Šťastný Nový rok

• USA New Year's Eve (více)

O silvestrovské noci se do ulic chystají tisíce Newyorčanů, aby na Times Square přivítali společně Nový rok. Zdejší viceprezidentka Times Square Alliance Claire Morganová má jediné přání, aby tato oslava proběhla bez komplikací. V porodnici mezitím čekají dva manželské páry na narození svých potomků a pevně doufají, že právě jejich dítě se stane prvním newyorským miminkem nového roku a oni získají prémii 25 tisíc dolarů. Zcela jiné starosti má kurýr nahrávací společnosti, který musí trávit poslední den v roce v práci, zatímco jeho kamarád Randy strhává novoroční dekorace a hodlá být zalezlý doma. Když však nastoupí do výtahu se sousedkou Elise, výtah se zasekne a oni zůstanou uvězněni. Elise je zoufalá, protože spěchá do práce. Dalším zoufalcem silvestrovského večera je i asistentka z nahrávací společnosti Ingrid, kterou šéf z nepochopitelných důvodů drží v práci a nechce jí dát volno. Den zoufalců ale nekončí a osudy všech se ještě poslední den v roce mohou pořádně zamíchat. (TV Nova)

Miagy

Od lasky nebeskej hodne daleko. Menej je niekedy viac a to platí aj o počte znamycvh hercov. Polovica by mi stacila. PLUS: Pribeh Zac Efron + Michelle Pfeiffer, New York, poslednych 10 minút, silvestrovská nalada. MINUS: JBJ ktory mi prisiel nanajvys trapny, neucelene, nedokoncene pribehy, nudne sceny, malo hudby, emocii, 3* za Zaca a záver filmu. ()

Judy24

Neurazí, nenadchne, ale v kombinaci s oslavami Silvestru aspoň vykouzlí jakž-takž úsměv na tváři. Na těhlech filmech (kde je víc příběhů najednou, ale všichni se tak nějak znají) je nejhorší, že jak je v nich víc zápletek, tak jejich kvalita je dost různorodá (u Američanů samozřejmě, Richard Curtis a jeho banda to umí vždycky). To znamená, že Michelle Pfeiffer a Zac Efron mě (překvapivě) vážně bavili, stejně zápletka kolem Hilary Swank a ta kolem Joshe Duhamela, ale u všech scén s těhotnými jsem jenom obracela oči v sloup, Lea Michele s Ashtonem Kutcherem byli nudní a Katherine Heigl jsem nevěřila ani slovo. Zbytek nebudu rozebírat, ale bylo to "nahoru dolů", jako ta koule na Times square. Novoroční nadšení na konci mě přesvědčilo, ale žádná velká sláva to nebyla. ()

TommyDiamond

Ze začátku je to pěkný chaos. Režisér musí ukázat co nejdřív tu sbírku hvězd, které ve filmu hrají. No a když jich tam máte asi patnáct, tak jedna scéna mijí druhou a hrozí, že se v tom, kdo co vlastně hraje člověk snadno zamotá. Film nevybočuje z průměru a občas pobaví i zklame. Herecké plus má ode mě jednoznačně Michelle Pfeiffer. Když budu srovnávat s podobnými filmy, tak Láska nebeská a Na sv. Valentýna byly lepší. Celkově 50% ()

Armageddon

Film na odviazanie a pripomenutie si niektorých hviezd zapadnutých prachom. Ale na večer k nude postačí, vtipné scény sa nájdu ale iba sem tam. ()

Lilien

mám rád filmy tohoto typu, plus mám rád Silvester je to jedinečná a špecifická noc v roku ktorá má jedinečnú atmosféru, ktorú sa čiastočne podarilo zachutiť aj v príbehoch s ktorých bol tento film zložený. ()

dewil21

Už podle názvu... Hravé, melancholické, veselé, bublinky, láska, bilancování... jo jo, prostě silvestr jak vyšitej, takže je vám krásně, ale taky se vám tak trochu chce nablejt sousedovi do kytek na balkon pod váma... ()

Lovedeath

Viděla jsem hodně romantických komedií tyhle Vánoce, ale tahle z nich bezesporu vede. Příjemné, ubrečené... víc jsem od toho nečekala. ()

Jozka7

Viděno nadvakrát v buse Student Agency, napoprvé počátečních 40 minut a napodruhé posledních 30 minut. Chybějící střed mi nijak zvlášť nechybí. ()

