Hvězda a mediální miláček Joe Kingman je hráčem amerického fotbalu. Je králem každého večírku v Bostonu a všichni touží ho mít v reklamě. Rodinný život je pro něj překážkou a něčím, co by mu jen kazilo image. Proto jím pohrdá a užívá si v náručí krásných žen, ale vždy jen na jednu noc. Jednoho dne se za dveřmi jeho luxusního bytu objeví malá holčička Peyton a řekne mu, že je jeho dcera. O její existenci dosud božský Joe neměl ani potuchy. Peyton mu řekne, že se o ni musí jeden měsíc postarat, protože maminka odjela na humanitární misi do Afriky. Jeho nenadálé otcovství má pozitivní vliv na jeho popularitu. Ženy obdivují jeho smysl pro rodinu a mezi týmovými hráči získá ještě větší respekt, než kdy měl. Život se sedmiletou dcerkou ale teprve začíná. (TV Nova)

mirkath1

Mám Dwayna moc ráda a skousla jsem i zoubkovou vílu, ale tohle ne-dala jsem 18min a jdu od toho :(Kravina 100x omletá-hodnotit nebudu-své diváky jistě najde ()

Nathaniell

O stupeň lepší než Útěk na horu čarodějnic. Ano - vzalo mě to za srdce a pobavilo, i když jsem to nečekal. Nejsem z těch, co si hrají na superdrsného blba, ale vy si klidně poslužte. Za mě 4*. :-) ()

Miloško

The Rock a v komédii? Nie? Ale áno.Neskutočne mu to svedčí,a jeho úsmev je neopakovateľný.Svižná americká komédia o slávnom hráčovi amerického futbalu,ktorý našiel cestu aj k iným hodnotám dosť často spadá do klasického amerického klišé,ale sposob natočenia a skvelí sympatickí herci ma presvedčili.(DVD,22.08.2008) ()

haribo11

Ano, je to hloupoučké a všichni tyhle druhy filmů známe. .ale mě se to opravdu tak moc líbilo..Oddychovka která nepřekvapí, ale ani neurazí..Rock je proste senza táta.. ()

rawboy

Za vše hovoří záveřečná scéna při titulcích (otázka je jestli to až sem vydržíte). Už aby se v Bollywoodu začali bát! ()

BradleyT

Tento film nezvládne jen tak někdo, pro spoustu lidí je to blbost, ale pro další odpočinková pohodovka. Asi záleží na tom, kdy se na to člověk dívá :-) Slátanina to je. ()

lobo87

Kombinácia silný chlap - odzbrojujúce dieťa ma opäť raz dostala (Hogan, Diesel...). Rock je sympaťák a malá Madison rozkošná. Spolu im to naozaj ladilo. Áno, po scenáristickej, hereckej a intelektuálnej stránke sa nemá film príliš čím pýšiť. Ale hrdinom som fandil, prežíval som ich zbližovanie, všetky ich radosti a trable. A po skončení filmu mi zostal na perách spokojný úsmev. A to sa nepodarí každej komédii... 75% ()

Mick3y

Film zaměřený na mainstremové publikum. Nenudil mě, ale ani nepřekvapil. Děj strohý, nezáživný a žádné emoce ve mě nevyvolal. Rock je sympaťák, sporťák, dobrej táta a takovej horší herec. Vtípky jsou tahány jak z lepšího tak z horšíhou soudku, zasmál jsem se asi jen jednou..Tři hvězdy za sexy baletku Roselyn Sanchez ()

Budh@

Měl jsem z toho obavy, ale bavil jsem se celý film. Děj opět předvídatelný, ale mě to ani nevadilo. Ale zase by to chtělo nějakou ačkní jízdu Rocku! ()