TommyGun89

Hodně dobrý Thriller. Smůla pro nás, kterým se tento film líbil. Pokračování se asi nikdy nedočkáme, což je velká škoda, pač je to hodně velký konkurent pro sérii Saw. I když se mu nedá upřít, že z této série hodně těžil. ()

kersten

Celkom slušne. Asi aj pre to že ja mám pre béčkové horory slabosť. Jasné bolo to úplne nelogické, prehnané, bla bla bla.... ale nenudila som sa a proste sa mi to celkom páčilo. ()

Castielo

Přišlo mi to jako slabší kopie saw. A ačkoli saw moc nemusím, tohle docela šlo. Ale šálek mé kávy to úplně nebyl. Přesto jako béčkovej hororo to relativně ušlo. Lepší 2* ()

ptsd

Naprosto napínavá atmosféra, dobrá hudba i herecké výkony. Čekal jsem že to bude jako Saw či Hostel, ale bylo to daleko lepší. V závěru jsem si málem ukousal napětím nehty i s prsty. Hurá na pokračování. ()

Al44...

Většina děje se odehrává v jediném domě, kam neznámý psychopat nastražil nespočetné množství pastí - torture scény od začátku až do konce - vše se odehrává ve tmě - nějakou logiku nebo ucelený příběh tu opravdu nenajdete - variace na SAW filmy. ()

cerbygerby

Hodně zajímavý horor, který se podobá formou mučení a provedení vražd SAW... perfektní atmosféra a skvěle provedené vraždy.. kdy vrah má v baráku vše připravené.. při koukání na tenhle film si nesmí člověk ptát, jakto že to neviděl, a neslyšel a proč nešel tam, nebo tam, jakto že to takhle udělal a neudělal, ale prostě si "vychutnat" drsné zabíjení a mučení.. nic víc nic míň, prostě vypnout a nepřemýšlet, potom z toho může být perfektní hustá atmosféra jakou jsem si užil i já a proto dávám plné hodnocení - 5* a 86% ()

Rockerman

Celkem slušný brutál, ale jestli se to tady srovnává se Saw, tak si myslím, že ta "skládačková" série, aspoň v těch nejlepších dílech byla lépe natočena. Vím, že logika musí jít v těchto filmech stranou, ale proboha, jak to ten chlápek všechno stihnul! Tolik pastí, pastiček a udělátek za pár hodin? I v tomto bych viděl dílo Jingsawa za věrohodnější. Nicméně úkol tento film splnil bezezbytku a divák - drsňák si jistě užije. Tedy i já! ()

Kingjiri

Variace na Saw je vcelku zjevná (ostatně režisér psal scénář hned k několika dílům), což však ničemu nevadí a naopak to fajnově funguje s použitym heist námětem. Logiku neni moc radno v příběhu hledat (promyšlenost a funkčnost pastí nebo schopnost hlavního hrdiny se po většinu času vyhýbat kontaktu se zabijákem v rámci jednoho baráku). Ale když se přepnete na "brainless" mód, dostanete solidní horor, ve kterym nechybí nápaditý pasti, pořádnej gore nebo napětí. Překvapí i úmrtnost postav, nepříliš hollywoodskej závěr nebo tísnivá atmosféra, která funguje i díky dobrýmu záporákovi (kterej jenom nezabíjí, ale i "sbírá" lidi). Vždycky mám radost, když se objeví biják, kterej si díky solidní filmařině a nápaditýmu příběhu poradí i se skromnym castingem, výpravou nebo menšim budgetem, čtvrtá slabá hvězda. ()

m_a_c_a

Nic tak zvráceného jsem dlouho neviděl. V žiletkách a podobných věcech se nevyžívám, ale tak budiš... bohužel tolik nelogiky plus nesmyslný konec celkový dojem srazil do kolen. Jedna * za atmosféru, druhá za to, co musel hlavní hrdina všechno vydržet. ()

bakeero

Sice to nic nového nepřináší, ale kvůli tomu, že jsem si tentokrát opravdu přál, aby hlavní hrdina toho zabijáka přemohl, za touděluji 1* navíc. ()

Scharra

Srovnání se sérií saw (nebo alespoň prvními díly) chápu, ale zde je to trochu jinak. V tomto případě si hraje jenom sběratel, kterému to v naposledy vyhlídnutém místě kazí jeden nechtěný host. Tím je Arkin. který jde na lup právě do téhle vilky (před nedávnem zde dělal výměnu zámků) , aby pomohl splatit manželčin dluh lichváři. Nastane napínavá hra na kočku a myš odehrávající se v jednom domě, která rozhodně nenudí. Perfektní gore efekty u kterých jsem chvilkama musela zavírat oči :) ()

Franc1s

Sám doma a pastičky na lidičky.. Chlápek v masce. si vybere rodinku a té pak po baráčku nastraží pasti, no a ten co přežije, tak mu buď vyřízne střeva nebo si ho schová do kufříku na potom. Akorát tentokrát potká navíc v baráku zlodějíčka, kterej je brácha od Ramba :D Jako krve a rozsekanejch končetin je dostatek, o tom žádná. Jen bohužel je to opravdu pro ty, co vypnou mozek při užívání si porcování a neřeší logiku - snažil jsem se, ale nešlo to... Pak se ještě ukáže, že zlodějíček má fakt prách bolesti lepší než Chuck Norris a konec veškeré srandy :) 6/10 PS.: Uvidíme co dvojka... ()

TomStrom

Nádherně krvavá záležitost. Sběratel názorně předvedl, jak by vypadal Sám doma, kdyby scénárista byl milovník slasherů, jak by vypadal MacGyver, kdyby se ho autoři namísto jako sympaťáka a dobráka od kosti rozhodli vykreslit jako všehoschopného sadistu a jaké úžasné vychytávky jsme zatím neměli možnost vidět v Receptáři a pořadech o zvelebování bydlení. I na druhé zhlédnutí skvělé a již zítra se podívám na zoubek sequelu, který snad nebude za prvním dílem příliš zaostávat a bude stejně vypečenou jateční záležitostí. ()

Veronica27

Tak tenhle film mě hodně překvapil. Výborná hudba.Začalo to vykradačkou a pak najednou skvěle připravené pasti po domě, se super závěrem . A čajíček to rozhodně nebyl . ()