Byl hvězdou arizonského rugbyového týmu, ale v opilosti spáchal vážnou nehodu, dostal se do nesnází a posléze do nápravného ústavu pro mladistvé. Právě zde však může konečně pochopit, pro co je vlastně dobré žít.  Středoškolský mladík Rick Penning žije přesně tak, jak hraje rugby - rychle, tvrdě a naplno. A vše podřizuje úspěchu v očích svého otce Richarda, panovačného a přehlíživého trenéra. Jenže pochvala a uznání nepřicházejí, což jen popouzí Rickovu divokost, jež se už brzy projeví v celé své „kráse“. Stačí k tomu jediná noc. Rick v opilosti spáchá vážnou dopravní nehodu, a protože se nejedná o první přečin, soudkyně ho bez milosti odešle do chlapeckého nápravného zařízení v Salt Lake City, čímž se jeho dosavadní sportovní kariéra ocitá v troskách. Přesto je zde ale ještě možnost pozvednout hlavu. Pokud bude Rick schopen překročit svoji pýchu a hvězdné manýry a přijme kodex drsného a nesmlouvavého trenéra Gelwixe, může na zbytek sezóny nastoupit na trávník v dresu slavného týmu highlandské střední. A i když je to zpočátku velký boj, Rick nakonec pozná, že právě zde se může naučit víc než kdekoli jinde kdykoli dřív. Svou bojovností nakonec dovede nové spoluhráče až do finále národního šampionátu, kde by měl stanout tváří v tvář svému bývalému celku vedenému vlastním otcem. A právě v ten moment je propuštěn a může se vrátit domů. To je chvíle, během níž se z chlapců mohou stát muži. Ricka čeká velké rozhodování, kdo si víc zaslouží jeho loajalitu. Mladého atleta, který konečně pochopí, co je v životě důležité, ztvárnil v americkém sportovním dramatu z roku 2008 Sean Faris, v jedné z vedlejších rolí se pak diváci mohou setkat s populárním Samem z Pána prstenů, osmatřicetiletým Seanem Astinem. (oficiální text distributora)

Darth Vader

Bože to je neuvěřitelné co američani dokážou udělat za hovadinu! Hráči Highland ve stylu Novozélanďanských All Blacks mi připadají jako parta dokonalých puberťáku co se bojí masturbovat, aby je u toho kouč nenačapal. Nezlobte se na mě, ale toto opravdu nemá ani slušnou dávku cukru pro telenovely!.... Bída Bída a Bída 10% (Haka v podání toho dredáče a spol je nijaká... DOPORUČUJI KOUKNOUT NA ZÁPAS ALL BLACKS V TELCE AŤ VÍTE CO TO JE RUGBY!!!) ()

Kolssteyn

Mělo to být na motivy skutečné události, ...a věřil bych že ano. Něco tak všedního a nudného se opravdu odehrává v životech milionů lidí. ()

Fr3nk

Já jsem spokojený. Tohle je přesně ten typ filmu, na který se hezky kouká. Forever Strong obashuje naprosto všechno, co má správné sportovní drama obsahovat. Výborný casting, neobyčejný příběh. Ten film, po kterém se každý člověk zamyslí sám nad sebou a bude se snažit napravit svoje chyby. ()

boul

Rugby dobrý, film špatný.. až moc umělý a předvídatelný. Farise fakt nemusím, už druhej film kde jsem na něj narazil a nějak mi prostě do těch rolí nesedí. 60% ()

Mashak

Faris není ještě perfektní herec, dle mého kritického názoru, ale co umí lépe než perfektní herci je vybrat si roli. Stejně jako v never back down se do tohoto filmu skvěle hodí! Příběh je omšelý, ale snímek je dobře natočen, má to tu správnou atmosféru a jako pohodovka plně postačující! ()

maciii

Naivní, ohraná a moralizující pohádka o tom, jak se z protivného spratka stal správňák a týmový hráč. Na druhou stranu je příjemně pozitivní a vyloženě v člověku budí chutě zahrát si nějaký ten kolektivní sport. ()

PlutisMovie

Samotný příběh špatný nebyl. Sportovní drama o 17ti letém chlapci, který má neshody s otcem, hraje rugby a pro řízení v opilosti byl umístěn do nápravného zařízení pro nezletilé kde se cely od základu změní...Ale ty typické americké kýčovité scény... Dlouho jsem větší kýč neviděl. spíš oddychovka, nic vážného ani nového. 50% ()

balcazar

Keby som film hodnotil pred rokom, dvomi či tromi, možno by som z fleku "vypálil" plné hodnotenie, asi sa teda mením a som kritickejší. Pútavý plagát aj názov, no dej proste ničím výnimočný a originálny, ničím extra sa od ostatných priemerných športových filmov neodlišuje. Pomaly každá postava si prešla niečím drsným a má v zálohe na každú ruku niekoľko múdrych poučení, výrokov, ktoré sú pre dobro hlavnej postavy nevyhnutné! Musím pochváliť športové scény, ktoré ma, napriek tomu, že ma ragby nebaví, zaujali, veľké plus dávam aj za haka, no opäť opakujem, keď si už len otec so synom niekoľkokrát poučne a srdcervúco vymení hlášku z haka, tak to začne byť otravné... ()

Nix

Přiznejme si jednu věc, Sean není bůhví jaký herec, ale film mne zaujal. Je to sice stokrát natočené americké klišé, kdy se mladík, který žije divokým životem dostane do vězení pro mladistvé a stane se z něj lepší člověk a ještě ke všemu skvělý rugbista. Každopádně filmů o rugby jsem moc neviděl a za to dávám hvězdu navíc, ten sport je drsný a baví mne. Jinak je to průměrný film. ()

Itan

Pro toho kdo nikdy neviděl sportovní životopisný film je to dobrý začátek, ale stále slabý odvar velkých amerických sportovních filmů... ()

MarsVl

Nešlo o ty zápasy, sám Faris, kromě toho posledního zápasu skoro nebyl v zápasech vidět. Šlo o napravení frajera na týmového hráče, o porozumění si s otcem. Pro mě parádní film 5* 8/10 ...Kia Kaha :) Nechápu jak někdo může dát od 2* dolů ;) ()

jafuska

dalo se na to koukat průměrný film, je to bohužel hlavně o hře rugby, které teda nefandím, ale byli tam docela dobré zápletky a problémy syn a otec a tak se to docela vyrovnalo s tím průměrem. ()

BROADPEAK

Naprosto nic odlišného. Nepřišlo mi to ničím zajímavé, klasický "AMERICKÝ" film, se vším všudy. Nenadchnul, neurazil. ()

Bigwave

Jedno z průměrných sportovních dramat ze zákulisí rugby. Provedení slušné, příběh pořád stejný. Pomocí sportu, zde probíhá náprava mladého talentovaného mladíka, který se prostřednictvím tradic naučí ctít svojí rodinu, přátelé a především si vážit svého života, při cestě správným směrem. ()