Reklama

Reklama

Star Wars: Poslední z Jediů

  • Česko Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů od studia Lucasfilm pokračuje sága rodu Skywalkerů. Postavy předchozího filmu Star Wars: Síla se probouzí spolu s legendárními hrdiny galaxie prožívají strhující dobrodružství, během kterých odhalí prastará tajemství Síly a šokující události z minulosti. (Falcon)

Diskuze

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Fordzy

Náhodou, já bych se toho rád zastal - jde vidět že Obi a Anakin znají jeden druhého a tak se snaží vyvést z míry těmahle "parádičkama" ta scéna má pak skvělé vyvrcholení jak do sebe tlačí "Sílu" rukama. Já tu scénu miluju, ale jiní by se udávali vztekem kdyby ji viděli. 
Ale proti souboji z Ep. 1 nic nemám, takže seš kámoš, navíc jsi hrál Mass Effect :D.

na příspěvěk reagoval Merengues9, kamigava, Fordzy

Fordzy

Fordzy (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Darth_AK Jo, ten souboj je s přehledem nejlepší... a obsahuje i tu nejlepší šermířskou scénu v dějinách SW. ,) http://pa1.narvii.com/6106/6a2cd05513a2f1bd1f7c174871dae29f7158247c_hq.gif

A teď vážně, nejlepší souboj je v E1. Protože je nejoriginálnější, s nejlepší choreografiíí i hudbou a je to jediný souboj ve kterém šermuje aspoň jeden opravdový šermíř. Ta přehnaná cirkusová šaráda v E3 se s tím nedá srovnávat.

Wheelcrusher Pokud ti dialogy v E2 přijdou v pohodě, tak chápu proč nemáš rád LOTRa. Hold ne každý má rád kvalitní dialogy. :D A o"dvoukabátnicích" slyším poprvé. Neznám žádný důvod proč neuctívat obojí. 

Když už tu zaznělo Clerks. Tak https://www.youtube.com/watch?v=AxAEo3CWeq8

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

LOTR a SW jsou dvě nejdokonalejší věci, který lidstvo stvořilo! Když se mi chce umřít, tak si vždycky vzpomenu, že bych se už nikdy nemohl podívat na tohle a hned je mi líp!

fabecc1222

fabecc1222 (hodnocení, recenze)

Tak to já jsem taky dvoukabátník :D. Přiznávám, že LOTRa žeru mnohem víc než SW :D, u SW jen koukám na filmy a seriály, knihy, hry a ty věci okolo jde mimo mě :D.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Rypicong

Nejlepší je Anakin vs Obi - Wan a Obi - Wanův doskok z trubky do pokleku a následné defenzivní odražení Anakinova úderu.

na příspěvěk reagoval Fordzy

fabecc1222

fabecc1222 (hodnocení, recenze)

A proč ho vlastně tak nenáviděli? To jim vadil on jako herec? OK, neni to zrovna největší terno, ale třeba Hamill je podle mě taky těžkej průměr, a fans z něj maj orgasmy. Nebo jim vadilo, jak je Anakin napsaná jako postava? Třeba dialogy s Padmé v EPII jsou někdy tak blbý, že s nima nemohl nic dělat. A ve trojce se podle mě taky herecky dost zlepšil.

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

Rozhodně nejlepší šermířský souboj je v E1. A nejlepší scéna v E1 kde chvilku bojuje Qui Gon s Maulem v oblaku pouštního prachu.

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Taky mi ten duel Ani vs. Doo přijde nejslabší z celé ságy. Rey v TFA teprve začínala, ale teď by mohla dělat přemety jako Yoda. :D To by asi musela být CGI nebo mít dobrou dablerku.  

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Fordzy

Taky mi Haydena bylo líto. Denis Lawson neměl SW rád? :D Viděl jsem ho v krátkém interview a byl celkem nadšený, že je na oslavě poprvé. 

na příspěvěk reagoval Fordzy

Fordzy

Fordzy (hodnocení, recenze)

Merengues9

No, kvůli hejtu na něj se na Celebration objevil až po 15. letech a vypadal dost smutně, ani nevěděl o čem má mluvit. Snad si své trápení vynahradí v E8. A překvapivě se objevil i SW hater Denis Lawson (Wedge) a nejspíš se taky objeví v následující epizodě i přesto že původně odmítl se vrátit do E7, ale nejspíš po úspěchu E7 zavětřil prachy.

na příspěvěk reagoval kamigava, Merengues9

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Asi máš pravdu no :D I tak se mi tam mladší Hayden líbí víc než starej. 

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Helo

Jo Anakin vs. Dooku je opravdu slabý souboj, uznávám - jinak já jako takto proti žádnému souboji nic nemám, každý je něčím svůj a pokud se mi nelíbí styl boje, tak si najdu něco jiného (Vader vs. Obi-Wan ve IV, tam jde hlavně o to co si říkají). Ale byl bych radši za prequelové provedení soubojů :) prostě to radši mám víc "na efekt" :)

na příspěvěk reagoval kamigava

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

kamigava , Fordzy

Podle mě Luke pochopil že Jediové jsou stejné překroucení Síly jako Sithové a jak praví Fordzy, vycvičí z Rey grey Jedie - popravdě nevím co si myslet o Snokeovi, ale je dost možné, že třeba povede Benicia del Tora podobným stylem, jako Luke Rey - jistě, je to pouze spekulace. Protože jestli má být Síla vyrovnaná, a Anakin má naplnit proroctví, tak se o to musí postarat Luke a musí přestat existovat temný a světlá strana.

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Hayden si zasloužil takový návrat, za ten všechen hate musel být teď nadšen když viděl tu přízeň fanoušků :) Měl jsem radost za něj.

Související novinky

Dvojka Na nože nabírá Davea Bautistu

Dvojka Na nože nabírá Davea Bautistu

11.05.2021

Tak se zdá, že si dvojce herců ze Spectre Daniel Craig a Dave Bautista zopakují svoji spolupráci. Bautista se totiž čerstvě upsal pokračování detektivky Na nože Riana Johnsona od Netflixu. Režisér… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD se tradičně svěřují s osobními topkami 3 filmů (a seriálů), uvedenými v našich končinách (nebo kdekoliv jinde) v uplynulém roce, a od letoška jejich řady rozšiřují taky… (více)

Vrátí se mladý Han Solo?

Vrátí se mladý Han Solo?

20.07.2020

Asi jste zaznamenali, že film Solo: Star Wars Story nebyl moc úspěšný. Půlroční mezera mezi Solem a fanoušky odsuzovaným Posledním z Jediů způsobila, že v létě na nový díl Star Wars prakticky nikdo… (více)

Reklama

Reklama