Pokračování úspěšného hitu Step Up, který dobyl v roce 2006 americké scény, vypráví o rebelce Andie (Briana Eviganová), která začínala jako pouliční tanečnice, ale poté, co se jí podařilo dostat se na prestižní uměleckou školu v Marylandu, se musí nejen vyrovnat se svým minulým životem, ale najít také způsob, jak začít nový. A co jiného by jí mohlo pomoci než tanec? Nejprve změří své síly s nejlepším spolužákem Chasem (Robert Hoffman) a pak ji čeká boj v baltimorském tanečním klání. Podaří se jí splnit si své sny a postavit most mezi minulostí a budoucností? Režii amerického hudebního dramatu má Jon M. Chu. (oficiální text distributora)

Brain-D

horší jak první díl, který aspoň trochu zaujal, tohle je opravdu nudná shitovina. Zachraňuje ji jen hip hop, na kterém to je postavené. ()

svobik

Tancuj, tancuj vykrůcaj podruhé aneb úspěšný taneční film Let's Dance se dočkal svého pokračování. Příběh chybí, o herectví se mluvit nedá, na druhou stranu jsou ale charaktery poměrně sympatické, taneční čísla výborná (scéna v dešti patří k tomu nejlepšímu v tanečních filmech) a soundtrack boží (ostatně, právě mi tu hraje). Jednoduše, pro milovníky hip hopu a tance povinnost, pro ostatní odpočinková zábava. ()

Musak

Dve hvezdicky za tanecni sceny, kterych tam je nastesti celkem dost, takze to docela zachranuji. Jinak samotny dej...skoda mluvit ()

smolicek04

Celkom pekne tanečné choreografie, a hudba....Ale inač som nevidel nič čo by ma ohúrilo. Emócie asi žiadne, ani som si nevšimol kedy sa zaľúbili. ()

blackJag

Donekonečna se opakující dějová linie, která krom pěkně zinscenovaných tanečních čísel nemá moc co nabídnout. Cameo sympaťáka Tatuma potěší, na Eviganovou se aspoň dobře kouká, ale jinak spíš nic než moc. Ale naše městské kino už dávno nezažilo takovou návštěvu :-) Film drží jasný primát v nejdebilnějším překladu originálního názvu (samozřejmě i s prvním dílem) ()

Guzo

Na úvod - na oba díly Step Up jsem byl donucen se podívat, rozhodně to nebylo dobrovolné.. ;-) Jednička byla přesně to, co jsem od toho čekal, ale dvojka překvapila. Nejedná se tu o druhé pokračování úspěšných filmů, které je tu jen za účelem vydělat peníze - někdo ho splácá narychlo, jen ať už je co nejdřív v kinech a sype nám to do kasy. Jde trochu jiným směrem než jednička a to je jenom dobře. Nejsem zrovna milovník tance, ať už klasickýho nebo street dance, ale pro všechny, kdo tyhle hiphopárny mají rádi je to určitě úplně úžasnej film.. ()

Kurikmoon

No podľa percent som čakal brak. Podla štýlu a predvídavosti jednoduché reporelo. Ale...BAVIL SOM SA. Tým, že som nič nečakal, som získal. Príbeh bol jednoduchý a zrozumiteľný. Na čo čakať zápletky, ktoré by odvádzali pozornosť od toho, o čo tu ide? O TANEC. Choreografia zvládnutá parádne. A tá synchronizácia pohybu len zvýšila rank doprovodnej hudbe. A ešte jedno malé plus na záver. Čakal som, že to bude film, kde sa predstavitelia budú hrať na borcov a robiť "formu"... Ale dominovala radosť z tanca. To som z neho cítil ja. ak by som hodnotil tanec, dám 5*. Normálne by som dal silné 3*. Ale keď to tu väčšina poslala ďaleko do hája, tak ja dávam trošku nadsázky. Pre tých, čo majú radi tanec, rytmus, či filmy s minimom násilia...ODPORUČAM. Je to príjemný oddych. :::::::::Zaujímavý koment: CheGuevara:::::: ()

HomeAlone

Ked som videl jednotku na ktorej som v kine zaspaval , tak som tomuto velku nadej nedaval . Ale na koniec som bol velmi spokojny a co sa mi hlavne pacilo , ze to bolo odlahcene a nebralo sa to tak vazne ako blba jednotka ()

Borat

Když jdete na taneční film, musí vám být jasné žem to také nebude o ničem jiném. To se také stalo. Tancování, tancování a zase tancování, příběh byl vytvořen jen účelně. Sice šlo jen o tancování, ale bylo skvěle zvládnuté. Žádné zmatené mihotající se kamery, vše krásně přehledně, k tomu slušný střih a o zábavu bylo postaráno.|55%| ()

Chise

Rozhodně lepší film než jednička. Kromě standardního dějového postupu nabízí výtečnou choreografii a sympatičtější herce. ()

Heraldika

Nemohu než trochu pozvednout celkové hodnocení. Nechápu, jak někdo může dát odpad, když už minimálně poslední tanec v dešti byl tak neuvěřitelný, že něco podobného budete v kinech dlouho marně hledat. Choreografie z říše snů. Pokud totiž vypustíte dějovou linku, dostanete fantastický taneční nářez. Nové tváře jsou velmi sympatické, ze scénáře jasně odkapává nadsázka a celkový dojem nepokazí ani povinný proslov a závěrečný přeslazený polibek - to byla totiž jedna z těch nadsázek. Já se upřímně pobavila, a to už mi opravdu není -náct. ()

Hortenzia

film,ktorý vás donúti ísť o polhodinu na ďalšie premietanie si nič iné ako plné hodnotenie nezaslúži...tanečných filmov som teda videla na mraky,ale v žiadnom nebola taká dokonalá choreografia a nadľudské tanečné výkony,vďaka ktorým úplne zabudnete na to,že hip-hop vlastne neznášate...narozdiel od jednotky sa tvorcovia rozhodli venovať viac tancu ako predvídateľnému deju a romantike a urobili viac než dobre,lebo finálny zážitok je úžasný...a tí,čo sa vám nepáči: tuck you =) ()

made1

Horší než dvojka. Snad proto, že tam chybí jiskření mezi hlavní dvojkou (až jsem chvíli doufala, že to dá dohromady s ředitelem školy) a nebo proto, že nemám správný cit pro street dance. Těžko říct. Rozhodně ale filmu prospěla účast Channinga Tatuma z jedničky i to, že se film odehrává na stejné taneční škole. Podle hodnocení ostatních jsem to rozhodně čekala o dost horší. ()

ZkuKol

Důkaz neschopného producenta dlouhý 94 minut. Seženete výborného kameramana, dáte dohromady dobré tanečníky a choreografy, kteří stvoří zábavné scény, najmete schopné lidi na výpravu (škola, čtvrť, taneční prostory), zaplatíte populární soundtrack a pak to zabalíte do hajzlpapíru. Ano, mluvím o scénáři, zacházet tak idiotsky s klišé už jsem dlouho neviděl - viz sestavování crew -, opět je zde dochází k sociálnímu okénku a stupidním dialogůma, nikdo neví proč, protože to přece má být o tanci, ne a jako za trest dostanete závěrečný proslov o kořenech a cestě k nim. A pak je tu Jon Chu průměrný klipař, ale běda když filmuje, s herci pracovat neumí a očivdně se cítí nesvůj u každé scény, kde nehraje hudba resp. se ždímají emoce. Jako bonus je tu Robert Hoffman, který je prostě na zabití! 5-6- slušných tanečních scén a 40 minut vaty, která smrdí shnilou rybou... 20% ()

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe