Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

kubilov

Jelikož jsem milovník přesně takovéto zábavy, a i když tady spousta lidí naoko takovouto "pokleslou" zábavu nenávidí, věřím, že je to jen přetvářka. Že chtějí vypadat jako strašně moc chytří a na výši, šašci. Suchánek s Genzerem nejlepší český baviči!! ()

Wooke

Česká partička nie je zlá, hlavne mám rád zloženie, ktoré ju tvorí, no aj tak som sa na nej nikdy nesmial tak, ako na slovenskej. ()

anyonecek

Hodnotím po shlédnutí několika náhodných dílů, protože nepředpokládám, že by kvalita od dílu k dílu stoupala nebo klesala. V podstatě je to vtipné tak z 1/4, kdy se opravdu upřímně poculím. Nechápu jak publikum může jásat nad každou hovadinou, to jim asi zaplatily pěkný pálky. No celkově je to hodně dětinský humor, který pokaždé směřuje k sprostým slovům a sexu, co také čekat s Genzerem a Suchánkem. Reakce jsou občas velice slabé a snaží se je překrýt smíchem, což se s evidentně velice hloupým publikem daří. Jsou tu i mnohem lepší zábavné pořady, na které se rád podívám, tenhle mezi ně určitě zařadit nemůžu. ()

Davanity

V česku jeden z mála převzatých pořádů, který se opravdu vyvedl. Musím přiznat, že před partičkou jsem WLIIA neviděla, a narazila na něj až později, možná proto jsem nesrovnávala a prostě si to jen užívala. Jsou díly, kdy se směju od začátku dokonce a některé, ne uplně vyvedené, kdy se usměju nebo zasměju jen při jedné nebo dvou hrách. Jistě neni to jako předloha, ale je to originální, vtipné a skvěle obsazené tak co víc chtít. ()

miki68cz

Na chvilku dobrý, legrace a dobré nápady, ale brzy to vyčpělo a stálým opakováním se pořad občas sváží k trapnosti ()

DoNotCross

Sympatický projekt, pokus oživit českou televizní produkci neokoukaným zábavním pořadem-já se u něj jen ne a ne bavit. Možná je o tím, že často ani nepoberu pravidla těch jejich her, nebo jsem prostě jen moc velký suchar na to, abych se nechal unést kouzlem staré dobré situační komiky. Nicméně mi naprostá většina fórků jednoduše nepřijde dost dobrá na to, abych otevřel pusu a nechal rozechvět bránici. Korunu tomu nasazuje Dano Dangl, který se po sebepitomějším štěku válí po stole, jako by sledoval v akci samotné bohy srandy-místo čtyřech cápků, co ze sebe dělá dementy. Ale co, je to účel. Jen mi to nepřijde vtipné. ()

Vocoun

Ne. Prostě ne. Snažil jsem se tomu dát šanci, nutil se k dalším a dalším dílům, ale vtipné to bylo velmi výjimečně. S Whose line to vůbec srovnávat nebudu, to by byla urážka britské/americké verze. Česká partička má prostě hrozně moc problémů. Už složení je slušný problém. Sokol je dle mého nejlepší, nebo spíš jediný, kdo dokáže vůbec improvizovat. CHmela má své chvíle, ale dvojka Genzer/Suchánek je strašná. Zejména Richard Genzer je naprosto mimo svůj "obor", žádná z her mu absolutně nejde. Nejhorší je ovšem pan Dangl, který se neustále tak afektovaně směje a je tak na ránu, to jsem dlouho neviděl, neustále otravný. Druhý problém je v tom, že partička má prostě moc dlouhé hry. Pokud si dovolím jedno srovnání s WLIIA, tak tam trvaly hry kolem 5 minut maximálně a když někdo nemohl přijít například na osobou, kterou hádá, prostě se to ukončilo. Naproti tomu v partičce každý trvá až zbytečně dlouho, že i když to bylo trochu vtipné, postupně se to mění na trapas. A koukat se 20 minut na Genzeruv tupý obličej jak nemůže ani za boha uhodnout osobnost, za to mám jako platit vstupné? abych viděl 1 a pul hry? Nekonečně dlouhých? Problém je taky v tom, že každý dělá vše (Hádá, zpívá, hraje..), takže poslouchat Genzera zpívat je taky něco. Používání vulgarit při každé druhé větě, protože prostě pánové neumí být vtipní je taky fantastické.. Asi si myslí, že samé kur*a a prd*el to zachrání a lidi se budou lámat smíchy. No abych to shrnul, tak je to neuvěřitelně trapný pořád s 10% humoru a zbytkem totální trapnosti. Původně jsem měl dvě hvězdy ale musím snižit na 1, protože to fakt nejde kolikrát ani dokoukat. Jedna hvězda za Sokola, 25% ()

