poster

Star Wars: Poslední z Jediů

 • USA

  Star Wars: The Last Jedi

 • USA

  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi

 • USA

  Star Wars: Episode VIII

 • Slovensko

  Star Wars: Poslední Jediovia

 • Kanada

  Star Wars: The Last Jedi

 • Nový Zéland

  Star Wars: The Last Jedi

 • Irsko

  Star Wars: The Last Jedi

 • Velká Británie

  Star Wars: The Last Jedi

 • Austrálie

  Star Wars: The Last Jedi

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2017, 150 min

Diskuze k filmu (14 752)

<< novější 737 736 735 734 553 369 185 1
  • 23.3.2018  14:31
  Eodeon
  (hodnocení, komentáře)

  anomandaris: tak to pak nejenže nerozumíš filmům, ale ani psanému slovu, pokud si neumíš vyložit evidentní tón jednoduchého příspěvku. mě nijak nečílí, že zahazuješ život ubohým trollováním diskuzí k filmům, které se ti nelíbily. to by mi na tobě muselo záležet :) já mám akorát tolik dobré vůle, abych tě na absurditu tvého počínání zlehonka upozornil. jestli to nebereš ode mě, zeptej se kohokoliv dalšího, jedno koho, přátel třeba, jestli nějaké máš, a vysvětli jim, že tři měsíce po premiéře vysedáváš u diskuze k filmu, který se ti nelíbil, a pak se přijď pochlubit, jestli byť jen jediný člověk bude reagovat jinak, než že ti starostlivě doporučí psychiatrické vyšetření :) mně to může být jedno. já nemám v popisu práce strachovat se o duševní zdraví každého trolla, co mu příliš vyhoněné ego vytlačilo zdravý rozum z hlavy. je to tvoje ubohost, čili čistě tvoje starost.

  • 23.3.2018  13:44
  bigsaw
  (hodnocení, komentáře)

  anomandaris: Ono být trollem je docela inteligentní.

  • 23.3.2018  08:42
  anomandaris
  (hodnocení, komentáře)

  Eodeon: Mně se líbí, jak jsi den od dne agresivnější s tvoje příspěvky víc s víc trollovaci. Jen čekám, kdy už ti praskne za žilka.

  na příspěvěk reagoval bigsaw , Eodeon
  • 22.3.2018  23:45
  kamigava
  (hodnocení, komentáře)

  anomandaris, Eodeon: Hoši, díky vám je SW stále naživu. :))

  • 22.3.2018  22:24
  Eodeon
  (hodnocení, komentáře)

  anomandaris: tři měsíce vysedávání u diskuze k filmu, který se ti ani nelíbil, a tvrdíš, že prý "máš něco lepšího na práci"? :) ty jsi vážně veselá kopa. co by asi tak mohl chorobný prokrastinátor mít "dobrého" na práci? že bys třeba za hlasitého poslechu dechovky už podesáté četl Hledání ztraceného času a zapíjel to to panáky ředidla? nenapínej mou představivost a popiš nám všem do detailů, co že jsi tak moc důležitý, že náhle musíš předstírat nezájem o čtení příspěvků v diskuzi, z jejíhož opanování sis udělal nový smysl života? :)

  na příspěvěk reagoval kamigava , anomandaris
  • 22.3.2018  20:44
  anomandaris
  (hodnocení, komentáře)

  Neji1453: sice píšu sám sobě, ale i tak dám sám sobě radu, pozor na Eodeona, neser ho, nebo ti napíše do diskuze na ČSFD esej a z toho se do konce života nevzpamatuješ.

  na příspěvěk reagoval kamigava
  • 22.3.2018  20:32
  anomandaris
  (hodnocení, komentáře)

