Kvalitka. Ten Fincher z toho sala jako nuklearni radiace. Rozjezd je sice pomalejsi, ale je to cim dal lepsi a jak u serialu obecne nesnasim kdyz se umele roztahuji na vice serii, tak tady mam naopak pocit, ze prvni serie byla teprve intro k jeste lepsim zitrkum na ktere se tesim vsema deseti. 8/10(26.10.2017)

• Miller

Filmový Fincher je můj nejoblíbenější režisér. Seriálový Fincher mě nebaví. House of Cards jsem koukal asi na pět epizod a stačí - nenapínavé, nudné, nepolitické, nezajímavé, podobně to je u Mindhuntera, prostě po 35ti minutách už jsem se dál koukat nemohl a první díl jsem nedokoukal a rovnou to i smazal z historie, protože nechci aby mi to ještě někdy naskočilo. Nudné, nezajímavé, nenapínavé, neatmosférické - jako House of Cards. Nudná hlavní postava, naprosto neuvěřitelný (v negativním světle) detektiv. Holt je pro mě seriálový Fincher zapovězený a už nikdy nedám nějakému jeho seriálu šanci. NUDA, NUDA a NUDA o ničem.(8.2.2018)

Fincherova přítomnost je opravdu cítit. Nápaditý scénář, skvěle napsané postavy a velmi silné téma. Jsem opravdu mile překvapen. Čekal jsem něco trochu jiného. Že se skutečně budou agenti dostávat do hlav odsouzených vrahů :-), sám nevím proč. Jediné co mě trochu mrzelo, a proč také nedávám plný počet, je absence nějakého delšího honu na vraha, stejně tak mi chybělo více strhujících a nečekaných zvratů. Samotné hovory ve věznicích byly výborné, to stejné zvolení herci a již zmíněná hutná atmosféra. Třeba 2. série nabídne i nějaký ten hovor s Ch. Mansonem! ;-)(10.1.2018)

Zkusila jsem to po The Alienist, protože právě k tomuto seriálu se mnozí odkazovali málem jako ke kultu, ale ať se na to dívám z jakékoliv stránky, jsem zklamaná. Přišlo mi to zdlouhavé, spousta hluchých míst a ti vědci mi nepřipadali dost jako vědci, protože pronášeli samé banality, které by napadly každého (ale bohužel se u toho tvářili jako mistři světa či objevitelé Ameriky). A navíc byli všichni nesympatičtí, doslova všechny hlavní postavy.(20.5.2018)

Potenciál obrovský, ale když uvážím, že 1. sezóna měla přes 8 hodin, tak bych řekl, že potenciál nebyl plně využit. Protože skutečný obsah byl na úrovni dlouhého celovečerního filmu (3 hodiny), zbytek byla spíš vata, která nevadila, ale nijak neposunula děj či postavy dopředu. Bojím se, že takových pocitů u nových seriálů bude přibývat, když vyloženě filmoví režiséři a scénáristé přecházejí k formátu seriálu. Přesto se těším na druhou sezónu a věřím, že bude lepší než první.(18.2.2018)

• - Pro natáčení Mindhuntera, byla pro Davida Finchera vytvořena speciálně upravená verze digitální kamery Red Epic Dragon, taktéž Fincherem přezdívaná Red Xenomorph. (Tomas_TM)

• - Často si lidé myslí, že postavu doktorky Wendy hraje americká herečka Carrie Coon. Ta však se seriálem Mindhunter nemá nic společného, doktorku hraje Anna Torv. (Royaldell)

• - V jedné epizodě, kde si Dr. Wendy Carr (Anna Torv) sundá po poslechu nahrávky sluchátka, položí otázku: „Co je v krabici?“Je to odkaz na Fincherův film Sedm (1995). (Tomas_TM)