Tekken: Blood Vengeance

• Japonsko 鉄拳 ブラッド・ベンジェンス (více)

Anna Williams, jež pracuje pro G Corporation, pošle čínskou školačku Ling Xiaoyu jako špionku na střední školu do Kjóta, aby tam zjistila co nejvíce o studentovi jménem Shin Kamiya. Annina sestra Nina, která pracuje pro rivalskou korporaci Mishima Zaibatsu, však má o studenta také zájem a vyšle do stejné školy humanoidního robota Alisu Bosconovitch. Xiaoyu a Alisa se potkají a skamarádí hned první den, ani jedna z nich však netuší, že jsou ve škole ze stejného důvodu. (Raztubyl)

Lavinia

Krásná animace, ale stupidní děj, který osciluje mezi puberťáckým ocháním nad opačným pohlavím a fantasy bojůvkou se silami pekelnými. To celé střihnuto asijským šílenstvím, pardon, myšlením. ()

dodo669

Dobrá bojovka. Od deja som veľa nečakal a ani som sa ničoho extra nedočkal. Zato na boje sa bola radosť pozerať. A kedže mám rád bojové umenia a vizuálne efekty, u mňa za 3*. ()

DonBraso

Osobně jsem skončil s Tekkenem 3 na PSX a dál už nevim,ale ono člověk jak tak kouká,pořád o nic nepřichází v ději.Celkově engine pěkný,všechno v normálu,ale co mě vážně chybělo,více soubojů,více známých postav,ikdyž jsem to bral jako film,kde nemůžou hrát všichni hlavní roli,příběh šel,konec byl fámozní a japonsky nepřemožitelný.Alisa mě tam štvala hrozně moc,to mohli vyměnit postavu,ale aby to více cool,že je vlastně nesmrtelná,tak tam nejspíš zapadla jako prdel jako na hrnec.Anime kuzlátkou se vytratilo brzo,zbytečně dlouhý dialogy,kde to začlo až nudit.Ještě,že tedy postavy měli svoje chvaty:D 50% ()

jack_scott

...já mam prostě Tekken rád, mně se to líbilo a kromě tupého příběhu (ale tekkenovského) se tomu moc vytknout nedá. Pro fanoušky série myslim docela dost dobré. *** a 65%. ()

JosefIII

Tento film se my moc líbil. Postavy v něm vypadají na 90% jako v té hře TEKKEN. Efekty skvělé. Skvělé pokračování dlouholeté ságy. Výborné. ()

AKGStrike

Namco se distancovalo od původně hraného filmu a natočilo vlastní adaptaci, která je samozřejmě o něco kvalitnější (horší než původní Tekken to snad být ani nemohlo), ale z jedné chyby se od jejich předchůdců nepoučilo, tj. absence zaběhlých postav (Hwoarang, Paul Phoenix, King, nyní dokonce Eddy Gordo, Bryan Fury či Yoshimitsu), navíc udělali dvě nové a zásadní: Absence turnaje, na který fanoušci určitě čekali a na film tohoto typu minimum akce. Pro lidi, kteří videoherní předlohu nikdy nehráli to musí být hotové mučení a myslím si, že budu mluvit za všechny fanoušky této hry, když řeknu, že nikdo není zvědavý na hodinové rozpitvávání vztahů mezi jednotlivými bojovníky. Navíc mě i zklamal úplný závěr filmu, tj. proměna Kazuyi a Jina na jejich devil formu (vzhledově neměli nic společného s předlohou) a ty Mokujinové ovládané Heihachim mě přímo odrovnali. Jednou hvězdičku dostává ode mě film za nádhernou grafiku a druhou si zaslouží finální fight mezi Jinem, Kazuyou a Heihachim. Víc ani ň. ()