helrohir

Podobne ako u našej slovenskej "partičky", aj pri tejto som sa dokázal dlhodobo zabávať, aj keď dvojica Suchánek/Genzer to niekedy fakt preháňa (v negatívnom slovazmysle). ()

randi64

První čtvrtrok parádní, zábava na jedničku. Zhruba těch 10, možná 15 dílů. Pak už odchází šťáva, už není co vymýšlet a z Partičky se stává nuda, chvílemi i trapárna (to se stává!). Tak za ty první díly, které mě pobaví, idkyž je shlídnu znovu, 4*. ()

applestar

Super parta lidí, která dohromady dává nejlepší český humorný pořad. Není díl kdybych se nezasmál. Ano jsou tam slabší momenty ale těm se nikdo nevyhne zvlášť v oboru humoru. Jednoduše vymyšleno, jednoduše podáno a výsledek je "prdel jak svině". Hoši, ode mě máte 5*. ()

bohhous22

Tento typ humoru skutečně nemá s inteligentní zábavou nic společného.A s humorem vlastně vůbec ne.Když s bandičkou,jen čistě hypoteticky, vykouříme pytel trávy,dáme pár panáků a vybrakujeme šatník po babičce,bejvá to kolikrát taková sranda,že nám tihle ,,herci" nebo spíš mediální ksichty nesahají ani po střevíce z babiččino tanečních!!!Tento odpad je jen přehlídkou party vyhulených nuditelů,kteří se baví pouze svými odrazy v zrcadlech,jež si vzájemně v pořadu nastavují.Jediná přednost tohoto skvostu je zábavný fakt,že čtyři aktéři plus homosexuální slovenský žabí princ(co si nejspíše čistí zuby kuchynským nožem ,protože má držku větši než Sahara na mapě v měřítku2 500 000 :1000000000.......)nedají dohromady ani náznak svěžího nápadu,originality....nevydají nápad ani za jednoho průměrného komika!!!Pět ,,bavičů"!!!Tady vážně něco nehraje.Přesněji formulováno tady nehraje nic a nikdo k tomu.Pardon,vlastně semtam zazní z magiče mistra Mariana Čůůůůr(a)ka něco jako noty!!!Nejvíc mne sere sebejisté vystupování těchto stupidních nul,hrajících si na uznávané umělce!!! ()

Matte27

Genzera moc nemusím. Je to takovej trouba. Ale jinak mám tenhle pořad rád. Asi nezábavnější, co lze v naší TV zahlédnout. ()

Syna.1990

Neexistuje pořad u kterého bych se víc zasmál. Celá čtveřice je skvělá, ale podle mě je nejkomičtější Ondra. Partička nemá slabé díly a vím, že vždy když si kluky pustím, tak se skvěle pobavím!! ()

Plastík

Nesleduji. Někdy při přepínání mě to zaujme. Dám tomu tak 4 minuty. Zasměju se, a jdu dál. Jsem prostě takový. A Partička je prostě taková prosťoučká. Taková suchá. Kluci jsou z toho už moc namyšlený. Ale nemyslím si, že by jim to nešlo. Ale poslouchej pořád dokola jednu písničku. Taky tě omrzí. ()

peeteno78 odpad!

Totální kravina. Jsem člověk pro každou pr*el a směju se i sebevětším kravinám, ale tomuhle ani náhodou. Celé mi to přijde nahrané, už jen když hádá v jedné ze stupidních her Genzer kdo je kdo. Tam už je úplně evidentní, že ví, kdo je kdo, ale musí to zdržovat a dělat ze sebe úplného kreténa. A ještě debilnější je čelovka. Tam se navzájem ptají na úplné trapné pí*oviny, že musí být každému naprosto jasné, že oba ví, kdo je kdo, ale opět ze sebe dělají pitomce. O zbylých "hrách" ani nemluvě. Navíc Suchánek mi přijde v Partičce naprosto trapný, jak dělá, že je negativní a neustále někoho "uráží". Genzer už není tak vtipný jako v dobách Tele Tele. Jediný trošku zajímavý je Igor, ale ani ten to nezachrání... ()

Nathaniell

Hodně slabý odvar původní slovenské Partičky. Michal Suchánek a Richard Genzer jsou vtipné duo už spoustu let, takže o nich nepochybuji. Pořád dokážou skvěle pobavit, jak dokázali asi nejvíc, když hostovali ve slovenské Partičce. Oproti nim Igor Chmela není vtipnej vůbec a je tam jen do počtu, zatímco Ondřej Sokol s tím svým falešným ksichtem a vtipností za každou cenu s výrazem křesťanskýho blbečka, je spíš na blití. Hosty nemá cenu zmiňovat. Až na pár světlých výjimečných výjimek není o co stát. Dávám dosti nadhodnocené 2* ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj