Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

playboy_05

poslední kousek skládanky zapadl celkem dobře. Saw 7 je důstojné zakončení téhle místy utahané série...jasně že na jedničku žádný následující díl neměl, jediný který se ji dokázal aspon trochu přiblížit byla dvojka díky skvělému Donniemu Wahlbergovi, ale Saw je potřeba brát jako celek, protože jednotlivé díly samy o sobě nejsou ničím jiným než bezduchou vyvražďovačkou, jako celek to ale funguje a mě se to až nebezpečně líbilo. Tímto filmem hodnotím celou sérii za 4* ()

JohnZ87

Účelová brutalita, předvídatelný děj, pořád ta samá písnička... a nově i zabíjení nevinných, což je zcela proti filozofii Jigsawa... Film zachraňuje jen relativně důstojné a poměrně překvapivé rozuzlení celé série. To zpětné "dovysvětlování" událostí předchozích dílů mi ale moc nesedí, zvláště když konec sedmičky mění zásadně pohled na celou sérii... Tahle série si ale asi ani lepší zakončení nezasloužila. První díl zůstane nejlepším. ()

Lukaso1

Jednoznačně zklamání. Čekal jsem velké finále, které jako v každém Saw přijde, ale ta polívka okolo je čímdál tím víc studená. V kině jsem na snímku nebyl tak nedokážu posoudit 3D formát, ale na blueray to vypadá pomalu jako bych nekoukal na film určeny do kin, ale rovnou na direct to DVD. Důstojný konec to pro mě rozhodně nebyl. ()

Šindy

Po delší době komentář připojím. Naposledy jsem viděl Saw 3, ale už tehdy to nebylo nic moc a tento? Dějově naprosto vyprázdněné. Vše se snaží zachránit, alespoň hutná porce naporconavých těl a akce, které však ani 3D nepomůže. A to ještě u mě tohle všechno podtrhává fakt, že 3D mi nejde mo pochuti. ()

coinneach

Hodnocení SAW série: Saw: Hra o přežití...80 %...nápad za všechny peníze, perverzně dokonale promyšlený algoritmus na smrt, legenda ve svém žánru; Saw 2...60 %...stále napínavé, proklatě zábavné, ale již ne šokující; Saw 3...50 %...opět o stupínek níže oproti předchozímu dílu, nepochopitelně je nám servírován příběh muže, jehož osud je nám ukradený; Saw 4...70 %...znovuzrození celé série, na scénu se opět dostává detektivka ochucená gore efekty, jež nezavánějí samoúčelností jako v předchozím díle; Saw 5...60 %...návrat k lehkému nadprůměru, bohužel také první díl série, jemuž chybí výraznější pointa; Saw 6...60 %...pokračování v tempu Saw 5, postava Costase Mandylora již ale nedokážě zaujmout tak jako Jigsaw; Saw 3D...40 %...vykonstruované a nevěryhodné, nastavovované a silně převařené, vyumělkovaná pointa hne žlučí, chybí permanentní napětí, nedůstojný závěr jednoho kultu. ()

Renci

Posledný Saw je opať o tom istom, jeden človek blúdi po komplexe a pozerá,ako jeho známi zomierajú. Príbehovo sa séria už vôbec neposúva. Úvod je až prekvapivo dobrý, zvyšok však taký slávny zdaleka nie je...Vraždy su nechutné a myslím,že tentokrát zašli tvorcovia do extrémov. Herci sú nevýrazní a postavy sa správajú stupídne..Polícia je bezradná, až divák škrípe zubami.... Aj napriek všetkým negatívam sa tvorcovia ako-tak snažia poodkryť niečo z celého príbehu, i keď WoW koniec sa nekoná, a príde prehľadný aj malému decku. Pre mňa rozhodne sklamanie....i keď očakávané. ()

