sa vláde USA zastaviť toto nebezpečenstvo? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (39)

kingik 

všechny recenze uživatele

Podle mě jeden z kvalitních seriálů. A právě Kristanna Loken v titulní roli Jane Vasco tomu dává styl. Mně se to líbí. Poslední dobou mně všechny seriály přijdou na jedno brdo a právě tenhle se výrazně odlišuje svou originalitou. Chytat Neury, kteří dokáží páchat zločiny pouhou myslí, není žádný med. A agentura se na to dost nadře. Takže se nemíním držet při zdi a za jejich úsilí jim vpálím vysoké hodnocení. ()

Shit 

všechny recenze uživatele

No moc dílů sem teda neviděl, ale podle mě moc velkou pespektivu tenhle seriál nemá. Příběh je takovej dost tuctovej a neni moc zábavnej i když snaha o upoutání přece jen nějaká byla, Kristianna Loken je taková akční žena a to mi moc nesedělo a kamerový vychytávky více méně zbytečný, spíš to pak působilo dost nuceně. V záplavě těch amerických seriálů co se teď všude rojej, tohle prostě prorazit nemůže, ale místo těch kriminálek maiami na Nově by to nemuselo být špatný ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele

Šmudla Kristianna Loken. Přátelé, kde je ta kráska z třetího Terminátora? Sci-fi seriály jsou snad tím nejhorším, co seriálové produkce za oceánem nabízí.. nemám rád ta nebubřelá gesta povrchních postaviček a rádoby cool styl.. Prakticky nic mě tu neoslovilo. A jedinou rolí profláklý Rob Stewart? Ten jen dokresluje, jak ten neuprosný čas letí.. ()

4daPeace 

všechny recenze uživatele

Verdikt: Chaby dej, mizerne lokace a dekorace, priserne osvetleni, otresna prace kameramana, na neco jsem zapomel? Edit: To 3 AM CODE - tak uz jsou tri dily a porad je to uplne to stejne na zacatku. Snad uz se nemusim dale mucit a divat se na celou radu, jenom proto, abych tady pak mohl dat hodnoceni. ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Po osmi dílech mohu prohlásit, že jde o slabší průměr televizních seriálů, který doufá, že oslní krása Kristanny Loken(už nevypadá tak krásně jako v T3) a stará tvář Roba Stewarta (kdo nepamatuje vražedné pobřeží ať je zticha...). Bohužel díly jsou extrémně nevyvážené a každý díl se pohybuje mezi 1* a 4*. Některé díly vás překvapí nápadem, který je zabit provedením. Doufám, že příště si někdo lépe rozmyslí jak využít aspoň minimální potenciál seriálu (a dá víc peněz :)). ()

Galerie (47)

Zajímavosti (1)

  • Představitelka Jane, Kristanna Loken, se díky natáčení seriálu seznámila s Noahem Danbyem, a později se za něho také vdala. (Lenny.M)

Reklama

Reklama