  Eodeon: Pokud neumíš sesumírovat myšlenky do jednoho odstavce, odmítám to číst, mám milion zajímavějších věcí na práci než číst tvoje eseje o hovně, ale musím říct, že jsi tedy pěkný ego kokůtek, že si myslíš, že jsem to četl, a že jsem si kvůli tobě vytvořil další nick. Na druhou stranu, pokud budeš mít lepší dny, tak jsem to klidně já :)

  na příspěvěk reagoval Eodeon
  • 22.3.2018  19:59
  HoneyBunny
  (hodnocení, komentáře)

  Duncan66: Tak se podívej na tu jejich scénu na začátku filmu, kde ho Snoke ponižuje a pak do něj pustí ten blesk, když se mu Kylo snaží odporovat. To si jako myslíš, že to bylo poprvé? 

  • 22.3.2018  14:27
  Eodeon
  (hodnocení, komentáře)

  mm13: to slovo nemá ženský rod? asi ne... :) 

  • 22.3.2018  09:31
  mm13
  (hodnocení, komentáře)

  Eodeon: Mulťačku?

  na příspěvěk reagoval Eodeon
  • 21.3.2018  19:13
  Eodeon
  (hodnocení, komentáře)

  anomandaris: a myslíš ty, že uvěřím tvé schopnosti odolat a nečíst? nejdřív sofistikovaná "argumentace" půlkou internetu, teď otřepaná póza s údajným přehlížením příspěvků a navíc to vypadá, že sis na svou obranu založil ještě roztomilou anime mulťačku. tak jestli tohle už není dno, tak se nabízí otázka, jak hluboko ještě klesneš jen kvůli zklamání z obyčejného filmíku? :)

  na příspěvěk reagoval mm13 , anomandaris
  • 21.3.2018  19:04
  Eodeon
  (hodnocení, komentáře)

  Neji1453: ještě štěstí, že zrovna tobě adresován vůbec nebyl, tak se raději starej, aby ti nebyl adresován ten příští. začít hned v druhém příspěvku po vstupu do diskuze urážet místní uživatele není strategie, která by ti tu zajistila velkou životnost, holka.

  • 21.3.2018  13:30
  bigsaw
  (hodnocení, komentáře)

  Neji1453: A co na tom bylo šíleného? Já ti povím,že vůbec nic.Ano dokážu pochopit ,že se někomu nelíbilo provedení té scény ale tj.vše.

  • 21.3.2018  13:18
  Neji1453
  (hodnocení, komentáře)

  anomandaris: Souhlasím, úplně nechápu, co se ten člověk vlastně snaží tím, že tu napíše pomalu referát na to, jak mu vadí něčí názor dokázat. Číst se ten jeho arogantní výplod fakt nedá... 

  na příspěvěk reagoval Eodeon , anomandaris
  • 21.3.2018  13:18
  bigsaw
  (hodnocení, komentáře)

  Šimpy: Avatar je plochá agitka s tenkrát nejlepším vizuálem.Naštestí to opadlo a už to ani neplatí.

  • 21.3.2018  13:16
  Neji1453
  (hodnocení, komentáře)

  Ta šílenost, jak se Leia vrátila zpátky z vesmíru mě přiměla (bez ohledu na to, že je to fantasy/sci-fi) strhnout jednu hvězdu, protože to už je na mě vážně moc... Zůstanu tedy na třech hvězdách.

  na příspěvěk reagoval bigsaw
  • 21.3.2018  13:09
  Šimpy
  (hodnocení, komentáře)

  bigsaw: Já spíš ocenil Eodeonův přístup....Forresta já mám kupříkladu (mám ho i topce), ale jak někde v mé blízkosti řekne Titanic, nebo Avatar, dočká se ode mě jízlivostí a sarkastických poznámek dostatečně. :-) To však neznamená, že budu zaplevelovat diskuzi ke zmíněným filmům přesvědčováním ostatních, jak jsou ty filmy špatné. Ač argumentačně bych to měl vypodložené. :-)

  na příspěvěk reagoval bigsaw
  • 21.3.2018  13:00
  bigsaw
  (hodnocení, komentáře)