Koonix

Možný výskyt Spoilerov. Posledný diel ságy nie je oproti ostatným ničím výnimočný. Dej priemerný, taktiež aj pasce, brutalita na štandartnej úrovni, herci (ako vždy) nič moc. Nenachádza sa tu veľa zbytočných scén, len tú na úvod si mohli tvorcovia skutočne odpustiť. Potešilo ma, že som sa dozvedel čo sa stalo s doktorom Gordonom, lebo jeho osud ma veľmi zaujímal a v žiadnej časti (samozrejme okrem jednotky) o ňom nebolo ani zmienky. Posledná časť nám pekne pouzatvárala všetky dejové linky, a záver ma opäť raz poriadne šokoval. Sklamalo ma len, že Bobbymu sa za celý film nepodarilo zachrániť ani jednu obeť... Neviem či tvorcovia nevedeli čo by si potom zo zachránenými počali, alebo nám len chceli naservírovať čo najviac brutálnych "finišov", ale kvôli tomu sa z druhej polovice filmu úplne vytratilo napätie, pretože bolo vopred jasné, že nikoho nezachráni. Keby sa mu to podarilo aspoň raz tak by som mal postarané o ďaľšie prekvapenie:-D No čo sa dá robiť, je tu vcelku slušné zakončenie dlhočiznej, sedemdielnej série. Moje celkové poradie kvality dielov SAW - S1,S6,S2,S3D,S4,S3,S5. Ak tvorcovia budú niekedy chcieť natočiť pokračovania, sem s nimi:-D ()

Izz

Jedna hvězdička za fakt,že je to (snad) už opravdu definitivně poslední díl této nesmyslné skládačky.3D efekt nepůsobí zdaleka tak dobře,jak by mohl a dějové zvraty zde dosáhly nové úrovně demence. ()

Martini98

Celá série se neskutečně domotala až přemotala! Ty uječené oběti jsou opravdu strašné, koho to má bavit, poslouchat jekot! Celý film by se dal shrnout slovy - krvavá lázeň s hromadou znetvořených těl! ()

14neo11

Za snahu, jinak to byla tupá slátanina, která se každým dílem absurdně rozrůstala. Proč tedy 3 hvězdy? Pořád jsou tam nádherné pasti a objevil se tam můj oblíbenec Chester Benningto. ()

Mabe22

Další díl naší oblíbené veselé řezničiny, kterou je nejlepší si pouštět k večeři, popř. na dobrou noc. Spíš než jako horror mi to chvilkama přišlo jako i celkem komedie. ()

Don_Salieri

Po shlédnutí celé heptalogie musím říct, že tohle bylo jedno z nejslabších pokračování, protože s ohledem na to, že zde skoro nefunguje "možnost záchrany obětí", kteří si prochází smrtelnou zkouškou získat zpět svůj život a to dost často na úkor smrti někoho jiného nebo blízkého známého. Tak to v tomto pokračování skoro vůbec nefunguje. V jedničče jsme byli svědky výborného časování a gradace napětí, kterou skvěle zvládl režisér: James Wan, kde bylo největším překvapením, že Jigsaw byl po celý čas v místnosti s obětmi a tak si mohl užít přímo jejich reakcí. V dalším pokračování pod režii: Darren Lynn Bousman se pokračovalo o něco slabším, ale pořád ještě zajímavým příběhem i nástrahami, takže 2, 3 a 4 jsou nadprůměrným pokračováním. Potom už to taková sláva s dalšími filmy neni. Jen se v nich předháněj ve větší míře brutality a násilností. Dochází k ubohému zneužití univerzálnosti příběhu, kde se po smrti Jigsawa, může být kdokoliv jeho nástupcem. V sedmém pokračování to bylo překrouceno a to až tak, že končíme na místě, kde celá hra začala a to s prvním "napraveným", který se stal pravou rukou Jigsawa. ()

Marator

Za takovou brutality-show by se nestyděl ani sám Donatien Alphonse François markýz de Sade. Musím říci, že jednička mne bavila a přinesla něco nového do hororového žánru. Další díly se jen předháněly v brutalitě. ()

Sammy.Boy

U některých filmů je formát 3D zcela zbytečný. Sedmý díl SAW je toho důkazem. To je asi ten největší mínus, jinak se jedná o další článek série, který vyjma nových pastí přináší odpovědi na některé nezodpovězené otázky. Konec jako vždy nejlepší z celé stopáže filmu. ()

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D