Nufa

To byla teda pěkně ubulená limonáda. Film, který je dobrý pustit možná tak právě na Nový rok, jinak nevidím jeho smysl. Jednotlivé příběhy naprosto nedodělané. Kdyby raději věnovali větší pozornost jednomu příběh a udělali ho pořádně, udělali by lépe. Celkem mě překvapilo, kolik známých tváří se tohoto počinu zúčastnilo, což je snad jediná kladná věc, kterou mohu na filmu nalézt. Zkrátka prožitek žádný a jediné, na co jsem se těšil, byly závěrečné titulky, abych měl už film konečně za sebou. ()

Nikol10

Nudné, nezáživné příběhy s kupou hereckých hvězd. Zpravidla,když vidím, že ve filmu hrají samí,známý herci,tak mám obavy co z toho vznikne a opět jsem se nemýlila film mě moc nebavil teda. Kupodivu mě zaujal jen Zac Efron,což je vlastně asi smutné. Romantické, sladkobolné příběhy, zkrátka nejsou nic pro mě. Komediálních prvků je zde pramálo. Ta z Glee s Kačerem byli asi nejtrapnější vůbec a já si nemohu pomoct,ale ten její hlásek jako koní pásek,na mne vůbec nijak nezapůsobil.Heigl hraje opět tu samou postavu jako v každém filmu, S.J. Parker má opět největšího šviháka ve městě. Ve finále dávám dvě hvězdičky, za konec,který ušel a Efrona a Halle Berry. P.S. Lásku nebeskou a jiné sladké trháky vůbec neznám,takže nemohu porovnat. ()

jadran90

Některé příběhy nejsou špatné (Pfeiffer), ale neměly dostatek prostoru. Chybí hloubka postav a kdovíjaká romantika to taky není. Sešli se tu snad všichni nejkritizovanější herci - S. J. Parker, Kutcher, Efron, Swank, Heigl... Jediná sympatická ženská postava je Lea Michele. Konec se mi líbil, až na to, že kočár dovezl kobylu. Jsem zvědavý, jestli se po Valentýnu a Silvestru Marshall pokusí překonat (znovu neúspěšně) Lásku nebeskou tentokrát Velikonocemi nebo Díkuvzdáním. ()

megan017

Klasická klišé romantická drámoška s několika ruzným storylines, které se v samotném závěru spojí. Na tomto filmu jsou poutavé herecké výkony jen u Roberta Deni Ra, Hilary Swank a Halle Berry. Sarah J. Parker už chudák neví coby, Teflon by nenašel písek, ani kdyby spadl z velblouda, natož herectví. Snímek předvídatelný, ač se snaží dělat čachry okolo záhadné dívky. Tento snímek neurazí, ani nenadchne. ()

JimDeNiro

Moc postav, moc malých příběhů, hodně skvělých herců. Zo je Šťastný Nový Rok. Film plyne tak nějak pomalu polehku, nemá dostatečný drive, který by si myslím takový film potřeboval, to je určo chyba, ale nebuďme přísní. Nebudu srovnávat s britskou Láskou nebeskou, s které já osobně tak odvařen, jak většina lidí nejsem, tím ale neříkám, že film se mi nelíbil, ba naopak. Po pomalém, chvílemi úsměvném, chvílemi smutném vyprávění se stalo něco, za co ode mne film dostal čtyři hvězdy jak bič. Totiž z ničeho nic mě vyhrkly slzy do očí (scéna překvapení v nemocnici - návštěva co přišla za Robertem DeNirem) a to se mi nestává jen tak. Čím víc se totiž film blíží do konce, tím lepší je. Takhle to mohlo být na plný počet. 80% ()

Zl0

3 hviezdy neznamenajú kvalitu. Film je totiž o ničom. Doslova nič podstatné nerieši. Ak však chcete vypnúť mozog, prvého januára len kvasiť na gauči, dopíjať šampáňo a dojedať zvyšky chipsov, či len tak pri tom podriemavať, je to ideálny film. Vyzuť papuče, vyložiť nohy a nečinne pozerať. Ideálny matroš. ()

Shitonit

Už vím co je má karma. Musím letět do Ameriky provést průzkum. Skutečně moc moc moc potřebuji poznat pravdu. To snad není možný, aby ty Amíci byli až takový buzny ! To jsou tak přiteplený sračky, že už i moje prdel na to odmítá čumět ! ()

Arikova

Myslím si, že bude lepší, když se kouknete na ten film jen 31. prosince. Ne v jiný den, jinak nebudete mít pocit sdílení a dojem z filmu bude ještě horší. ()

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

20.07.2016

Den matek dostane vlastní film

Den matek dostane vlastní film

02.07.2015

Garry Marshall (Pretty Woman) se na stará kolena zakoukal do ansámblových romantik. Na sv. Valentýna vydělalo 216 milionů dolarů, takže rychle přišlo pokračování Šťastný Nový rok. To ale sesbíralo … (více)

Proyasův ráj ztracený?

Proyasův ráj ztracený?