Byl hvězdou arizonského rugbyového týmu, ale v opilosti spáchal vážnou nehodu, dostal se do nesnází a posléze do nápravného ústavu pro mladistvé. Právě zde však může konečně pochopit, pro co je vlastně dobré žít.  Středoškolský mladík Rick Penning žije přesně tak, jak hraje rugby - rychle, tvrdě a naplno. A vše podřizuje úspěchu v očích svého otce Richarda, panovačného a přehlíživého trenéra. Jenže pochvala a uznání nepřicházejí, což jen popouzí Rickovu divokost, jež se už brzy projeví v celé své „kráse“. Stačí k tomu jediná noc. Rick v opilosti spáchá vážnou dopravní nehodu, a protože se nejedná o první přečin, soudkyně ho bez milosti odešle do chlapeckého nápravného zařízení v Salt Lake City, čímž se jeho dosavadní sportovní kariéra ocitá v troskách. Přesto je zde ale ještě možnost pozvednout hlavu. Pokud bude Rick schopen překročit svoji pýchu a hvězdné manýry a přijme kodex drsného a nesmlouvavého trenéra Gelwixe, může na zbytek sezóny nastoupit na trávník v dresu slavného týmu highlandské střední. A i když je to zpočátku velký boj, Rick nakonec pozná, že právě zde se může naučit víc než kdekoli jinde kdykoli dřív. Svou bojovností nakonec dovede nové spoluhráče až do finále národního šampionátu, kde by měl stanout tváří v tvář svému bývalému celku vedenému vlastním otcem. A právě v ten moment je propuštěn a může se vrátit domů. To je chvíle, během níž se z chlapců mohou stát muži. Ricka čeká velké rozhodování, kdo si víc zaslouží jeho loajalitu. Mladého atleta, který konečně pochopí, co je v životě důležité, ztvárnil v americkém sportovním dramatu z roku 2008 Sean Faris, v jedné z vedlejších rolí se pak diváci mohou setkat s populárním Samem z Pána prstenů, osmatřicetiletým Seanem Astinem. (oficiální text distributora)

kecka007

Trailer vypadal skvěle.Nebudu lhát i přes slaďouše Seana to stojí za nic. Čekala jsem více toho údajného ,,drama" ! kam se podělo !?. Samozřejmě je to dobrý film. Ale pro mě dobrý nestačí. 3* ()

Krupe

Jeden veliký dojemný teambuilding... A neskutečné dojemný, slze lahodící hepáč nakonec, tak jak to amíci vždycinky rádi :) ()

durkes

Taká idealizovaná športová jednohubka o náprave "zlého" chlapca. Tri hviezdy za športového ducha a sympatického Seana Farisa. Ale ináč slabší športový film. ()

Feuer

Tento film mal velké ambície ,ale s príbehom ,ktorý je riadne kliše a k tomu ragby nie je šport ,ktorý by bol nejako oblubený . Ale pre mňa na oddych po práci stačí , no potom len založiť a nechať zájsť prachom ()

Darknees

Mě se to líbilo, i když to bylo dost předvídatelné......A ve chvíli kdy jsem slyšel ten bojový pokřik, šel mi mráz po zádech. ()

Mirrabel

Sportovní drama které je opravdu na hony vzdálené filmu Brianova píseň, který v tomhle tématu nemá konkurenta. Nic moc úžasného, ale příjemný film na nedělní odpoledne o tom, jak se ze zlobivého chlapce stane charakter... ()

Dusan-Be

Rugby mají mnohem větší tradici i podstatu než americký fotbal, který je sice víc komerční, ale chtě nechtě už není originálem. Týmový duch, napravení rozmazlené hvězdičky i hezká holka za odměnu je klišoidní, ale v tomhle mi to opravdu nevadí. ()

ghostwo

Nezapomeňte naslouchat, nikdy. Mě se to líbilo a to, že se jedná o už tisíckrát viděné schéma mě vůbec nezajímá. Kdo má rád filmy se sportovní tématikou, ať do filmu jde. Nenechte se odradit tím, že se jedná o rugby (někoho by to odradit mohlo), to není až tak důležité. Jo a nezapomeňte naslouchat, nikdy. Holky si to můžou pustit klidně jenom kvůli hlavnímu hrdinovi a litovat asi nebudou. ()

reno112

Plno komentářů o tom jak to není další stereotipní film a víte co ? já vám na to kašlu. Kdo říká že se jedno téma nemuže natačet víckrát ? Kdo říká že každý film musí být z plných plic originální? Za to že mě tyhle komentáře tak trochu dostali si tu jednu * ještě přidám. I když jsme tuto scenu mohli vidět už ve více filmech, nemění to nic na tom že i tohle byl kousek který si zaslouží víc než odpad nebo 1*. Dal bych tomu takových 60% ale jak už jsem napsal, já si teda přidám 4*. Film byl dobrý, atmosféra příjemná a z tohoto prostředí jsem film asi ještě neviděl. Doporučuji. ()

xBlues

Tento film splnil úlohu pre ktorú bol natočený motivovať ľudí vždy keď som mal náladu niečo vzdať spomienka alebo znovu pozretie tohoto filmu mi dodalo silu pokračovať ďalej a o tomto filmy majú byť. Úplne nechápem niektoré komentáre tipu "ohrané" , "tuctové" ... Dejovo ľahký , účel splňujúci motivačný športový film čo viac môžeme chcieť ? 5 Hviezdičiek! ()

kjama

Průměrný sportovní film. Těšila jsem se na víc rugby, místo toho jsem dostala film plný klišé s některými scénami převzatými z Prciček. Taky jsem na začátku filmu přemýšlela, jak se chlapec dostal ze Salt Lake City do Dunedinu na Novém Zélandě - proč proboha tancují Haka, malují si na tělo a modlí se v Maorštině? Takže Kapa o Pango Aotearoa! ()

ladymarmelad

Moc dobrej film..koukala jsem na něj kvůli hlavnímu herci jelikož on je dokonalej chlap :-) film byl úžasnej jak kvůli němu tak kvůli ději....mělo to sice děj který se stále opakuje ale tady to bylo něco nového či lepšího nevim jak to vyjádřit :-D konec byl sice od začátku jasnej ale stejně se mi to líbilo :-) určitě doporučuji :-) ()

mpet

Jako film se mi to velmi líbilo. Má to spád, je tam poměrně dobře odvedená práce s hlavní postavou a s jejím vývojem a moc se mi líbili i zvolení herci. Ale je tu jedno velké ale. Přijde mi jako bych už to několikrát viděl jen pod jiným názvem a s jinýma barvama. Ačkoliv je to storka podle skutečné události, což je pro mě velké plus, podobných story už Hollywood vyplivl takové množství, že už mě tohle nedokázalo nijak výrazně oslovit. ()

Pe4Ce22

Film sebou přináší určité poselství, které je bohužel podané tak teatrálním způsobem, že se té myšlence dá těžko věřit a člověk si nakonec odnáší pouze smíšené pocity z průměrného filmu. 3 hvězdy. ()