Reklama

Reklama

Star Wars: Poslední z Jediů

  • Česko Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů od studia Lucasfilm pokračuje sága rodu Skywalkerů. Postavy předchozího filmu Star Wars: Síla se probouzí spolu s legendárními hrdiny galaxie prožívají strhující dobrodružství, během kterých odhalí prastará tajemství Síly a šokující události z minulosti. (Falcon)

Diskuze

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Planeta s hladkým povrchem a na ní základna Rebelů/Odboje. Do you get it? No. 

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

dostáváme se na začátek. Ukaž mi planetu ze SW světa, které má více klimatických pásů - polární a mírný, nebo tropický. Prostě tak jak je v záběru ukázáno prostředí na planetě, tak je i na celé planetě. Žádný winter is coming apod. věci v SW nejsou. Takže sázím lístek do Imaxu, že ta planeta bude celá zamrzlá.

 (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Praha je taky struktůrou podobná Brnu. co myslíš ? Na první pohled? Když nevidíme ,že jedno má metro a druhé nemá ? Potom je struktůra úplně jiná.

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

On myslí beztak tu, na které jsou AT-MT. Což by ani nebylo překvápko, ona zmrzlá není, ale struktura krajiny je Hothu dosti podobná. 

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

Tak to víš Míro, ty pro svůj stud by jsi se nepřihlásil - k čemu ti pak je znát správnou odpověď :)

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Merengues9

Já myslím že uživatelé Síly to cítí jinak. Sice je to skutek odprostění od minulosti - to zcela bez keců - ale zabít člověka nadaného na Sílu způsobuje uživateli Síly mnohem větší citovější dopad, víc to cítí v té energii, co je všude kolem - proto mě zajímá, jestli Kylo zabije Leiu, to už by bylo jiné kafe.

na příspěvěk reagoval Merengues9

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

ano máš pravdu - k počasí/podnebí mělo být ještě prostředí, aby jsi neměl nabito. 

 (hodnocení, recenze)

Co myslíte děti.Jaké existuje podnebí ? Přihlasí se pepíček Rypicong a říká hlasitě. PRALES paní učitelko.

na příspěvěk reagoval Rypicong

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

On měl na mysli asi to, že na těch planetách neprobíhají žádné změny. Třeba na té planetě, kde byl Gallen Erso v RO, tam furt pršelo nebo ne? :D Nebo se během té krátké stopáže prostě nestihne nic změnit, když se skáče z planety na planetu...

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Nejde o to, že by Han byl slabší než Luke, ale o to že dokázal zabít někoho z rodiny což z Kylo Rena dělá v určitém ohledu silnější postavu než je Vader. 

na příspěvěk reagoval Darth_AK

 (hodnocení, recenze)

BTW: Rypicong=Dr.Halíř. (jinak už to nevidím)

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

PhilTesi

Dík za info, to je docela čerstvá zpráva... mně tyhle tweety unikaj. :D Nicméně to na Luka sedí, on je ten poslední z původního řádu Jediů. :) Luke pak Rey vycvičí tak, že už nebude ani jedna strana, nebo možná nakonec přejde k té temné...

 (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Když někdo mele sračky.Což je u Rypiconga normální.Tak mu to rád hodím pod nos.

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

pod vodou byla voda, jaké to překvapení. Tvůj příspěvek nemá nic společného s tím, že planety v SW světě mají na celém povrchu stejné podnebí....

na příspěvěk reagoval kamigava

 (hodnocení, recenze)

Dr.Halíř.Je kretén. (doufám ,že si děláš screen)

na příspěvěk reagoval Darth_AK

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

kamigava

Teda já tady ty Star Wars diskuze sleduju celkem pasivně, ale jak jsem psal níže Rian Johanson to potvrdil na twitteru. Myslel jsem, že pro vás už je to známá věc :) psal o tom před měsícem tušim. 

na příspěvěk reagoval kamigava

Související novinky

Dvojka Na nože nabírá Davea Bautistu

Dvojka Na nože nabírá Davea Bautistu

11.05.2021

Tak se zdá, že si dvojce herců ze Spectre Daniel Craig a Dave Bautista zopakují svoji spolupráci. Bautista se totiž čerstvě upsal pokračování detektivky Na nože Riana Johnsona od Netflixu. Režisér… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD se tradičně svěřují s osobními topkami 3 filmů (a seriálů), uvedenými v našich končinách (nebo kdekoliv jinde) v uplynulém roce, a od letoška jejich řady rozšiřují taky… (více)

Vrátí se mladý Han Solo?

Vrátí se mladý Han Solo?

20.07.2020

Asi jste zaznamenali, že film Solo: Star Wars Story nebyl moc úspěšný. Půlroční mezera mezi Solem a fanoušky odsuzovaným Posledním z Jediů způsobila, že v létě na nový díl Star Wars prakticky nikdo… (více)

Reklama

Reklama