• Malarkey

Tak nalehko jsem sjížděl ty komentáře co tady zdejší uživatelé napsali a dva z mé top dokonce dali tři hvězdičky s tím, že si rozhodně nepodají ruku s lidma co to vynáší do odpadových hnízd. Na druhou stranu jsem si řek, že proč to nezkusit, třeba se u toho člověk fakt pobaví viz. Epic Movie u kterého to skutečně jakžtakž ještě šlo, jenže u Disaster Movie opravdu nemám slov. Jestli nějaký světově uznalý žebříček tvrdí, že tohle je ten nejhorší film, který kdy vznikl, tak si s ním klidně podám ruku. Tohle je fakt sračka sraček, na které opravdu není nic vtipnýho, a to jsem tam ten vtip opravdu hledal nejlíp jak jsem mohl.(30.6.2009)

• Tony DiNozzo

Je to strašná blbosť a už som sa nevedel dočkať keby to skončí. Je to viac trápne ako smiešne, pretože smiešny sa mi zdali len tí Chipmunkovia a tá jedna hviezdička je len za nich, zvyšok filmu je otras. Všímal som si filmy (len ktoré som videl), ktoré sa snažili v tomto filme zparodovať, tak napr. 10 000 pred Kristom, Superbad, Wanted, Juno, High School Musical, Cloverfield, Hannah Montana, Hancock, Sex v meste, Jumper, Narnia: Princ Kaspian, Indiana Jones a tajomstvo kryštálovej lebky, Step Up 2, Iron Man, Hellboy, Hulk, Alvin a Chipmunkovia, Batman, Speed Racer, Noc v múzeu, Beowulf, Kung fu panda a Učitel lásky.(29.12.2008)

• sahe

No strašné... a musí se fakt znát ty filmy, na které je to parodované... Jen nevím, proč Carmen Electra se k tomuto propůjčila...(26.2.2009)

• MiCM

Jako je to absolutní bída, ale pár světlých chvilek to má ..(8.5.2009)

• rudeboy

Videl som len záverečných 20 minút, počas ktorých som sa asi sto krát spýtal sám seba, či by naozaj nebolo lepšie schytať drôt do oka... absolútne nevkusná a trápna kokotina!!! s prepáčením.(7.7.2012)

• Henk123

THIS MOVIE IS A REALLY DISASTER !!! Lituju těch 90 minut, jež jsem tomuto ''dílu'' věnoval, můj smysl pro dobrý film byl znásilněn a zabit v uličce za pornokinem ošklivým Maďarsko-Rumunským romským transvestitou. BEZ KONDOMU ! Asi tak bych převedl zážitek z tohoto filmu do reálného života. Chaotické, nesmyslné, trapné, urážlivé a nudné. Již holt odzvonilo časům staré, dobré klasické trilogii Bláznivých střel, jenž šla považovat za mistra v oboru parodií, dnes to je pouze úchylné, trapné, dětinské a ani lidem na drogách to nemůže přijít zábavné. Pro tyto chvíle mi hodnocení ''odpad !'', přijde dost nedostačující :). Závěr: 90 minut intenzivního bouchání hlavou do zdi, způsobí stejné psychické následky jako slednutí tohoto filmu. Takže tak.(5.3.2013)

• Guzo

Kdo dal tomuhle filmu odpad, ať se jde podívat na Hadi ve vlaku ;-) Na podobných parodiích mě vždycky nejvíc štve ten promarněný potenciál. To už nikdo neumí vymyslet vtipný scénář zkombinováním několika scén ze známých filmů? A hlavně scénář, který by měl hlavu a patu a nebyl jen slepením naprosto náhodně vybraných částí?(15.8.2013)

• Mihail123

Film v ktorom sa za ani nie 90 minút stihnú "zparodovať" : 10 000 BC, Superbad, Juno, Wanted, No country for old men, Indiana Jones 4, High school musical, Cloverfield, Step up 2, Hancock, Sex in the city, Zohan, Jumper, Narnia - Prince Caspian, Enchanted, Iron man, Hellboy, The incredible Hulk, Alvin and the Chipmunks, The Dark Knight, Speed racer, Beowulf, Kung Fu Panda, The Love Guru...a na niečo som ešte určite zabudol. Jednoducho odpad odpadov. A samozrejme to sú len filmy...Ešte sa tam nájde aj Justin Timberlake, Michael Jackson, Dr. Phill a ešte neviem kto...(10.9.2008)