  Šimpy: Co blbnete ? Obojí jsou top filmy. 

  na příspěvěk reagoval Šimpy
  • 21.3.2018  12:53
  Šimpy
  (hodnocení, komentáře)

  Eodeon: Kdyby tu byla možnost likeů, tak ho máš. :-) Jako to máš s Forrestem, já to mám s Titanicem. :-)

  na příspěvěk reagoval bigsaw
  • 21.3.2018  12:32
  anomandaris
  (hodnocení, komentáře)

  Eodeon: Myslíš si, že ti to mlácení slámy bude někdo číst? Já tedy rozhodně ne, ale máš bludištáka za slovní exhibici :)

  na příspěvěk reagoval Neji1453 , Eodeon
  • 21.3.2018  08:47
  Merengues9
  (hodnocení, komentáře)

  Duncan66: Od te doby co si to Kylo Ren uvedomil ;-)

  • 21.3.2018  08:34
  Duncan66
  (hodnocení, komentáře)

  Merengues9: A odkdy je Snoke jeho "true enemy"? :D

  na příspěvěk reagoval Merengues9 , HoneyBunny
  • 21.3.2018  08:19
  Merengues9
  (hodnocení, komentáře)

  Duncan66: Proto staci davat pozor na to co presne Snoke rika ;-)

  na příspěvěk reagoval Duncan66
  • 21.3.2018  08:02
  Duncan66
  (hodnocení, komentáře)

  Urcite vyrazne lepsi, nez minuly dil, ale ten trend zjednodusovani je tragicky. 

  Smrt Snoka vubec nedava smysl, kdyz par vterin pred ni rika, ze citi kazdou myslenku Bena a on ho zabije. Nespocetnekrat vidime, ze jeho sila je o nekolik radu vetsi nez Bena s Rey dohromady a stejne se necha tak trapacky zabit Benem navic ve chvili kdy mu zkouma mysl a nevsimne si jeho umyslu? :D

  na příspěvěk reagoval Merengues9
  • 20.3.2018  23:11
  Eodeon
  (hodnocení, komentáře)

  anomandaris: a tak mě napadá, když už sis ty "fabulace" o bodech tak příhodně vztáhl na sebe (ehm, téma potrefených hus raději otevírat nebudu), tak budiž, obraťme téma k tobě. máš-li skutečně narcisistní poruchu, ještě ti to udělá radost. víš, já jsem o tobě totiž přemýšlel. taková pozornost tě jistě potěší ;) nebo tedy ne přímo o tobě, ale obecně o odpůrcích Posledního z Jediů z této diskuze, protože se tady projevují vzorce chování, které jsem za těch již zmíněných 13 let kupodivu nepozoroval.

   

  do ostatních se vžíváme pomocí empatie, že ano. rozumíme jejich chování jedině tak, že si představíme sebe na jejich místě. tak jsem si představil sebe jako diváka s odporem k nějakému filmu. to vlastně není nic těžkého. mám odpor ke spoustě filmů. no jenže se to projevuje úplně jinak. dám tomu třeba špatné hodnocení, vyznám se ze svého rozhořčení v komentáři, občas si neodpustím jízlivou poznámku, když mezi přáteli padne řeč o tom filmu (jak ví každý, kdo kdy v mé přítomnosti chválil Forresta Gumpa)... jenže tím to končí.

  nevysedávám od rána do večera u internetové diskuze pod filmem, abych nadával každému, kdo můj názor nesdílí, a už vůbec to nedělám ještě po několika měsících od premiéry. a ejhle zde, máme tu ještě čtvrt roku poté hned několik hejtr-vysadavačů s nutkavou potřebou obracet na svou víru každého, kdo Posledního z Jediů nezatratil do nejhlubšího kruhu pekel. do toho se vžít opravdu nedovedu. neumím si představit, jak moc bych musel zmagořit, s prominutím, abych se takto začal chovat. nezbývá mi, než to zařadit mezi věci, které jsou zcela mimo mou představivost (vedle teorie superstrun a současných módních trendů u pánských košil). svedl bys nějak ozřejmit, dafuq to má znamenat?

