Reklama

Reklama

Městečko Eastwick

(seriál)
USA, (2009–2010), 9 h 6 min (Minutáž: 42 min)

Tvůrci:

Maggie Friedman

Předloha:

John Updike (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Hrají:

Jaime Ray Newman, Lindsay Price, Rebecca Romijn, Sara Rue, Ashley Benson, Jon Bernthal, Paul Gross, Veronica Cartwright, Matt Dallas, Jack Huston, Johann Urb (více)
(další profese)

Epizody(13)

Obsahy(1)

Po filmovém zpracování se román Johna Updika Čarodějky z Eastwicku dočkal i seriálové verze. V tomto legendami opředeném městě se potkáváme se třemi ženami: Roxanne Torcoletti, Joannou Frankel a Kat Gardener, které z počátku nemají mnoho společného, až do momentu, kdy se setkají u studny přání. Jejich životy se změní, díky schopnostem, které objeví, i díky tajemnému muži Darrylu Van Hornovi, který přijede do města a začne jejich skrytá přání plnit. (j.o.j.o.)

(více)

Recenze (23)

Loooki 

všechny recenze uživatele

Zúfale manželky, ktoré vedia čarovať :) Tento seriál nie je úplna bomba, ale je to ďalšia milá náhrada, za seriály, kde je výborná mestečková atmosféra (ach ako mi chýbajú Gilmorky :' ( ), ani sa nečudujem ,seriál, sa točí na tom námestí. Obávam sa že sa kvôli jeho milosti a jednoduchej kráse nedožije viac ako jednej série. Update 8.12.09 : seriál stanica ABC zrušila, kvôli jeho nízkej sledovanosti (kde nie je dostatok vrážd a sexu a zvratu, tam to končí) ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

13/13 Svezlo se na to na kouzlu původního filmu a ztratilo to veškerý šarm. Zapomeňte na herecké koncerty Michelle, Susan, Cher a Jacka, na vypointovanou dokonalost nestárnoucího filmu. Ale pokud přistoupíte na přímočarou ironickou variaci, která vám chce dopřát o něco více minut s oblíbenými čarodějkami z Eastwicku, není nutné to hned zase odmítat. Seriály, které upřednostňují zajímavé ženy - se totiž pomalu, ale jistě stávají nedostatkovým zbožím. Nadto je docela zajímavé se tu setkávat s Jackem Hustonem nebo Darren Crissem ve zcela odlišných rolích, než jaké je proslavili. Suma sumárum by si nový Eastwick zasloužil minimálně 2. sérii. ()

Reklama

Ichabod 

všechny recenze uživatele

Eastwick je přesně o tom, co filmový fanda si myslí když slyší jeho název. Ženský & čáry. Překvapivá je lehce "gilmoreská" atmosféra říznutá "Charmed" tématem. Charmed byla tupou sérií, tenhle pokus o vrácení magie do dnešní doby by MOHL být o něco lepší, ovšem na Jacka Nicholsona můžem asi rovnou zapomenout (jeho nástupce by mohl z toho být gay udělat povolání :-D ) a seriál tedy s největší pravděpodobností nepřekročí původní film. Překvapivě dobrou je tu Rebecca Romijn, kterou není problém poslouchat (zvlášť když má napsané dialogy právě skoro jako paní Gilmoreová), nejen sledovat :-). Režie, střih i hudba jede v dnes už solidním mainstreamu, který strčí do kapsi cokoliv z devadesátých let, ale dnes už jde o tuctovou záležitost. Eastwick tady neselhává a to je fajn. Bude z toho něco víc než řemeslně v pořádku zkrácená sezóna? Nechejme se překvapit. ()

Likan7 

všechny recenze uživatele

Film jsem zatím neviděl, chystám se na něj teď. Seriál ale nejspíš skoro určitě jeho kvalit nedosahuje. Pokud ale přistoupíte, že to je prostě lehce fantasy seriál a většinou se tu řeší vztahy, sex a pěknou sousedi y ze kterých se vyklube ďábel, vrah nebo něco podobnýho, zabaví vás těch 13 dílů celkem v pohodě. Nemůžu říct, že to je vyloženě průser, ale ukončení po první sérii, která není absolutně uzavřená, naprosto chápu. ()

spygirl 

všechny recenze uživatele

Vzhledem k vysílacímu času v 1 hodinu ráno jsem se zpočátku obávala, jestli se nejedná o nějaký stupidní erotický pořad, ale naštěstí se tak nestalo. :-) Zatím se to zdá býti zajímavé, herečky dobře vybrány (potěšila mě i Sara Rue známá z The Big Bang Theory :-) Co se týče hlavní mužské role, tak herec není špatný, ale Jack Nicholson je jenom jeden... ()

Galerie (147)

Zajímavosti (5)

  • Seriál byl oficiálně zrušen 9. listopadu 2009, kdy stanice ABC odmítla objednat další epizody. (Chloe..)

Reklama

Reklama