• Ichabod
  ***

  Eastwick je přesně o tom, co filmový fanda si myslí když slyší jeho název. Ženský & čáry. Překvapivá je lehce "gilmoreská" atmosféra říznutá "Charmed" tématem. Charmed byla tupou sérií, tenhle pokus o vrácení magie do dnešní doby by MOHL být o něco lepší, ovšem na Jacka Nicholsona můžem asi rovnou zapomenout (jeho nástupce by mohl z toho být gay udělat povolání :-D ) a seriál tedy s největší pravděpodobností nepřekročí původní film. Překvapivě dobrou je tu Rebecca Romijn, kterou není problém poslouchat (zvlášť když má napsané dialogy právě skoro jako paní Gilmoreová), nejen sledovat :-). Režie, střih i hudba jede v dnes už solidním mainstreamu, který strčí do kapsi cokoliv z devadesátých let, ale dnes už jde o tuctovou záležitost. Eastwick tady neselhává a to je fajn. Bude z toho něco víc než řemeslně v pořádku zkrácená sezóna? Nechejme se překvapit.(26.9.2009)

 • spygirl
  ***

  Vzhledem k vysílacímu času v 1 hodinu ráno jsem se zpočátku obávala, jestli se nejedná o nějaký stupidní erotický pořad, ale naštěstí se tak nestalo. :-) Zatím se to zdá býti zajímavé, herečky dobře vybrány (potěšila mě i Sara Rue známá z The Big Bang Theory :-) Co se týče hlavní mužské role, tak herec není špatný, ale Jack Nicholson je jenom jeden...(17.8.2012)

 • Blaogranas
  ****

  Eastwick je seriálem, ve kterém se ukrývalo poměrně hodně potenciálu. Celá řada, která byla natočena, odhaluje pouze pomalinku čarodějné schopnosti hlavních hrdinek a nevystřílí si prach hned na začátku. Proto bych očekával další pokračování, ale divácký (ne)zájem byl proti. Myslím, že kdyby dostal seriál více možností, své diváky by si získal. Já si říkal, že je to seriál, kterému patří tak 75%, což přesně odpovídá zdejšímu hodnocení, ale totálně nemůžu rozdýchat přechod desátého a jedenáctého dílu, který jako by postrádal ještě jeden díl mezi nimi. A to je v době, kdy první (a asi poslední) řada graduje obrovský nedostatek.(10.2.2010)

 • Laerry
  ****

  Eastwick je příjemnou oddychovou záležitostí, plnou sympatických postav a zajímavého příběhu, který vám sice může být povědomý, ale to neznamená, že vás ničím nepřekvapí. Vadou na kráse budiž na konci naznačená linie pro případné pokračování, které by slibovalo zajisté více dramatičtější vývoj událostí, nežli klasické odhalování totožnosti záhadného ,,nepřítele“.(24.6.2011)

 • Loooki
  ****

  Zúfale manželky, ktoré vedia čarovať :) Tento seriál nie je úplna bomba, ale je to ďalšia milá náhrada, za seriály, kde je výborná mestečková atmosféra (ach ako mi chýbajú Gilmorky :' ( ), ani sa nečudujem ,seriál, sa točí na tom námestí. Obávam sa že sa kvôli jeho milosti a jednoduchej kráse nedožije viac ako jednej série. Update 8.12.09 : seriál stanica ABC zrušila, kvôli jeho nízkej sledovanosti (kde nie je dostatok vrážd a sexu a zvratu, tam to končí)(12.10.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace