Reklama

Reklama

Saw 3D

  • Česko Saw 7 (více)
Trailer 2

Ústředním motivem filmu SAW 3D je příběh skupiny přeživších, kteří unikli ze spárů šíleného vraha Jigsawa a hledají spásu u svého kolegy Bobbyho Dagena (Seana Patrick Flanery), muže, jehož temná minulost rozpoutá novou vlnu teroru. „V dosavadních dílech Saw jsme ponechávali některá témata otevřená, tento díl ale bude skutečně poslední. Odpovíme v něm na všechny otázky, které si kdy fanoušci položili. V ději se ale budou dobře orientovat i diváci, kteří neviděli předchozí filmy,“ slibuje producent filmu. (oficiální text distributora)

(více)

Diskuze

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

morena.jea

Jde taky o to, že herec Tobin Bell stárně tak už ty flashbacky nebudou vypadat moc věrohodně no..uvidime.. hlavně, aby vůbec osmička vznikla..

na příspěvěk reagoval morena.jea

morena.jea

morena.jea (hodnocení, recenze)

Trochu sa bojím, že z toho bude kravina. Do kina ale pôjdem a dufam, že tam bude vo flashbackoch aj John. Bez neho by to nebolo ono.

na příspěvěk reagoval mzss1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Bezva, v tom případě prosím minimálně tak 3 díly, at je aspon 10 dílů, ale nevím nevám, jestli se to chytne k ději a bude to pasovat, uvidime..

jarkolar

jarkolar (hodnocení, recenze)

Anarvin

Já to věděl! A ikdyž jsem říkal těsně po tom, co jsem dokoukal tento díl, že za moc nestál, na další pokračování se budu těšit.

Zimcik4

Zimcik4 (hodnocení, recenze)

Udělajte SAW 8  , nechcu žádný jiný film víc než konečně udělat díl ve kterém sa vše vysvětlí

Rofodog

Rofodog (hodnocení, recenze)

Je někde nějaké úplné shrnutí všech dílů, včetně toho jak šli chronoligicky za sebou ?

na příspěvěk reagoval morena.jea

Zimcik4

Zimcik4 (hodnocení, recenze)

Tak remake snad nebude žádný , noví herci , nějaký nový děj a film by pak nikdo nepochopil.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Zimcik4

Myslíš že by dostal doživotí ? Já bych to viděl na trest smrti. Jinak ten koncept nevypadá zle. Ale moc nevěřim že se k tomu vrátí a budou pokračovat. Spíš věřim že dřív či pozdějc udělaj remake nebo restart. Jak je dneska v módě.

na příspěvěk reagoval Mandalorian

Zimcik4

Zimcik4 (hodnocení, recenze)

Kdyby náhodou někdy měl vzniknout SAW 8 , docela si to umím přectavit : Hofmana by našli v kupelně , odvezli by ho na stanicu a dali zavřít vyslichali by ho , ten by práskl Gordona , taky ho chytli vyslichali , mezitím při oběvení Hofmana v kupelně by oběvili ten barák v kerém se asi odehrávalo nejvíc her SAW 1 , 2 a možná ještě nějaký , už by nebyla žádná realná hra , pouze to co by říkal Hofman u výslechu , byli by odkazy do minulosti proč pak pro Johna konal dál , To samé i s Gordonem , byli by zodpovězeny všechny otázky jak zvládl tak rychle pochytat tolik lidí a nachystata tak složité pasti , kde bral tolik peněz atd .... Konečně bych to uzavřel tak že by poslalli Hofmana na doživotí do vězení Gordona bych sním neposlal pro toho at si tvůrci vymyslí jiný osud a celý díl a také Saw bych skončil tak že by bylo na konci dílu ukazané jak je Hofman v cele oběšený , tak takhle nějak bych si přectavoval kdyby někdy náhodou vznikl Saw 8.

na příspěvěk reagoval Žralok, Mandalorian

 (hodnocení, recenze)

fiLLthe3DD

mě sr*lo, že to bylo tak předvídatelné.... všech 7 dílů vždycky dopadne špatně - pak už to byla nuda (vždycky si vybrali tu horší možnost)

fiLLthe3DD

fiLLthe3DD (hodnocení, recenze)

Ten konec mě neskutečně naštval!!! Tý ženský co se v tom přístroji upekla jak kuře v troubě mi bylo fakt líto :-(. Jinak by to byly 3*,takhle dvě*

Uživatel fiLLthe3DD smazal svůj příspěvek.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

pkno

SAW 1, Zed nepomáhal Kramerovy. Byl k tomu donucen. V podstatě i on hrál hru. SAW 2. Syn detektiva se dostal do trezoru takhle rychle protože to co viděli na videu nebyl real-time přenos jak si myslely. Jednalose o záznam pouštěnej z videa.

pkno

pkno (hodnocení, recenze)

Moje otázky a zopár odpovedí

Saw 1: Viac by som sa dozvedel o postave Zeta ktorý pomáhal Jigsawovi, Saw 2 tam som nepochopil to že ked detektiv Mathews išiel do úpelne (kde je  Amanda s Danielom) kde Amanda detekiva omráči. A na mieste kde je policajný tím sa v trezore objavý Daniel. Neviem ako sa tam tak rýchlo mohol dostať. V Saw 3 mi bolo asi všetko jasné. Saw 4 ked Hoffman stane zo stoličky príde k Riggovi a povie koniec hry a ide preč Rigg by sa podla mna by sa zachránil . Saw 5 ked agentu Perezovú trafia črepiny z bábky ide do nemocnice. Ked sa agent Strahm stretne s Hoffmanom tak mu povie že: Posledné čo povedala bolo detektiv Hoffman. Saw 6 myslim si že kludne tá Saw 6 by mohla byt aj posledná lebo divací by si mysleli že Hoffman zomrie. Saw 7 tam sme sa nedozvedeli pečo doktor Gordon pomáhal Johnovi a nevieme kto boli tí čo zajali Hoffmana(prepčte za gramatiku)  (prepáčte za gramatiku)

na příspěvěk reagoval Žralok

Rieux

Rieux (hodnocení, recenze)

