svobik

Naprostý scénáristický spletenec, který nefunguje v mnoha, někdy velmi základních ohledech. Připočtěte k tomu vražednou stopáž a vyjde vám dvou a půl hodinová nuda, kterou ze dna táhne snad jen Kristin Davis a souložící pes. Sex se prostě neměl nikdy takhle realizovat a měl raději zůstat v podobě krátkých, bohatě dostačujících epizod. Více zde ()

blackJag

Seriál jsem svého času na ČT sledoval, návštěvu kina jsem tedy považoval za povinnost. To že 99% navštěvníků tvořily partičky různě věkově spřízněných ženských mě nepřekvapilo, to že je film dlouhy jako týden před výplatou už trochu ano. Snaha nafouknout vyprávění do obludné stopáže je filmové podobě oblíbeného ( a kvalitního ) seriálu značně na obtíž a některé perepetie a kudrlinky scénáře šlo buď to odstřihnout nebo minimálně lépe učesat. Na první zhlédnutí se to ještě dá a to i při pochybách o půvabnosti některých z předvedených šatních modelů, ale na podruhé bych to pozřel jen v přesně odměřených dávkách nepřesahujících minutáž jednoho dílu původní seriálové série. Bavíme-li se potom o zbytečnosti některých motivů, nedá mi to nezmínit účast některých fekálně prvoplánových fórků, hodících se lépe do škatulky prcičkoidních teenage komedií, neopodstatněnou ( byť herecky zajímavou ) účast Jennifer Hudson nebo neuvěřitelně nepříjemné a blbé výstupy jedné ze základní Čtyřky - Charlotte, kdy jsem si už po několikáte řekl: To už bylo trochu moc. Co dodat? Pouhopouhý průměr. ()

Ichabod

WTF? Rozmazlená čtyřicátnice Carrie si vymýšlí blbosti a následně jedná jak hysterka, když jí něco nevyjde. Osobně bych Mr. Big doporučil zavěsit Carrie za její zkostnatělou starou p*del za auto a objet s ní dvakrát Manhattan. Scénář filmového Sex and the city je jeden z nejhorších posledních dvou let. Ty dvě a půl hodiny nejsou zas TAK úděsně zdlouhavé, ale film je horší jak seriál, protože je téměř o ničem a byť se objeví semtam nějaká ta dobrá hláška, tak se mi zdálo, že je neskutečně pitomý.... Až nečekaně moc. ()

klima777

Nejsem fanouškem seriálu. Ale dal se bez problémů zhlédnout. Tohle ne. Tohle je (IMHO) nechutná břečka. Kdo chce, nechť si užije, co se mě týká, prchám. Svižně. ()

Autogram

Začiatok dobrý, aj rekapitulácia asi tisíc predchádzajúcich dielov seriálu nám pomôže dostať sa do obrazu. Snažil som sa prehliadnuť a pretočiť všetky product-placementové vložky, prezentácie značiek a lajfstajlové nezmysly, ale nebolo ich až toľko, aby sa mi film výrazne skrátil. Celá neromantická romantika sa vo filme aj dala zniesť, pán Božský rozpoltený ako správna ženská, kopa trefných kecov, takže som sa ani nenudil. A záver mal aj nejakú myšlienku. –––– Byl jsem před vchodem. Právě jsem odjel. –––– Mám z toho nervy nadranc. Nechápu, proč mám sexy souseda, když s ním nemůžu sexovat. ()

dinsdale

Dvou a půl hodinová stopáž je fakt moc, začátek se dost vleče a rádoby dívčího ječení je tu ještě víc než v Mamma Mia!. A stejně si nemůžu pomoct a znovu roním slzičky. ()

Almásy

sex v meste je pre mna najvacsi guilty pleasure na svete. a tvorcovia nemohli odmenit fanusikov krajsim darcekom nez dva a pol hodinovou jazdou tým, čo máme radi na štyroch (či chcete či nechcete) perfektne napísaných postavách. nemám tomu čo vytknúť. u mňa je to oddychovka č. 1. ()

