Hvězda a mediální miláček Joe Kingman je hráčem amerického fotbalu. Je králem každého večírku v Bostonu a všichni touží ho mít v reklamě. Rodinný život je pro něj překážkou a něčím, co by mu jen kazilo image. Proto jím pohrdá a užívá si v náručí krásných žen, ale vždy jen na jednu noc. Jednoho dne se za dveřmi jeho luxusního bytu objeví malá holčička Peyton a řekne mu, že je jeho dcera. O její existenci dosud božský Joe neměl ani potuchy. Peyton mu řekne, že se o ni musí jeden měsíc postarat, protože maminka odjela na humanitární misi do Afriky. Jeho nenadálé otcovství má pozitivní vliv na jeho popularitu. Ženy obdivují jeho smysl pro rodinu a mezi týmovými hráči získá ještě větší respekt, než kdy měl. Život se sedmiletou dcerkou ale teprve začíná. (TV Nova)

baXter

Určitá snaha pobavit tam určitě byla. Přinejmenším mi to pomohlo lépe zabít čas při jízdě vlakem. Ale doma večer bych se na to nekouknul ani omylem :D ()

Nons3nse

Dwayne Johnsona - The Rocka som mal rád ako wrestlera , a mám ho rád aj ako herca. Pôvodne ma tento film moc nelákal,ale na prekvapenie sa mi zapáčil. Nehovorím že to bol zrovna najlepší film The Rocka (najlepší bol "Kráčajúca Skala ) ale dobre som sa u tohoto filmu bavil :-) 70 % ()

dopita

Hromada zoufalých a veletrapných klišé, kterými je scénář doslova prošpikován, táhne film kamsi do kanálu. Je opravdu smutný, že takovýhle sračky a zhovadilosti jsou ziskový a vydělávaj velice slušný prachy. Moje relativně kladný hodnocení vychází především z toho, že mám Dwayna Johnsona hodně rád a ty jeho ksichty mě zatím celkem neomrzely. A taky to, že pokud s velkým sebezapřením a hlasitým skřípěním zubů divák přijme pravidla hry, dá se na to docela koukat, i ňákej ten humor se tam objeví, včetně Kyry Sedgwickové, která předvedla zábavnou karikaturu své role. ()

Junglista

Dwayne je jeden z mála namakanejch rambodílen, který uměj hrát. A tahle hodně rodinná komedie mu docela sedla, s lehce přidrzlou dceruškou fungovala dobrá chemie a i přes spoustu infantilních vtípků (jasně, primární skupina sou děcka) se na to dalo bez problémů koukat. Ale jedno shlídnutí mi bude stačit. ()

Prochy38

Film, který neohromí, ani neurazí. Rock je jako ve všech jeho filmech výbornej (myslím na herce, kterej v tom teprve začíná chodit). Známe ho spíše z akčních snímků. Tady dostane více prostoru spíše jeho obličej než svaly. Payton je kouzelná a tato komedie na nedělní odpoledne není k zahození. ()

filipvrbik

Docela fajn komedie, samozřejmě -je to předvídatelné- ale sposta vtipů fakt sedla a udrží si to úroveň až do finále (super bowlu)...80% ()

peetriss

Rodinná jednohubka s akční hvězdou vrhnutou do komediálního žánru, tak jak to Američané mají rádi. Začátek naznačuje poměrně zábavnou pohodovku, což se spolu s pokročilejší stopáží stále víc a víc nepotvrzuje. Závěr už se utápí pouze v nezajímavém klišé postrádající zábavnost i vtip. Snaživý Dwayne Johnson s roztomilou Madison Pettis se snaží "neum" scénáristů vynahradit divákovi seč jim síly stačí, bohužel to nestačí. ()

Zombi

Celkem slušná rodinná komedie se sympaťákem Rockem. Nebudu psát nic o tom jak je to ohraný, neoriginální atd., to je snad každýmu jasný, ale koukat se na to v klidu dá. ()

aLPaC

Rock je na rozdíl třeba od Vina Diessela skutečný sympaťák a i přes tu horu svalů se se svým kukučem do komedií dle mého názoru hodí. No a Plán hry rozhodně není žádný odpad. Není to na druhou stranu ani nic výjimečného, ale každého normálního člověka pobaví. ()

suzanne1997

Tenhle film se mi ze začátku nelíbil, ale postupem se z něj stal takový průměrný s trochou vtipu, který mu hodně dodává, líbilo se mi hlavně to, jak otec našel dceru a dcera otce, k tomuhle filmu nejde nic moc napsat, člověk ho musí vidět, ale co bych mu rozhodně vytkla byly místy slabé okamžiky, které se do něj ani moc nehodily, zato bych pochválila Payton, protože tohle, to byla naprostá bomba. Není komu tento film doporučovat, popírat, já nenapíšu nic, však se na něj sami podívejte. ()

Terezinka198

Ne, že by to nebylo fajn - bylo! Celkem.. Ale.. ten vtip se mi postupně zdál už předvídatelný, ohraný.. Nevím, proč do ho Johnson šel. Mám ho v mysli jako muže z akčnějších filmů. Štěstí, že tam byl alespoň americký fotbal. Ale bohužel - protože se to snažilo působit na city, tak to hodně kleslo. Slabší 2* ()

stankub

Dwayne johnson (Rock) ukázal, že může hrát i v rodinné komedii a myslim si, že to klaplo dobře. Takže výsledné skóre - dobrá 4 :-). ()

Clavius

Usmal jsem se u scenky, kdyz Dwayneho postrikali vodou, jinak tento film vazne nenabizi nic nez obycejnou (pro me) podprumernou komedii, kterou nebyl schopny z nedostatku sil tahnou pan "The Rock". Skoda, ze se Dwayne necpe do filmu jako The Rundown, protoze zde se umi predvest v cele sve krase. Nechapu, jak muze nekoho napadnout obsadit do KOMEDIE cloveka, ktery v drivejsi kariere mlatil lidi zidlemi do hlavy, lamal koncetiny a vsechno mozne, co je s wretlingem spojene. Podobne jako s Arnieho Juniorem to vidim u Dwayneho. Snad se na to brzy vyse*e a napadne ho napr. sekundovat Slyovi v druhych Expendables (jestli budou). 25% ()

HaceR

Dwayne Johnson že je drsňák? To určite hej, ale hlavne je velký sympaťák. Ak nie v skutočnosti, tak v tejto komédií isto. O jeho dcére ani nehovoriac. Do nej sa musíte zamilovať hneď od začiatku. Priznávam sa, tomuto filmu som veľké šance nedával ale výsledok ma prekvapil. Skvelá letná komédia pri ktorej sa človek odreaguje. Len tak ďalej. A vôbec mi nevadil ten typický americký happyendovský koniec kde posledné 4 sekundy trvajú minimálne 20 :) ()

Atheas

Námět klasický, naprosto ohraný. Děj fádní a celkem jednoduše předvídatelný. Herecká dvojice v podání Johnsona a maličké úžasné holčičky, bez diskuze mistrovská. Každý se pobaví, zasměje a opravdu se u toho hezky uvolní. Johnson jako komediální tipek je o dost lepší než nabuchanej bitkař a tady to jde fakt vidět. ()

Flopik

Videl dávnejšie no teraz som si zapol telku a pozrel som si to opäť.Musím ale povedať že ma to nesmierne pobavilo.Mám rád takéto druhy filmov . Zasmial som sa , a preto dávam 4* a 70%. ()