  na příspěvěk reagoval anomandaris , Šimpy
  • 20.3.2018  22:52
  Eodeon
  (hodnocení, komentáře)

  anomandaris: takže se uchyluješ k přístupu "dav tupců si myslí totéž co já, ergo je to pravda"? a tys tu chtěl poučovat o schopnostech argumentace? i ty čtveráku! ale představme si čistě pro potřeby krátkého zamyšlení, že by to byla půlka internetu, kdo hlásá určitý postoj. radno je tedy všímat si také toho, která že je to ta půlka internetu", a sice jestli to není právě ta hloupější z obou.

  a to v tomto případě není zjevné z názoru jako takového, ten ať si má každý jaký chce, ale právě ze způsobu jeho prezentace. a jak svůj názor prezentují odpůrci filmu? vulgárně, agresivně, arogantně a bez nejmenší ochoty či schopnosti jej doložit pádnými argumenty. to je jasný symptom.

  za těch 13 let zkušeností se zdejšími samozvanými znalci filmu jsem jednu věc pozoroval tolikrát, že o ní nemůže být sporu - čím hůře podložený má diskutující svůj názor, tím agresivněji a vulgárněji ho bude ostatním vnucovat. na to vezmi jed, jako že je to konstanta vesmíru. čili hned zkraje něčího projevu mohou ostatní snadno domyslet, že diskuzní partner je buďto samolibý hulvát, nebo že přichází obhajovat (či spíš násilně vnucovat) názor, který nemá žádnou váhu (nebo obojí). míra diskuzní agresivity je zkrátka velmi spolehlivé kritérium pravdomluvnosti. napoví ti, že dokonce ani tvůj oponent podvědomě nemá důvěru ve svůj názor, nebo že v něj důvěru má, ale je si dobře vědom, že ten stojí jen na vratkém základě jakési emo dojmologie. a tak to zkusí obejít autoritou a předstírat, jaký že to není učený znalec filmu, a ohání se vším možným, co kde zaslechl, od výstavby scénáře po střihovou skladbu, aniž by si uvědomil, že jeho negramotnost je v tomto směru asi stejně zjevná, jako kdyby zkoušel před Číňanem předstírat, že umí mandarínsky. já jsem ještě velmi citlivý, pokud se v takovém případě jen dotážu na význam toho či onoho slova, nebo na podrobnější zdůvodnění. mohl bych hned zkraje reagovat stylem "nikdo ti vyšpekulovaný moudra nežere ty nafrňěná nádhero", tak nevím, co si stěžuješ způsob mých reakcí. přitom by prostě stačilo říct "I had a bad feeling watching it" a nevymýšlet si nesmysly na oblbování lidí.

  • 20.3.2018  20:25
  anomandaris
  (hodnocení, komentáře)

  Eodeon: od toho je diskuze, od toho je názor, pokud daný názor nesdílíš, můžeš se autora slušně zeptat, ne arogantně a podrážděně reagovat, domáhat se argumentů, navíc když jsi sám do diskuze žádný nepřinesl. Navíc jsme u filmu, kde ty díry ve scénáři prostě jsou, z filmu si dělá prdel půlka internetu, je vlastně strašně vtipné, že zrovna u tohoto filmu se domáháš argumentů, které by potvrzovaly díry ve scénáři. Tvoje fabulace okolo bodíku zcela ignoruji.

  na příspěvěk reagoval Eodeon , Eodeon
  • 20.3.2018  19:58
  Eodeon
  (hodnocení, komentáře)

  anomandaris: a chápeš ty, že jsi v diskuzi? zahlásit "všechno je špatně" a tvářit se u toho jako bohem vyvolený všeználek, to ať si takto orientovaná individua praktikují v komentářích. na diskuzi se předpokládá, že cokoliv zde padne, se stane předmětem diskuze. bude to napadeno, zpochybněno, vyvraceno a pokud je to jen holý názor, bez jakéhokoliv zdůvodnění, pak bude velmi důrazně požadováno, aby mluvčí svá slova uměl doložit. kdo to nedovede, ať neleze na diskuze.