TonySad

Tento film jsem viděl dřív než seriál, který mi vždy připadal nudný, trapný a kdo ví, co všechno ještě. Nevím proč, ale film mám rád a seriál moc nemusím. Asi to bude časovým skokem, krásou hereček a natáčecí kvalitou. Film je hrozně pěkně natočený a líbí se mi prostředí filmu. Abych to shrnul. Obyčejná komedie (pro ženy), která mě hrozně baví! ()

tommy187

Sex v meste je film od ktorého ľudia mužského pohlavia nemôžu veľa čakať ... Film je príkladom romantického filmu - ukážková holywoodská štruktúra a geniálny marketingový podtón. Musím uznať, že herečky v hlavnej úlohe mi prišli mimoriadne nesympatické, ale dobre (privrieme oči). Ako komédia sa tento film veľmi neuplatní {ani neuplatnil} :), ale ako som už napísal podľa mňa je mini-legendou romantického filmu. Ako stvorený film pre ***. ()

fiLLthe3DD

Seriál byl poměrně vtipný a tak se řada nedostatků dala akceptovat - oproti tomu filmové zpracování působí dosti melodramaticky a kýčovitě. Snímek postrádá jakýkoliv náznak děje, má pomalé tempo a chybí mu spád - chemie mezi postavami nefunguje, dramatické scény pak působí hůř než ve dvacet let staré telenovele. Zbytek filmu pak působí jako reklama na značkové oblečení a luxusní šperky - product placmentem se opravdu neplýtvalo... S odstupem času mi navíc Carrie připadá jako egoistická, marnivá a namyšlená kráva (v jejím životě je ona až na prvním místě ), oproti tomu k ostatním hrdinkám stále chovám sympatie (a Samantha je prototyp mrchy, co vše řekne na rovinu)... Strašná slátanina. ()

venca163

Už je pan božský připravený na svatbu (Amélie z Montmartru way)? Uspokojí Samanthu páreček buznosexuálů? Postaví se Charlottině příteli vilík? Zkazí to všechno podvedená ošklivka Miranda? Budou holkám ladit střevíčky (jako ze zlata) s kabelkami? A budou mít ve vile dost šaten, aby je měly kam uložit? A co na to Jan Tleskač? PS: Dost se mi to plete, některý naměty jsou asi ze dvojky (kterou jsem - WTF - taky viděl) a některý možná dokonce ze seriálu, ale znova se na to koukat nehodlam. PS2: Uděluju stejný hodnocení jako Viscontiho Benátkám. (60%) ()

P1tr

První celovečerní Sex ve městě rozhodně není kvalitním filmem a kvalitou se velmi blíží závěru seriálu, kdy atraktivita materiálu již značně klesala, ale díky ústřednímu tématu svatby s vysněným panem Božským má alespoň vznik snímku nějaké opodstatnění a pro příznivce původního seriálu se bude jednat o velkou událost. Bohužel film shazuje nevhodné, mnohdy až retardované chování hlavních postav, nad kterým mnohdy zůstává rozum stát. Nejde tedy o povedený kousek, ale jako úplné zakončení příběhu hrdinek by se dal film ještě jakž takž snést i se všemi výhradami. Jenže bohužel o konec nejde a následovala tragická dvojka, vedle které tento kousek vypadá jako mistrovkské dílo. ()

Heraldika

Protože se jedná o završení mého oblíbeného seriálu. Protože jsem se hodně zasmála i hodně dojala. Protože sï také myslím, že přátelství může být v některých fázích života víc než láska. Protože to bylo sice kýčovité, ale tak nějak mile. Proto všechno musím jít s hodnocením nejvýš. ()

FeatherBoy

Od filmu jsem dostal přesně to, co jsem od něj čekal. Působí to sice spíše jako dlouhá epizoda a vše dopadne až moc pohádkově dobře, ale fanoušky seriálu to rozhodně nadchne. Alespoň mě to nadchlo ;-) ()

Soweek odpad!

Bohaté, rozmazlené paničky, které si myslí, že všichni okolo dělají chyby, ale přitom jediné svině ve filmu jsou ony....??? A??? Kvuli tomu udělali film? ()

fruitbueno

Seriál mě nezaujal, k filmu jsem tedy šla jak slepá k houslím. Kdybych tušila záplavu barevnosti a kýčovitosti, která mě zahrnula, moře sentimentu, který přebýval, byla bych se obrnila menší porcí své obyčejné cyničnosti. Hvězda za krásné hlavní hrdinky a hvězda za inkriminovanou scénu z mexického pobytu. Jinak asi ee. ()