Epizody(4)

Freddie (Tom Hardy) je zrovna propuštěn z vězení, kde udržoval vztah se svým mafiánským šéfem Ozzym (Brian Cox). Před věznicí ho čeká jeho nejlepší kamarád z dětství Jimmy (Shaun Evans) a společně se vydávají do spárů londýnského podsvětí, které ovládá mafie, drogy a zbraně. (Cliff Booth)

DassemUltor

Jo pecka. Na začátku jsem netušil, že se to vyvine v takové velké drama alá Kmotr. Trošku mi ta snaha o to udělat to epicky dramatické vadila, což nemění fakt, že tomu dávám plné hodnocení. A Tom? Už dlouhodobě je to jeden z mých nejoblíbenějších herců. Tady opět ukázal jaký je to pán. Člověk si ale musí klást zřejmou otázku: Hraje to jenom? Podle mě je ten maník vopravdovej magor.. Ale kdybych byl gay, snil bych o svý hubě plný jeho semene. ()

ervina

Hardy se pro takové role narodil, ten si to fakt užívá. A jinak taková rodinka jako z reklamy....... třeba na peklo. ()

xzajox odpad!

Hnus. Ak tvorcovia chceli aby divák znenávidel to slizké trápne hovädo, čo sa nevie kontrolovať, aby divák chcel jeho smrť už od prvého dielu, a aby tento miniseriál vydržal dopozerať len z potreby vidieť tohto tupého magora umrieť, tak sa im to SAKRA podarilo. A keď už k tomu konečne došlo, vôbec ma to neuspokojilo. Mohli ho nechať trpieť trochu viac. Keby som tento seriál nevidel, nič by sa nestalo. Neodporúčam. ()

t.b.kat

Doprdele, no to byl nářez, ale proč ten 4 díl, proč takhle jednoduchej, to chtělo ještě větší maso, rozhodně seriál na kterej se ještě několikrát podívám, tak svěle zahranej zloduch a tolik emocí uvnitř mně, dopr... to byla paráda. Tom Hardy je dokonalej .... 5* ()

Elvis1994

Za todle by mel dostat zkurvenyho Oscara ! Nejlepsi výkon ze vsech co kdy Tom Hardy predvedl . Jednim dechem excelentni ! 5 ***** ()

SvobiQ

Akorát jsem dokoukal 4 díl a musím říct že to na mě nechává silný následky....tohle je Drama jak má být!! Sice nechápu proč nebo kvůli čemu se Freddie tak choval ale byl to záporňák jak se patří...poprvé jsem Hardymu přál smrt :)) ()

CaptNemo

Neoriginální mafiánská nuda s přehrávajícím Tomem Hardym plná silných slov, ženského jekotu a nedokouřených cigaret. Britské sociální drama už mělo desítky lepších zpracování. ()

hony23

Čtyřdílná britská minisérie není ani tak gangsterkou, jako spíš sondou do jedné opravdu vypečené rodinky. Skvělý Tom Hardy zahrál padoucha, který ze začátku celkem vzbuzuje v divákovi sympatie, s jeho přibývajícím zmrdstvím však vyvolává už jen hnus a vy se modlíte, ať už toho psychopata někdo sejme. No škoda jen, že seriál nevygradoval do výživnějšího finále, přesto musím hodnotit jako silně nadprůměrné. ()

PenelopaW

!!! POZOR SPOILERY !!! Kdybych nečetla komentář uživatele verbal, asi by mne některé scény zasáhly podstatně víc. A i když byly hodně surové, oceňuji, že kamera nám je neukázala detailně, ačkoli to, že měl divák prostor pro fantazii, může být v některých ohledech horší. Hardyho jsem zatím v roli úchyla neviděla, takže mně naprosto dostal. V reálu bych ho rozhodně potkat nechtěla, ale na televizní obrazovce byl úchvatný. K tomu angličtina hlavních hrdinů, které můj manžel nerozuměl, ale já jsem si ji úžasně vychutnávala. Od prvního dílu jsem čekala, jak se to vyvrbí. Johnny mne potěšil, že dospěl, jen Freddymu jsem fandila, aby nakonec třeba prozřel a nechali si ho naživu, ačkoli mi bylo jasné, že takovýhle magor se nemůže v seriálových vodách pohybovat moc dlouho svobodně. Ale to, jak nakonec skončí, jsem nepředpokládala vůbec. Respekt, Maggie! Ponaučení, které mi tento seriál přinesl: Pokud mám kamaráda magora, který je ke mně najednou milý a nedejbože se mi začne svěřovat, rychle pryč a ideálně s křikem. ()

Epco

Serial, ktorý sa nebojí ísť na to ináč. Uzatvorený príbeh bez možnosti pokračovania. Zobrazujúci príbeh jedného priateľstva, jednej rodiny a jedného psychopata okolo ktorého sa to točí. Výborné herecké výkony v skôr divadelnej dráme, ktorá berie ohľad iba na hlavných aktérov a svet okolo ignoruje. Zobrazený mikrokozmos funguje na jednotku, škoda že je to celé izolované a vytrhnuté z reality. ()

ELDoctorow

Všetko, čo som dúfal, že bude Animal Kingdom a žiaľ nebol, som našiel tu. Výborný casting, dobrý scenár a réžia. Keby som už mal na niečo pindať, tak by to boli nanajvýš ženské postavy, kde mi chýbal ich pohľad na spôsob akým si ich manželia zarábajú na živobytie. ()

SONYAGENT

Skvěle natočená minisérie, která mohla určitě pokračovat a více rozvíjet příběh, nebýt chytrosti tvůrců a skončit to po pětce.. Tom Hardy je budoucnost filmového plátna, dokáže být romantik, zabiják, mafián i troska a všechno dokonalost sama.. V tomto seriálu je všechno, jen ne romantik a zaslouží si můj obdiv.. Nechápu, proč seriál vidělo tak málo lidí.. ()

Titi14

Bravůrní minisérie z mafiánského prostředí, ve které opět exceloval Tom Hardy. Tento mladík se alespoň u mě stává jakousi zárukou dobrého filmu. I když v tomto filmu odstraní cokoli, co se na něj křivě podívá, nelze celek hodnotit jinak, než pěti hvězdami. ()