Hvězda a mediální miláček Joe Kingman je hráčem amerického fotbalu. Je králem každého večírku v Bostonu a všichni touží ho mít v reklamě. Rodinný život je pro něj překážkou a něčím, co by mu jen kazilo image. Proto jím pohrdá a užívá si v náručí krásných žen, ale vždy jen na jednu noc. Jednoho dne se za dveřmi jeho luxusního bytu objeví malá holčička Peyton a řekne mu, že je jeho dcera. O její existenci dosud božský Joe neměl ani potuchy. Peyton mu řekne, že se o ni musí jeden měsíc postarat, protože maminka odjela na humanitární misi do Afriky. Jeho nenadálé otcovství má pozitivní vliv na jeho popularitu. Ženy obdivují jeho smysl pro rodinu a mezi týmovými hráči získá ještě větší respekt, než kdy měl. Život se sedmiletou dcerkou ale teprve začíná. (TV Nova)

marco69h

tak pri tomto filme som sa neskutočné bavil.... ma dej, vcelku dobre herecké výkony (hlavne ta mala... bola skvelá)... Dwayne Johnson ako baleťák .... a že balet nie je šport ... he, he, he... fak pohodička! 4* ... zaslúžene ()

zodiak217

Skvelá komédia na úrovni ako si predstavujem. Žiadne trápne a úbohé scénky z ktorých vám je zle a vravíte si na čo to nakrúcajú, ale len čistá prirodzená chuť humoru. Kombinácia dieťa a akčná hviezda vždy stojí za to, však Cumlikátor je toho dôkazom. Mám rád takéto svieže a neskazené komédie, ktoré nie sú oplzlé a úbohé. The Rock ukázal aj inú stránku svojho herectva a scénka, kde hral strom v baletnom predstavení, rozhodne pobavila. Okrem tohto sa tam dá nájsť množstvo dobre vybratých a naformulovaných dialógov a celé to dávaj jednu dobrú snímku vhodnú naozaj pre široké obecenstvo. Do kina by som síce na to nešiel, ale v televízií je to tá správna voľba na každý deň! Veľmi som sa pobavil a som rád, že sa herci majú možnosť ukázať v rôznych snímkach a žánroch a nie je to zakonazervované len na jeden štýl. Takto je to dobre a dúfam, že sa dočkám ešte ďalších podobných snímok. ()

Georgeton

Dobrý film na relax, pri ktorom nemusíte zvlášť rozmýšľať a neni to úplne zle. Niektoré stupidity však mohli vynechať napr. slečnu manažérku Joa. ()

unclejack

Vidieť The Rocka Johnsona starať sa o malé dievčatko je srdculahodiace. Celkom slušná komédia , v konkurencii sebarovných sa len ťažko stratí. ()

rytir1

Stupidní je sprosté slovo :-D Stejně jako pomatenci, kteří v hodnocení nepoznají že Rockovi to v sukýnce sluší snad víc než v ringu :-D ()

mstychov

U tohoto filmu jsem se dost nasmala. Je to oddechova komedie. Dwayna mam jako herce moc rada a zde je moznost ho videt z jineho uhlu pohledu, nez je ten akcni. Podle me mu ty ,,srandovni role" taky sedi. :) ()

LencaN

Taková příjemná klasická rodinná komedie, kdy floutek, pro kterého jsou důležité jen jeho peníze, úspěch ve sportu a zábava a najednou zjistí, že má dceru a musí se s tím vypořádat a naučit se o ni starat. The Rock tady má dokonce ještě vlasy, takže to pro mě nebylo až takovým utrpením :D při baletění byl dokonce roztomilý a ta jeho maličká filmová dcera byla tak sladká, až byla k sežrání. ()

brodži

Velice slušně jsem se bavil. Rocka znám z mnoha akčních filmů, kde hraje tvrďáka, či ze sportovního prostředí. Ale tahle sportovní komedie mu sedla. Příběh je tak trochu kliše a jeho agentka se chová jak někdo, koho je lepší nejmenovat, ale přesto to má šťávu, vtip a hlavně to není taková trapná nuda. Vtipy nejsou takové ty typicky americké, vynucené sprosté fóry, ale nenucený vtip. Bavil jsem se 4* ()

Kašák

Takový milý nevinný film o fotbalistovi, který se ze dne na den stane otcem. Fakt pohodové a odpočinkové. A The Rock jak ho neznáme, o to ale hraje lépe. ()

Poland

Jak může tahle neuvěřitelná blbost vydělat přes 120 miliónů dolarů. The Rock je akční hrdina a ne máma od sporáku. 30% ()

Yoru

veľmi pekný film...zábavne sledovať, ako sa Dwayne Johnson stará o svoju dcéru. Malá je prešibaná čo sa mi hrozne páči :D veľmi zaujímavo sa tam rozvíja ich vzťah :) ()

mmajjkii

NOOOOOO páni :D nebýt The Rocka tak to u mě nemá daleko od odpadu, avšak Rockovi bych tohle udělat nemohl, navíc von je takovej sympaťák, že zachránil resp. částečně zachránil i tuhle (omlouvám se za použitý výraz) hovadinku. IMDb 3/10 ()