DO-RE-MI

Hudební / Soutěžní
Česko, 1998, 45 min

Účinkují:

Ad4mson

Za Candy Dulfer a song Lily was here, který zní, když ta hovězí porota vyhlašuje vítěze si to úplné zatracení nezaslouží... ()

Vlkys

Geniální záležitost, doporučuji najít si některé obzvlášť kvalitné interprety na youtube! (Doremi - Idiotskej pár bez soudnosti; Taky trošku tak zdatný pardál ze Štěchovic; Pijeme Colu mimo rytmus; Z Dobrovolníka z Publika Vypadly Nehorázný Sračky ...) ()

Everyone odpad!

Nechápu, že jsem se na to jako malý díval. ___ S odstupem času jsem to viděl znovu. Totální vrchol nezábavy, trapnosti, nevkusu, klasického vyzdvihování průměrnosti, resp. podprůměrnosti v oblasti, která jde tzv. každému (zpěv, tanec, podobně jako komentování fotbalu, politiky, ekonomiky), nedostatku soudnosti, zesměšňování a vše korunované moudry Pavla Trávníčka a bystrostí Sabiny Laurinové. ___ Nedostatek programů v 90. letech a tím i malý (špatný) výběr a ochota ke kvalitě. A přesto koláče sledovanosti plné mrvy a kejdy Nova pekla, peče a bude péct. A diváci bez chuti a čichu ještě v době osmé reklamy poděkují, zašlou hlas na TýTý a zeptají se kolik dílu má nekonečný seriál Ulice. ()

Radek.SCH odpad!

Když to bývalo v televizi, tak jsem to nenáviděl. Nejen pro to, že to bylo neskutečně blbé a nudné, ale i proto, že jsme v té době (to mi bylo tak osm) neměl jinou možnost, jak trávit večer (mám pocit, že jsme tehdy navíc měli pouze jednu televizi). ()

Mbeast

No tak, byla to sice nehorázná pí*ovina, ale měl jsem to celkem rád. 18% je až moc kruté. Pája a Sabča byla nej moderátorská dvojka :) ()

Heavyman odpad!

Smutný pořad o úrovni našich spoluobčanů! Pavla Trávníčka uznávám jako slušného dabéra, ale tady docela klesnul! ()

xdutchx

S odstupem deseti let to začíná mít něco do sebe. Ten vkus účinkujících a mnohdy tristní výkony, kde porota neumě tvrdí že i sebevětší úlet je vlastně hezká písnička. Tenkrát mě Sabina byla krajně nesympatická, nyní mi přišla mnohem více user friendly :-) Myslím že tato šílenost ještě dozraje. ()

inutihar odpad!

Je to samozřejmě odpad, ale na druhou stranu pětihvězičková záležitost. Neuvěřitelně bizarní doklad toho, co všechno byly schopné televizní stanice v ČR vysílat dávno před vlnou superstar, reality show a TV věštců. Moderátorská kombinace sjetého Trávnička a totálně vygumované Sabiny (ale hezká byla, to zase jo) byla opravdu smrtící. Archivní videa na youtube spolehlivě rozproudí zábavu na jakékoliv akci. ()

CyriC

Tento pořád nemůžu ohodnotit. Nechápu, zda všichni ti asociálové či blázni byli vybírání náschvál nebo ne. Každopádně to bylo neskutečné panoptikum všemožných pošuků, vidláků či jiných cvoků. Jak už bylo řečeno, tento pořad je tak trapný a blbý, až je vlastně naprosto perfektní. Summer piss, summer gay! Okena princ! ()