   

  a na obranu své "podrážděnosti", jak si to nazval, to nemá s filmem co dělat. osobně si myslím, že tyhle nové filmy jsou znatelně horší oproti originálům. neplýtval bych časem, kdyby šlo čistě o jejich obranu. co mě ale vytáčí je, když chce někdo nahrabat bodíky tím, že předstírá znalosti, kterými ale nevládne. tohle není ani tak filmová databáze, jako spíš databáze arogantních uživatelů, snažících se zmanipulovat co nejvíce ostatních a přesvědčit je o iluzorní hloubce svých znalostí. někde slyšeli, že ve filmu je přítomno cosi, co se nazývá "scénář", domyslí si čistě z kontextu, co by to tak asi mohlo v praxi představovat, a hned uhánějí do diskuze, dělat na nás ostatní velký dojem svou zevrubnou analýzou práce scenáristů. takže tak. když nato dojde, otřít se o nějakého takového příliš domýšlivého tvora, to pak investovaný čas stojí za to. přitom by stačilo přidat krapet skromnosti a vůbec nemám důvod reagovat.

  na příspěvěk reagoval anomandaris
  • 20.3.2018  19:45
  anomandaris
  (hodnocení, komentáře)

  Eodeon: chápeš, že jsi v diskuzi pod filmem na hodnotícím webu? To si jako vážně myslíš, že by tady měl každý diskutující svou kritiku obhájit elaborátem formátu A4, který by měl obsahovat scenáristické a střihové postupy a následně by měl autor vypichovat chyby The Last Jedi a tím svou kritiku obhájit. Já ti doporučím začít žít, nebo si alespoň najít práci, protože reaguješ na každého člověka, co tu kritizuje tenhle film podrážděně, jako by kritizoval tebe a ne film.  

  na příspěvěk reagoval Eodeon
  • 20.3.2018  19:34
  bigsaw
  (hodnocení, komentáře)

  Camulator: je to takto oficiálně naznačeno v novelizace TLJ. Prostě ho ta střela jakože hodně zranila.Ve filmu se popasoval ale ještě docela dobře ale právě díky síle.

  • 20.3.2018  19:30
  Eodeon
  (hodnocení, komentáře)

  Badmaniak: no na rozdíl od tebe, který se teď ze mě urputně snažíš udělat blbečka nechápajícího (nejspíš rafinovaně skrytou) genialitu tvého "argumentu," jsem neměl v úmyslu tuhle diskuzi ozvláštňovat nějakými urážkami. ale i když jsi s nimi právě začal, já raději vyčkám s těmi svými až poté, co mi definitivně potvrdíš, že ukázat prstíkem na scénu a zahlásit "špatný střih" je tvá představa o zdůvodnění chyb ve střihových postupech. ty si jako opravdu myslíš, že kritika prostě spočívá v tom říkat, že to a támhleto je všechno špatně, aniž by ses namáhat dodat, proč je nutno to vnímat jedině jako chybu? ty si opravdu myslíš, že ke zhodnocení střihové skladby, nebo ostatně jakékoliv jiného aspektu filmového díla, stačí jen nějaké "no me gusto"? nebo si myslíš, že jsi tak filmu znalý a tak důležitý, že cokoliv se tobě z jakéhokoliv pofidérního důvodu nelíbilo, to musí být prostě zákonitě špatně?

  na příspěvěk reagoval anomandaris
  • 20.3.2018  19:25
  bigsaw
  (hodnocení, komentáře)

  Anarvin: yes.

<< novější 737 736 735 734 553 369 185 1
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace