wosho

Normální pořad o vaření, kterých se ročně natočí víc, než kolik má mongolská kuchyně receptů na morčata. Já na něm nevidím nic tak mizerného. A hloupé vítky na toho kuchaře jako má Paascha nechápu. ()

thorewi odpad!

Rádoby světový kuchař se vrací do své gastronomicky barbarské rodné země, aby nás naučil vařit? To by asi nešlo... ()

Benemiro odpad!

Obecně nasnáším pořady o vaření, ale Babica se svými projevy primitiva posouvá nováckou úroveň o dalších 10 pater dolů. ()

TerezaVanCZ odpad!

"Přidejte čerstvé hříbky a nebo i sušené, ale budou stačit i žampióny no a vlastně, když nemáte žádné po ruce, tak tam nedávejte nic." Prostě strašný ()

Pussycat18 odpad!

"Takže si vemte třeba tamhleto, no to, a dejte to sem, jo, že už to hnije? To nevadí, dejte to tam, tak... a máme hotovo" No co to jako má bejt? A jakože kuchař, jo? Ahááá. ()

I.AM.NOT odpad!

Jirka Babica zapadne skvěle do cirkusu jménem Televize Nova- sekce OBLUDÁRIUM /// Jinak vzhledem k tomu, že můj kuchařský um se omezuje na těstoviny z pytlíku a podobné "speciality, tak hodnotím formu pořadu jako takovou, v případě takovýchto pořadů by měla být založena na charisma moderátora-kuchaře, a ta je špatná. Pořád čekám, kdy Babica začne slintat a trošku z něj mám strach- takový typický český buran ()

B4TM4N odpad!

A až i poslední babičce u obrazovky ukápne slza na naditou igelitku z Lídla, Babica se spokojeně vrátí k tomu, co mu jde nejlépe: půjčování lyži. ()

Bohemák odpad!

To dokáže jenom Nova. Maximálně průměrný kuchař/buran promlouvá k národu jako autorita! To je snad i podcenění nováckých diváků... ()

Carlinhos odpad!

Pořady o vaření nějak nevyhledávám, ale když nějaký běží v TV a mám zrovna chvilku, tak na něj klidně mrknu. Ale tenhle týpek, to je něco. Že vaří takové podivnosti, to by ještě šlo, ale vše to podává tak strašně nudným způsobem, absolutně žádné charisma, které je pro podobný typ pořadů prostě potřeba. Hrůza. ()

Reckon odpad!

Pořady o vaření jsou a byly o ničem. Babica tomu teda nasadil korunu. Škoda, že se ztratili ty časy, kdy bylo aspoň vtipné pozorovat, když Petr Novotný nebo Zounar slintali hostům hlady do hrnce. ()

Paity odpad!

Babica: "Když nemáš cibuli, tak tam dej citrón, že jooooo. Když nemáš citron, tak tam dej limetrkůůůů, že jooo. A když nemáš limetkůůů, tak tam prostě nedávej nic, že joooo." ()

HArna odpad!

Učit národ obalovaný sýr,to může snad jen pan Babica.I já umím vařit líp než on a to žádnej kuchař nejsem a asi nebudu. ()

DocBrown odpad!

Jako poctive jsem to fakt zkusil na nekolikaty pokus, ale kdyz zacala babka (pry nejvetsi odbornik na brambory) delat "bramborovou pizzu" (doufal jsem ve variaci na lokse) a zacala na kolecka brambor sypat sunkovy salam a gothaj, tak fakt uz nikdy vice ()

Wishkah odpad!

Hrozně pitomě udělané televizní vaření. Babica je nudný, je mu špatně rozumět a je sympatický jak nehet v polévce. Ale na druhou stranu ho člověk musí obdivovat za to, kolik toho dokáže jen jednou rukou ()

boro123

tak trochu guilty pleasure, není nad to bavit se tím, jak "mistr" na pánvi prohazuje ty neuvěřitelné kombinace ingrediencí, nejlíp v hektolitru oleje...a hlavně sojovku přidat, aby to bylo po ázijsku ()