• Beky

Tak je mám z krku, všechny jejich filmy viděny, asi nejlepší jejich film je To je Sparta, kde jsem se párkrát fakt zasmál, nesnášim parodie, kde z ničeho nic se objeví herci třeba v ringu a začnou se prát...a v jejich filmech se to děje pořád, kdyby k tomu došlo logickou cestou neřeknu ani slovo!! Jediná vtipná scéna je s telefonem v botě:), ta je fakt dobrá a určitě se zasmějete!! Je super, že film moc nevidělal, i když se zaplatil a něco přidal navrch, takže k ledu je uležena tahle dvojce z filmového pekla!! Jednou větou: My jsme ta dvojice vtipkařů, co všem pěkně ukážem, jak se bavit dokážem!! P.S. Poslední písnička potvrdila, že film natočili opravdu méně inteligentní lidé.(27.1.2009)

• Master19

Komu je sakra tenhle "film" určen???(25.7.2009)

• HorrFi

Kravina s velkým K. Opravdu film o ničem.(6.2.2013)

• C0r0ner

Říkal jsem si, že to nemůže být tak špatné. Vždyť přece demence typu Klub sráčů mám rád. Nicméně. Usmál jsem se jednou, při krkání. Zbytek filmu jsem jenom obracel oči a kroutil hlavou nad tím, jak může někdo natočit tak nehoráznou sračku. Správná parodie by si měla dělat prdel maximálně ze tří filmů. Tady jsem po dvacítce přestal počítat. 0%(23.10.2016)

• smolicek04

Grrrcccc, to som sa ani nezasmial(21.12.2008)

• Specs

Hláška: Will: - "Všichni jsou na Facebooku."(1.1.2009)

• VasaX

Oh crap. Už je to tu zase. Nakupily se nám v kinech nové filmy a je tu znova film který je jednou obří parodií na ty všechny kousky. Za předpokladu, že jste všechny tyhle filmy viděli, tak se sem tam zasmějete. trošku. Za předpokladu, že jste z nich viděli velmi velmi málo, a na Disaster movie narazili tedy opravdovou náhodou (nebo spíše nehodou) tak vám bude unikat, co to vidíte za bezduchou sr**ku. Začalo to celkem dobře, tenhle fenomén parodií. Parodie na žánr či jeden dva kousky dopadají celkem dobře, některé, v rámci žánru, výtečně (např. Walk hard), sem tam i hůř, ale bývá to jakž takž koukatelné. Ale celkově to jde od desíti pěti, obzvlášť v této "sérii". Tentokrát, a to pokud to půjde tak dál, se drží poslední hvězdička nad propastí "odpad!" pouze pár prstíky...(10.1.2009)

• Krasus

Tohle je už je opravdu vadný!(11.1.2009)

• hot_spot

0,5% za výstižný název, který mě na tohle veledílo už předem dostatečně připravil. Sestava krkání, hoven a primitivní muziky cílená na diváky s filmovou gramotností a vkusem na bodu mrazu.(11.1.2009)

• BuryGol

Přežil jsem. Ačkoli je fakt, že jsem si myslel že to bude o moc horší. Nicméně jednu hvězdu za Carmen Electru, závěrečnej song, pár mejch zasmání a tu cheerleader Katrina Norman do který jsem se asi zamiloval. :) Ale jinak se na to fakt koukat nedá. Možná zlitej na plech nebo zhulenej...ale zkoušet to nebudu.(1.2.2009)

• popkec

Tento film dává slovu sračka nový rozměr. Film si říká parodie, všechno scény jsou ale zaměřeny zhruba tak že postava z některého filmu udělá nějákou blbost která s původním filmem vůbec nesouvisí. Herecké výkony na úrovni páté třidy ZŠ, špatný scénář, režije, zkrátka skoro vše. Takhle má vypadat odpad.(23.2.2009)

• yeniczek

Uf... Další!(12.3.2009)

• Honzíno

Na to se prostě nedá koukat až do konce. Zkoušel jsem to asi třikrát, skutečně. Otřesné, to však nevylučuje to, že mohou existovat stejně špatné či možná horší filmy ve světové distribuci.(28.4.2009)