Paulie88

neviem ake je oficialne vyhlasenie, ale moj nazor je ze ta prva pasca zo saw 7 je flashback a ukazuje ako sa jigsaw predstavil verejnosti. cize je to pasca, ktora vznikla hned potom ako zabil cecila... v komentaroch reziser povedal, ze ti dvaja co prezili su gordonovi pomocnici v prasacich maskach. logicky sa to teda muselo stat trocha davnejsie.

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Tak sem si teď za poslední tejden shlídl sérii, co den, to jeden díl, takže mi aspon nic moc neuniklo. A sérií jako takovou sem unešen. Možná to mělo skončit prvním dílem, možná nemělo, ale jelikož v kařdým novým díle je vysvětleno něco co se stalo ve starším a při tom návalu flashbaků je nemožný se na tyhle filmy dívat jinak než popořadě a nejlíp v krátký době. Ikdyž sem se snažil soustředit co nejvíc občas sem v tom byl dost zamotanej, hlavně sem si nikdy nebyl jistej, kdo ty daný pasti vůbec nastražil když Jigsaw je na videích i v posledním díle a podle něj měl kompliců víc než dost.

Třeba v tomhle posledním díle sem vůbec nepochopil tu první past, kdo jí nastražil? a proč byla takle na veřejnosti? To sem fakt nepobral

Taky mě zajímá, proč je tu v popisu že odpoví na všechny otázky a uzavřou všechna témata. Mě připadá že v tomhle dílu sem se toho dozvěděl nejmíň. Jediný co mě zarazilo bylo to že Gordon mu pomáhal celou tu dobu (ale kdo byli ti další 2 na konci s ním?) a proč je ten konec zase otevřenej proboha? .)

 

Ale jak tu už padlo, rozhodně neznám propracovanější sérii a hlavně ty první díly sem fakt hltal, protože aspoň já, sem teda ani v nejmenším netušil co by mohlo přijít vždy na konci.

na příspěvěk reagoval Rieux

Mandalorian

Mandalorian (hodnocení, recenze)

Rieux

Dal sis fakt práci. Asi to mělo být, jak řekla přítelkyně - tahle série měla skončit prvním dílem... Ale přitom vyhrál Saw hororovou sérii desetiletí. A je točenej jako thriller. Ironie..

Rieux

Rieux (hodnocení, recenze)

Mandalorian

ziadna dejova chyba? tak bolo ich dost, napr. hoffman nemohol prezit roztrhanie lic, vykrvacal by skor nez by nasiel ihlu a nit. dalej, jigsaw dal hoffmanovi 5 obalok pred smrtou, ak scitame pasce alebo skusanych ludi v 5, 6 a 7 nesedi to. dalej, hoffman pouzil pri sethovej vrazde figurku billyho, ale jigsaw vtedy este figurku nevyrobil, amanda bola prva u ktorej to pouzil. bobby dagen zo saw 7 sa stretol s jigsawom ked este chodil, cize to muselo byt pred saw 2, ale v saw 7, ktora sa odohrava niekolko mesiacov po 2 stale prezentuje svoju knihu, nejaka dlha reklamna kampan. gordonovi vravi jigsaw vo videu ze bez jeho pomoci by jeho dielo za poslednych par rokov nebolo mozne, saw 2,3,4,5,6,7 sa odohravaju v priebehu maximalne 7 mesiacov. preco zomreli aj nevinni? jigsaw predsa odmietal ze je vrah a pasce robil len pre tych, co si to "zasluzili", chlapik co fajci, zena co je manzelka podvodnika alebo tim poistovakov, ktori si len plnia robotu, co im daju zhora nie su hajzli co si nevazia zivot.

o co jigsawovi islo? dal jill pokyn urobit skusku na hoffmanovi, ale co malo byt cielom? cakal ze z pasce bez uniku ujde? ak ano, preco vystavil jill smrtelnemu nebezpecenstvu, musel vediet ze hoffman po nej pojde. vzdy predsa vravel, ze jej nechce ublizit. ak predpokladal, ze hoffman zomrie, preco mu dal pascu z ktorej sa nedalo ujst? to popiera vsetko co robil, a urobil by tym z jill vraha.

a hlavne jigsaw stale vravel, ze na konci do seba vsetko zapadne, ale ja sa pytam, co bolo to velke odhalenie? k comu viedli vsetky tie hry po jeho smrti, o ktorych vravel ze su nevyhnutne aby puzzle bolo cele...

tych nezrovnalosti je viac, ja som vypichol zopar.

na příspěvěk reagoval Mandalorian

Související novinky

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D

30.04.2010

Saw VII, Nezvratný osud 5 a Kruh 3. Všechno ve 3D. Tím bychom to mohli uzavřít – řekněte, kdo potřebuje podrobnější informace? Nebylo by ale fér nařknout horory z poplatnosti trendům. Pokud nějaký… (více)

Reklama

Reklama