Zkušený lupič plánuje akci, která by mohla být dosud největším úspěchem jeho zlodějského gangu. Přitom se snaží vymyslet, jak se vymanit z pasti svého života i z města a zároveň uniknout agentovi FBI, který se snaží dopadnout jeho i jeho bandu bankovních lupičů. Ben Affleck nejen vévodí vynikajícímu hereckému obsazení, ale je také režisérem a spoluautorem scénáře napínavého, kriticky oceňovaného kriminálního thrilleru, který se odehrává – a často také exploduje – v drsných lokacích Bostonu. (Magic Box)

Bragi66

Zdařilý, dobře rozvinutý příběh o lupičích peněz z Bostnu. Dobré syrové akce bez zbytečného patosu a béčkových pyrotechnických prskavkových efektů. Píše dobré scénáře a i režie se mu daří. Jen tak dál! ()

Petak3

Tohle je podle mě hodně přehlížená a podceňovaná věc. Celej snímek šlape skvěle od začátku dokonce.  Jako jasně, připomíná mi to heat af, ale pro mladší publikum to určitě není krok vedle. Fandy US undergroundu jistě potěší rapper Slaine kterej je součástí ústřední party.  Mít na to čas, tak si pustím extended verzi hnedka dneska, už dlouho ji mám na bucket listu.  Celkově poctivejch 95%. ()

HFJNTT

Působivý krimi thriller, který si na nic nehraje. Režie, scénář a hlavní postava, ve všech těchto třech polích stojí jméno Ben Affleck, který ukazuje svoje kvality. Film je dobře zrežírovaný a příběh uvěřitelný, když tedy odhlédneme od neschopnosti policistů v poslední akční scéně. Ale i tak příjemná podívaná s dobrým obsazením. Chvílemi i fakt pěkný vizuál. Myslím si, že film dokáže zaujmout diváka po celou dobu. Doporučuji. ()

potkys04

Není to úplná 4 ale zase víc jak 3,5 :-) Netřeba více komentovat, nutno vidět,po dlouhé době slušné akční drama. ()

ghostwo

Spíš tak 3 a1/2. Téma, které už bylo 1000krát zpracováno natočené trochu jiným způsobem.Nutno říct, že způsobem příjemným,citlivým, ale něco tomu jakoby chybí. ()

jimmie

Skvěle natočený film, z něhož lze vypíchnout především výborné akční scény a půvabnou Rebeccu Hall. Benn Affleck se dokázal vyhnout nudě a tak přestože ve filmu není nic, nad čím by člověk mohl přemýšlet i po odchodu z kina, dvě hodiny strávené s filmem utečou jako voda. Pouze pro upřesnění: Film jsem zhlédl v září přímo v Bostonu (což dodalo mému zážitku z filmu další rozměr). ()

Daninja

Toto dílo by se klidně bez ostychu mohlo jmenovat "Ben Affleck", protože ten snad dělal vše, od osvětlení až po kostýmy :-) Nemíním to nijak ve zlém, film samotný má dobrý spád a je to velmi dobrý "akčňák". Pro mě 78%. ()

wairau

Nenudí po dobu celých cca dvou hodin, ba naopak. Utíká svěžím tempem. Promyšlené loupeže ve výborných maskách, skvělé automobilové honičky, dobře zahrané charaktery. Co víc chtít, když chce člověk vidět výbornou krimi - gangsterku, když chce poctivou filmařinu, když prostě si chce ten čas, který se rozhodl věnovat "stříbrnému plátnu", pěkně užít. Za sebe můžu říct, že nad tím, co poslední dobou "předvádí" Ben Affleck jako režisér, nestačím kroutit hlavou. Smekám, Bene!! P.S. Kdo proboha první vytáhl ten Heat, že to tu pak tolik lidí zmiňuje. Mě to zas připomnělo Point Break, protože mají masky...-:) P.S.2(s ostupem času): Film jsem viděl už je to nějaký pátek zpět, ale protože jsem mezitím měl možnost vidět pár kousků, které jsou nominovány na Oscara,fakt nechápu, že na tenhle film zapomněli. Minimálně nominaci by si určitě zasloužil!! ()

Border

Ben Affleck jako režisér podruhé a opět dávám plnej céres.Poctivá filmařina spousta emocí a výteční herci.Když tak vzpomínám tak mě takovejhle lupičskej film naposledy učaroval v 91 a byl to ano hádáte správně Bod zlomu. ()

schebman.m

Srovnání s Heat se nejde ubránit a to srovnání dopadlo překvapivě hodně dobře. Ben Affleck sice De Nirova charismatu nedostahuje a policajt Pacinova samozřejmě také ne, ani tam tak není prokreslen jeho charakter...ale o to je tam více postav (například skvěle zahraný "zahradník"), podnětů (pátrání po matce), propracované akční scény (které sice někdy až moc dobře "procházejí") a perfektně zahraná hlavní záporná (nebo kladná??) dvojice. Velmi příjemné překvapení a Afflecka začínám brát jako Pana režiséra.. ()

Pattrick

Jednoznačně válel Jeremy, ten přehrál každou osobu, i kdyby se Ben rozdvojil, tak mu nešahá ani po kotníky. V pohodě film, přijemná oddechovka, a obroská podoba s Heat :) ()

Zrcadleni

Opravdu velmi milé překvapení. Možná to těm klukům všechno moc jednoduše vycházelo, ale asi ne zas tak dobře. Nebo by někdo ze zdejších uživatelů chtěl dopadnout stejně? Tak jak dobře jim to vlastně vycházelo? Kdysi jsem slyšel radu, která se pro tenhle film hodí nejvíce ze všeho: Jakmile jsi tlačen do kouta až cítíš beznaděj, tak je třeba si říct, že vše se musí změnit od základu. Překvapení no.3 ()

AshMorgan

This side, or the other...I like it Ben! I really like it! Nejsem ani tkaový fanda krimi filmů, ale tohle mě bavilo od začátku do konce, výborně zrežírované, dobrý scénář. Psychologická propracovanost postav je velmi dobrá, alespoň na první pohled...i na ten druhý, ale když do toho šťouráte = ) Dokonce i Benovi jako herci přicházím na chuť. Rozhodoval jsem se mezi 4mi a 5ti hvězdičkama, a když zvážím, že je to nejlepší film co jsem zatím letos mohl vidět, těch 5 tomu dám (I když je teprve 22. leden) ()

Palo1310

Sklaniam sa pred Affleckom v tomto prípade hlavne ako režisérom, ale takisto sa mi veľmi páčil ako herec. Vo filme bola dobrá hudba, zaujímavo vygradovaný scenár, no tú štvorhodinovú verziu filmu by som pozerať nevydržal, no táto verzia mala veľmi primeranú stopáž, film vrelo odporúčam. Moje hodnotenie: 90% ()

Jak to vypadá s novým Batmanem?

Jak to vypadá s novým Batmanem?

03.01.2017

Kdo si vyšlápne na Batmana?

Kdo si vyšlápne na Batmana?

09.09.2016

Sólový film s Batmanem stále nemá datum premiéry. Ben Affleck ho zřejmě dodá v roce 2018 nebo 2019, už teď ale známe alespoň záporáka. Čeká nás návrat Jokera nebo Deadshota ze Sebevražedného oddílu?… (více)

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby

Ben Affleck zremakeuje Svědka obžaloby