• Bluntman

Přežil jsem to!(30.11.2008)

• halberdier

Ještě kapánek horší než Date Movie. Naprosto trapné, nevtipné a nechutné. (1/10)(10.12.2010)

• Pharao20

Keby sa ma niekto spýtal na najhorší film aký som kedy v živote videl odpoveď by bola jasná...Zaujímalo by ma s akými predstavami tvorcovia išli do výroby Disaster movie, lebo ak čakali s takou volovinou úspech, tak nemohli byť normálni.Mám síce rád bláznivé paródie typu Scary movie ale toto je úplne hrozné ..Film sa snaží parodovať kopec starých najmä katastrofických filmov ale výsledok je tak trápny a úbohý že dvd s týmto filmom čo som kúpil v stánku je osožné maximálne ako podložka pod poháre s pivom(13.1.2011)

• spawnxp

Žádnej komentář nebude! Jen se na to podívejte sami...(24.3.2011)

• PlayGirlX

Opravdová disaster.Trapnými a naprosto přehnanými fórky je celých 90 minut absolutně „prošpikovaných“. Zasmála jsem se jen u jediné scény, a to u té s Chipmunky. Jednu hvězdičku si zaslouží za odvahu s něčím takovým vyjít na světlo světa filmového showbusinessu.(1.5.2011)

• Pavlo

Trocha lepšie než Epic Movie, ale aj tak je to veľká sračka.(2.7.2011)

• Caesarion

Přesně začne to trapností a pak se ta trapnost prohlubuje až do mrdky-to celé trvá tak 5min. No a pak se děje chvili hovno jak barák. Co následuje? Zase trapnost to mrdka. Co zjistíte? Že čím déle se dívate na ten koloběh tak si pak akorát připadáte víc jak debil. No a pak to rychle vypnete a jdete spát.(17.7.2011)

• Dawe.86

k tomu nic jinyho než odpad fakt nejde řict! Nechapu jak takovej film může vydělat i tech 35 mega dolarů celosvětově asi taky natočím nějakou pindovinu abych byl za vodou :D(25.7.2011)

• Lenka414

Strašné, už to v živote nechcem vidieť! Nemám v láske takéto parodie, ale vydržím dosť. Na toto sa ale nedalo pozerať. Pri tych Chipmunkoch mi bolo až na zvracanie. A trepať sem Hannu Montanu? Neverím, že som to prežila. Nikdy viac!(30.7.2011)

Dalsi "kvalitny" snimok... par scen bolo k uchechtaniu a vyzdvihnem klady tohoto filmu, preco som ho neoznacil za odpad - Amy Winehouse- paradne si z nej urobili srandu, dalej prekrasna Kim Kardashian a na zaver Beowulfov meč - tak ako vyzeral jeho meč naozaj vyzerali meče v rannom stredoveku... a takyto detail sa molokedy vidi vo filme(7.4.2012)

• Jeliik

Na takýto odpad treba talent, dajte opici kameru a natočí lepší film. Stálo to veľkú dávku sebazapierania dopozerať tento sh!t, ale fakt sa mi nechcelo s tej poste vstať (pozerané v príšernej kocovine).(8.4.2012)

• solver

Skutečná katastrofa, ale docela pěkné holky(8.5.2012)

• powda

Mám rád uletený humor, ale toto bolo príliš aj na mňa. * za Kim.(8.7.2012)

• GOX

odpad ! , medzi 50 najhorších filmov patrí určite !(8.7.2012)

• gemkio_cz

K tomuhle filmu stačí 2 slova: Totální shit...(21.7.2012)

• ShortyIC

Prečo som to vlastne pozeral? Veď na tento film sa nedá pozerať. Totálna kravina! Mám rád parodie, ale toto je totálna sračka. Asi najhoršia parodia akú som kedy videl.. ODPAD(22.7.2012)

• MiniRecenze

Prý to má být údajně komedie.....dobrá vydržel jsem na to koukat zhruba 16 minut z 90 a ani jednou jsem se nezasmál.U toho-dle typu filmů se Vám budou rojit nadávky jako p*čovina!Tahle parodie si bude chtít vzít na mušku spoustu filmů,bohužel si myslím,že na hlavu musel někdo mířit režii a produkci. Neztrácejte čas takovou hovadinu jako je Disaster Movie. PRO IDIOTY!!!(27.1.2013)

• DJether

Odpad! Nic víc není třeba dodávat.(12.4.2013)

• Dataminer

Už je tomu řadu let co tahle příšernost vznikla a i přesto mě stále děsí jen vzpomínka na to jak jsem to tehdy proklikal. Píši "to", protože by tento výtvor správně zde ve filmové databázi nemá co dělat. Toto rozhodně není film. Snesu hodně, i v některých parodiích tzv. fekální humor, ale tohle nemá hlavu ani patu, a ikdyž se to snaží parodovat filmy, tak něco tak trapného.... Obdivuji např. uživatele "gouryella", neboť na to vydržel koukat 14 minut. Já jen proklikal pár scén a konec. Tohle opravdu nešlo. Nechci se zdržovat udělováním odpadů, neboť si tyto výtvory nezaslouží čas ani na to kliknutí, ale když už jsem narazil na tuto odpornost, tak považuji za povinnost odpad udělit. Osobně bych byl ale spíše proto, aby to z ČSFD a ze všech databází zmizelo včetně veškerého audio-video materiálu s tímto spojeným. Disaster - ano, Movie? - v žádném případě.(13.5.2013)

• +sfinx+

Zvažoval jsem jednu hvězdu kvůli Carmen, ale radši napíšu, že mne opět uchvátila a zbytku filmu dám odpovídající hodnocení..za ho***!(9.10.2013)

• Bonaci

Jedna hvězdička za Final Fuck Song.(16.12.2013)