Reklama

Reklama

Saw 3D

  • Česko Saw 7 (více)
Trailer 1

Ústředním motivem filmu SAW 3D je příběh skupiny přeživších, kteří unikli ze spárů šíleného vraha Jigsawa a hledají spásu u svého kolegy Bobbyho Dagena (Seana Patrick Flanery), muže, jehož temná minulost rozpoutá novou vlnu teroru. „V dosavadních dílech Saw jsme ponechávali některá témata otevřená, tento díl ale bude skutečně poslední. Odpovíme v něm na všechny otázky, které si kdy fanoušci položili. V ději se ale budou dobře orientovat i diváci, kteří neviděli předchozí filmy,“ slibuje producent filmu. (oficiální text distributora)

(více)

Diskuze

morena.jea

morena.jea (hodnocení, recenze)

Rieux

Všetko to do seba zapadá. Kto chce nájde chybičku, ale tá sa pri siedmom diele dá odpustiť. Treba to brať ako celok a ten sa myslím vydaril. Pozná niekto prepracovanejšiu filmovú sériu?

na příspěvěk reagoval Mandalorian

Rieux

Rieux (hodnocení, recenze)

Mandalorian

to zrejme zavisi od definicie slova megapruser... podla mna si poslednymi dvoma dielmi nasrali do huby. uplne popreli jigsawovu "filozofiu", a co je horsie aj logiku. nevadia mi pasce, ale pri prvych dieloch som sa bavil najma preto, ze tie filmy boli v ramci moznosti premyslene a vsetko do seba zapadalo.

na příspěvěk reagoval morena.jea, Mandalorian

Mandalorian

Mandalorian (hodnocení, recenze)

Mně se líbila a líbí dodnes série jako celek. Sice už byla šestka se sedmičkou v některých místech ddost překnaná. Jenže na druhou strani - tvůrci věděli, že se blíží do finále. Tak proč si trochu nezapřehánět. Každopádně to podle mě utli přesně včas a vyhli se megaprůseru.

na příspěvěk reagoval Rieux

majo25

majo25 (hodnocení, recenze)

Rieux

Ja som videl najprv trojku, a tá je podľa mňa najlepšia. A všetky ostatné filmy sú za nou tak rovnomerne :)

Mandalorian

Mandalorian (hodnocení, recenze)

blade212: Však jo. Další díl nebude. Jo, pár lidí tu spřádalo teorie, o čem by osmička mohla být a jestli ji tvůrci přece jen nenatočí. A hele - vypadá to, že nenatočí, což je dobře. Aspoň celou sérii nepodělaj.

na příspěvěk reagoval SysGen

blade212

blade212 (hodnocení, recenze)

Mandalorian: Ja jsme se jenom zeptal jestli nekdo nevi kdy ma vyjit dalsi dil.. protoze to skoncilo otevrene ten predchozi dil a podivej se mezi diskuzi najdes tez pisemnosti na dalsi dil... 

Mandalorian

Mandalorian (hodnocení, recenze)

Zimcik4: Fajn. Myslím, že dost lidí ti bude vděčných. A mohl bys to napsat i do zajímavostí. :-)

Zimcik4

Zimcik4 (hodnocení, recenze)

Mandalorian: Když se to podaří a bude to dávat smysl tak klidně.

Zimcik4

Zimcik4 (hodnocení, recenze)

Rieux: Tak do pošty bych byl velice rád kdyby si mi to poslal já plánuju tento výkend podívat se na všechny díly a sepsat si jak podle sebe to asi šlo.

Rieux

Rieux (hodnocení, recenze)

Zimcik4: ja som kedysi davno chronologicky spisal ako za sebou nasleduju jednotlive sceny. mam to este v pc, ked chces mozem poslat do posty. zaujimal by ma aj tvoj nazor.

jarkolar

jarkolar (hodnocení, recenze)

morena.jea: to určitě  jo :), jenže já měl problém seřadit si to těsně po tom, co jsem to viděl, natož takhle s odstupem půl roku :(

Zimcik4

Zimcik4 (hodnocení, recenze)

morena.jea:  Tak to by bylo perfektní také bych to tak rád viděl.

morena.jea

morena.jea (hodnocení, recenze)

Zimcik4: bolo by zaujímavé pozrieť si to zostrihané pekne v poradí ako to nasledovalo. Zoradiť celý film, všetky scény.

Zimcik4

Zimcik4 (hodnocení, recenze)

Zajímalo by mě jestli někdo náhodou nevíte jestli existuje nějaký seznam , nebo jse si udělali svou teorii jak vlastně šli vraždy po sobě a od kdy se na nich podílel hofman , když sem viděl že toho tlustého chlapa co bych v těch ostnatých drátech pomáhal chytit i on tak by mě zajímalo od kdy se vlastně na těch vraždách podílel když tenhle byl zabit mezi prvními. Takže nevíte někdo jak po sobě šli vraždy ?

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Farskeho12: Těš se. Zatim nic nenasvědčuje tomu že se tvůrci rozhodnou vzepřít svýmu tvrzení a v sérii pokračovat. Jediná indicie je pootevřenej konec na konci sedmičky.

jarkolar

jarkolar (hodnocení, recenze)

killduke:  taky jsem dal ano, uz ze zvedavosti :), ja si myslim, ze pokracovani je na spadnuti, 16 M fanousku to uz dava tusit dalsi vydelek :)

 (hodnocení, recenze)

hlasoval jsem pro ANO. PS : na tech strankach je 16 mil fanousku .. (to je kurva dost)

Související novinky

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D

30.04.2010

Saw VII, Nezvratný osud 5 a Kruh 3. Všechno ve 3D. Tím bychom to mohli uzavřít – řekněte, kdo potřebuje podrobnější informace? Nebylo by ale fér nařknout horory z poplatnosti trendům. Pokud nějaký… (více)

Reklama

Reklama