Záhada Blair Witch 2

• USA Book of Shadows: Blair Witch 2 (více)

Jeff Donovan je fascinován vším, co se událo kolem známého projektu zvaného Blair Witch a také z něj přes internet profituje. Dá dohromady partu čtyř lidí s různými náhledy na existenci čarodějnice a zorganizuje pro ně další cestu do míst, kde se ztratili jejich předchůdci, mladí filmaři. Všichni touží po dobrodružství a chtějí vypátrat, co se vlastně stalo a napsat o záhadě knihu. Nová čtveřice studentů chce přenocovat u domu Rustina Parra. Strašidelné místo, kde žil vrah 7 dětí , který vraždil na příkaz čarodějnice, vydá své další nevyjasněné poselství. Ráno celá skupina zjistí, že vůbec nespali a že si nic nepamatují. A bizarní symboly na jejich tělech přinášejí další záhadu... (oficiální text distributora)

Danny F.

Chválím snad jen dějové zvraty, jinak oproti prvnímu dílu jde o slabé pokračování. Chybí tu ten správný duch tajemna. 45% ()

Ravi

Tento film je kompletně jiný, než jeho mladší předchůdce. Slabý a podprůměrný, nezajímavý teenage hororový pokus o nasazení tváře strachu z prvního snímku. Nic víc než nedokonalá polovykrádačka geniality původních tvůrců. Dávám 15% = 1/5 ()

Siri69

!!! VAROVÁNÍ !!! Pokud jste byli nadšeni prvním dílem Záhady Blair Witch stejně jako já,tak vám doporučuju aby jste si tento brak vůbec nepouštěli,jelikož budete akorát nasraní kvůli tomu jaká je to blbost... Scénář - na prd,kamery - na prd,herci - na prd,prostě a jednoduše řečeno všechno je tu totálně na hovno !!! Za co tedy dávám tu jednu hvězdičku ??? Hmmm asi za plakát k filmu... 0,5* ()

prokda

Proč tak nízké hodnocení? Mě se to líbilo, i když na jedničku to rozhodně nemá :) +1 hvězdička za Jeffreyho Donovana 69% ()

Wbcko

Záhada Blair WItch je přesně ten typ filmu, u kterého nikdy neměl vzniknout druhý (ani třetí, ani nultý...) díl. Však to snad ani nemohlo dopadnout jinak. ()

fiLLthe3DD

Originalita a „autentičnost" (opravdu by všude tahali tu kameru?) prvního dílu jsou pryč, dvojka již je regulérní snímek... Zatímco v "projectu" tvůrcům k navození "záhady" stačila jen směsice zvuků a hromada kamení, zde filmaři spoléhají na klasické hororové elementy v podobě krve a děsivých přízraků - strašidelné to sice není, depresivní? to ano. Atmosféra snímku je částečně umocněna ponurým, podzimním prostředím a rovněž i rozuzlením celého příběhu, jenž v podstatě nabízí dva odlišné konce: 1) Naši hrdinové spáchali sérii rituálních vražd pod vlivem čarodějnice z Blair, 2) Naši hrdinové spáchali sérri rituálních vražd pod vlivem alkoholu a drog... Stačí si jen vybrat :) Příběh je vcelku průměrný, nicméně závěrečná pointa je překvapivá a celé to mystérium ohledně lesa je zpracováno více než dobře - všechny ty přeludy, tajná znamení a zkreslená realita... Herci odvedli skvělou práci a stejně jako v prvním díle ani zde není nouze o vyhrocené situace, drsné hádky a náznaky ponorkové nemoci mezi hlavními postavami - což snímek částečně posouvá do rovin psychologického hororu... Snímek mne zaujal víc než první díl, líbil se mi ten "look," ponurá atmosféra i brakovitost, navíc Marylandské lesy s našimi hrdiny vyjeb**y celkem pěkně - snímek je sice komerční, tuctová záležitost snažící se přiživit na slavném předchůdci, nicméně formou zpracování si jde svou vlastní cestou a legendu o čarodějnici rozvíjí poměrně obstojně... ()

herr_carter odpad!

Ericooooooooooooooooooooooooo, kde seš ty vypatlaná krávooooooooooooooooooooo, bez tebe tuhle sračku nemáme šanci dotočit, protože pakliže tě nenajdeme, někteří tragičtí jedinci s downovým syndromem tomu tady napaří krásnou jednu hvězdu !! Ach já hlupák, i přes varující rating (těch 30 % fakt nechápu,kde se vzalo) jsem dal téhle kupě hoven šanci a byla to jedna z mých největších filmových chyb za poslední roky, tohle snad nikdo nemohl myslet vážně,ne? Banda tupých nehrajících hovad s ještě tupějšími dialogy v nejtupějším filmovém exteriéru, fuj !......................moje hodnocení = 0 z 10. ()

Melios odpad!

Jedno z najhorších pokračovaní ,čo som kedy videl. Film nemá nič spoločného s jednotkou,herecké výkony strašné a dej nulový. Proste sračka. 0% ()

NICOX

Ach jo. Jednička byla něco novýho, jinýho... a Dvojka se po jejím úspěchu jen svezla a výsledek je těžkej podprůměr. Dokonce sem (bohužel) na tom byla před x lety v kině a abych vám pravdu řekla, tak si ten děj skoro nepamatuju, jediný co zůstalo je pocit velkýho zklamání. /// Dnes sem to viděla v TV a snižuju o hvězdu. 30 % ()

LEATHERFAC

Vážení přátelé... Srovnáváno s jedničkou je to samozřejmě podstatně slabší... (čekali jsme snad něco jiného?) Srovnáváno s ostatními filmy podobného ražení - rozhodně né špatné... ()

iXtr3m3

Rozpočet narástol kvôli úspechu prvej časti, ale atmosféra upadla. Zbytočné pokračovanie, ktoré ma nebavilo ani roky dozadu ani teraz. ()

Theraphosa odpad!

To, že to Berlinger spacká, mi bylo jasný. Co ale nemůžu přenést přes srdce je to, že na něčem tak kultovním, jako byl "první" díl postaví něco tak bezduchého. 5% ()

eagle-eye

Takový klasický horrůrek pro komerční TV, ale mnohem lepší než o hovně jednička. Jedna hvězda navíc za soundtrack resp. za nejlepší českou skupinu všech dob - Sunshine. ()

Krabak odpad!

První film, u kterého se mi nelíbíl ani trailer. A když už ten je blbej...jak asi vypadá film?? Pravda...Úděsně--->0% ()

Tydlidáš

Moje 3 hvězdičky hodnotí film jako samostatný. Pokud ho tak vemu nebylo to zas tak hrozný. Celkem normální horor s docelá vymaštěnym koncem. Pokud ho ale vezmu jako pokračování tak je to hrůza. Na takový film jako je jednička se prostě další díl nemůže vydařit. Navíc super strašidelná atmosféra z jedničky je tata. Celkově z toho mam smíšený pocity. Kdyby se to aspoň jmenovalo jinak =( ()

1860

Tohle má Bohužel s Blair Witch společného tolik, jako péřový polštář a měsíc Cháron obáhající kolem Pluta.. Zhola nic, naprostá blbost, která těží pouze z názvu svého úspěšného předchůdce.. ()