Hvězda a mediální miláček Joe Kingman je hráčem amerického fotbalu. Je králem každého večírku v Bostonu a všichni touží ho mít v reklamě. Rodinný život je pro něj překážkou a něčím, co by mu jen kazilo image. Proto jím pohrdá a užívá si v náručí krásných žen, ale vždy jen na jednu noc. Jednoho dne se za dveřmi jeho luxusního bytu objeví malá holčička Peyton a řekne mu, že je jeho dcera. O její existenci dosud božský Joe neměl ani potuchy. Peyton mu řekne, že se o ni musí jeden měsíc postarat, protože maminka odjela na humanitární misi do Afriky. Jeho nenadálé otcovství má pozitivní vliv na jeho popularitu. Ženy obdivují jeho smysl pro rodinu a mezi týmovými hráči získá ještě větší respekt, než kdy měl. Život se sedmiletou dcerkou ale teprve začíná. (TV Nova)

randolph

Od doba "Pana chůvy" asi nejpovedenější komedie ve stylu malé dítko a VELKEJ svalouš v roli chůvy, která se ale nesnaží jen pobavit, ale i poučit....jak děti, tak i rodiče. Každopádně je to velká rodinná zábava, akorát, pokud se na ten film budete dívat s dětmi, tak musíte počítat s nějakou tou "dobře míněnou" legráckou...:) ()

Maci

Je to americká rodinná blbost. Komediálních prvků je tam minimálně a Rock by se měl zamyslet, jesli mu za to stojí brát takovéhle role. Ale musim uznat že jsem viděl i horší snimky. ()

BillyBob

Rock je sympaťák a herecky je na tom čím dál lépe, jenže bohužel si vybírá špatné filmy. Něco jako Plán hry. ()

cachanell

Já nevím, ale když se takové hory masa dají na komedii, vypadá to vzdy divně, ale nakonec v celku to bývá i zábava i když hodně podivná (např. Arnold a jeho Dvojčata event. Policajt ve školce). A tak udělat z Dwayne Johnsona baletku je velmi komické a podivné. Jak tak koukám dávám jako jediná čtyři hvězdičky - ale mě film prostě sedl. Nečekala jsem od něj nic světoborného, ale pobavila jsem se, nepřemýšlela . A mimochodem i jako baleťák se mi Dwayne líbil. A malá Madison Pettis je kouzelná. ()

plsek45

Celkem průměrná rodinná komedie ale vidět Johnsona tančit labutí jezero stojí za to to mě opravdu pobavilo :D Jinak děj není nic převratného už jsem vyděl hodně podobných filmů ... ()

Puslanka

Nejsem ničí fanoušek, ale potřebovala jsem se odreagovat a k tomu mi film pomohl. Lehká, zábavná komedie. Nic pro drsné chlapy :) 3-4* ()

Babbsi

Možná jsem příliš kritická, ale tento film jsem bohudík ani nedokoukala do konce. Vše mi přišlo až příliš umělé a tuctové, než abych měla dát lepší hodnocení. Ale věřím, že dětem by se tahle pitomost líbila :) ()

a_hofferson

Film začína zábermi na "úžasného" (ako si on sám o sebe myslí) športovca Joa Kinga (Dwayne Johnson). Vyšportovaný, namyslený pre ktorého nieje nič dôležitejšie ako futbal. Na dvere mu však jedného dňa zaklope jeho dcéra. Áno, je to možno klišé téma mnohých filmov, ale je to proste taká rodinná oddychová komédia doplnená hudbou Elvisa Presleyho Hlavná postava - Joe King musí prestať myslieť len na seba a postarať sa o dcéru. Počas filmu si k nej hladá vzťah a vznikajú vtipné aj dojímavé situácie. ()

bratr_jezek

Ohraná komedie na ohrané téma. Další podprůměr, který nezachrání ani svalovec v jiné herní poloze (táta). Fanouškoům Rocka se to možná bude líbit víc, ale existuje mnoho podobných komedií, které dopadají v hodnocení i koukatelnosti lépe. ()

Maza2222

Podle traileru jsem čekal naprostou kravinu, ta se nedostavila. Sice to dokázalo zabavit, ale..... vtipné bylo pouze snad 5 vtipů a místy to bylo hrozně dementní ( začátek posledního fotbalu nebo pěna v bazénu). Výběr herců teda nic moc. A během filmu jsem měl rád JEN JEDNU POSTAVU - Joa. Ostatní jsem nemusel. Vtipy (až na pět a ty tu nevypíši :D) docela dementní. A teď celkově- film se mi moc nelíbíl. Ale těch pět vtipů dokázalo zabavit. A konec také nic moc. A žádný Plán hry se nedostavil! Jen dementní komedie s 5 super vtipy. Dávám 3*, ale SLABÉ 3*. 50% ()

Krastom

Plán hry mě nenadchl, ani neurazil. Od Dwayna Johnsona jsem nečekal vůbec nic a to je asi dobře, protože bych byl nejspíš zklamán. Za mě 40%. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Mám odpověď na tvou otázku, Peyton... Ať dnes vyhrajeme nebo prohrajeme, to nejlepší, co mě v životě potkalo, jsi ty..." Dwayne Johnson jako namyšlenec pro kterého není nic důležitější než fotbal! Na dveře mu jednoho dne zaklepe jeho dcera ( O jejíž existenci nevěděl. ) a Dwayne musí přestat myslet jen na sebe a postarat se o dceru. Zábavný rodinný film, který je doplněn hudbou Elvise Presleyho. Dwayne Johnson ve spojení s malou holčičkou vytvořili super dvojici. A mimochodem tady Dwayne válel i jako baleťák. - 90%. ()

StandikK

Dwayne zde ze sebe dělá až moc velkého supermana, což se mi moc nelíbí. Navíc děj moc nepřekvapí a konec je klasika nad klasiku. Typický happyend... ()