Městečko Eastwick (TV seriál)

Eastwick

Čarodejnice z Eastwicku

Drama / Fantasy

USA, 2009–2010, 9 h 6 min (Minutáž: 42 min)

Tvůrci:

Maggie Friedman

Předloha:

John Updike (kniha)

Blake Neely

Jaime Ray Newman, Lindsay Price, Rebecca Romijn, Sara Rue, Ashley Benson, Jon Bernthal, Paul Gross, Veronica Cartwright, Matt Dallas, Jack Huston, Johann Urb, Cybill Shepherd, Darren Criss, Ivana Milicevic, Rachel Boston, Kathleen M. Darcy, Rosanna Arquette, Torsten Voges, Brian Hallisay, Samantha Droke, Noah Harpster, Gabriel Basso, Jennifer Elise Cox, Romy Rosemont, Ray Laska, Emily Alyn Lind, Blake Neely, Kelvin Han Yee, Angela Sarafyan, Todd Sherry, Matthew Del Negro, Haviland Stillwell, Paul Greene, Rebekah Voss, Charlene Amoia, LaMonica Garrett, Steve Hytner, Rafael Francisco, Kathryn Gordon, Bonnie Hellman, Larry Udy, Stacy Barnhisel, Brie Mattson, Martin Mull, Tim Sitarz, Roma Maffia, Tom Amandes, Jason George, Joanna Kerns, Skyler Gisondo, Ragan Wallake, Jerry O'Connell, Taj Speights, Christian Alexander, Michael D. Cohen

Vzhledem k vysílacímu času v 1 hodinu ráno jsem se zpočátku obávala, jestli se nejedná o nějaký stupidní erotický pořad, ale naštěstí se tak nestalo. :-) Zatím se to zdá býti zajímavé, herečky dobře vybrány (potěšila mě i Sara Rue známá z The Big Bang Theory :-) Co se týče hlavní mužské role, tak herec není špatný, ale Jack Nicholson je jenom jeden...(17.8.2012)

Napriek citeľnej seriálovitosti to bol celkom príjemný zážitok, uvidíme čo bude ďalej. Zatiaľ som videla pilot, a po pomalom rozjazde moja spokojnosť jemne stúpla. Bohužiaľ, z ústrednej štvorice mi je sympatická iba Rebecca Romijn a Paul Gross (ktorého som spoznala ešte pred 20timi rokmi a odvtedy zo svojho šarmu nestratil ani gram!). Ale zvyk to snáď trochu napraví.(20.3.2010)

Eastwick je seriálem, ve kterém se ukrývalo poměrně hodně potenciálu. Celá řada, která byla natočena, odhaluje pouze pomalinku čarodějné schopnosti hlavních hrdinek a nevystřílí si prach hned na začátku. Proto bych očekával další pokračování, ale divácký (ne)zájem byl proti. Myslím, že kdyby dostal seriál více možností, své diváky by si získal. Já si říkal, že je to seriál, kterému patří tak 75%, což přesně odpovídá zdejšímu hodnocení, ale totálně nemůžu rozdýchat přechod desátého a jedenáctého dílu, který jako by postrádal ještě jeden díl mezi nimi. A to je v době, kdy první (a asi poslední) řada graduje obrovský nedostatek.(10.2.2010)

Zúfale manželky, ktoré vedia čarovať :) Tento seriál nie je úplna bomba, ale je to ďalšia milá náhrada, za seriály, kde je výborná mestečková atmosféra (ach ako mi chýbajú Gilmorky :' ( ), ani sa nečudujem ,seriál, sa točí na tom námestí. Obávam sa že sa kvôli jeho milosti a jednoduchej kráse nedožije viac ako jednej série. Update 8.12.09 : seriál stanica ABC zrušila, kvôli jeho nízkej sledovanosti (kde nie je dostatok vrážd a sexu a zvratu, tam to končí)(12.10.2009)

Eastwick je příjemnou oddychovou záležitostí, plnou sympatických postav a zajímavého příběhu, který vám sice může být povědomý, ale to neznamená, že vás ničím nepřekvapí. Vadou na kráse budiž na konci naznačená linie pro případné pokračování, které by slibovalo zajisté více dramatičtější vývoj událostí, nežli klasické odhalování totožnosti záhadného ,,nepřítele“.(24.6.2011)