Jack – Zabiják obrů

• Česko Gigantický zabiják (více)

Obří stonek fazole přenáší Jacka do země v oblacích, kde přežívá prastaré Zlo v podobě dravých pravěkých tvorů. Krvelačná zvířata se navíc rozhodnou napadnout Zemi a bude na Jackovi a jeho zabijáckých schopnostech, aby tyto potvory poslal tam, kam patří. (oficiální text distributora)

drankeryth odpad!

Hroza a des, pozriet toto megadielo do konca. Filmu som stale daval, aku taku sancu, ze mozno aspon malickym naznakom ma to trosicka zaujme, ale satanzel sa tam nic nedialo, len nudne dialogy ma sprevadzali pocas celeho filmu. Ved ani neviem, preco tento drahocenny skvost vznikol. To je pre mna velka zahada. Tie trapne praveke tvory pobehujuce po okoli mi vobec nenahnali strach a ta zenska, ktora ich viedla v boji tiez bola trapna, ako ten najviac trapny, lietajuci hrad. Uz davno som nevidel taku sracku, ako je tento brak. Strata casu a nervov, ani nehovorim :( ()

Rathalos

Myslim,ze reziser Mark Atkins je znamy svojimi "super-filmami" a tento to len potvrdzuje,ale ako je zvykom,stale sa nieco deje a je to sranda,cize za tieto dve pozitiva dam dve hviezdicky...:-) ()

Evzeni1

1.dabing ■■■■ Na českém znění spolupracovali  Ladislav Cigánek , Zbyšek Horák , Jiří Ployhar ,Petr Gelnar ,Andrea Elsnerová ,Petr Neskusil ,Pavel Tesař ,Anna Theimer Suchánková ,Terezie Taberyová.☆ Překlad: Martin Havlíček ☆ Zvuk: Jiří Bartoš ☆ Produkce: Jaromír Šindelář ☆ Dialogy a Režie: Jaroslav Sypal. České znění vyrobila společnost Řitka video v DW Agentuře s.r.o.  v roce 2013.☆☆ https://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=25523 ()

amyth odpad!

Věřím, že většina k tomu přišla obdobným způsobem jako já - že si buď sami stáhli nebo nechali stáhnout Jacka Obrovraha ....... :-D musím říct, že Asylum jsou opravdu nezapomenutelní :-) ()

Mamlas odpad!

Vyberte 100 nejsprostších slov, která znáte, seřaďte je v náhodném pořadí. To přesně vysthuje tuhle totální supersračku. ()

Pitryx odpad!

Asylácká klasika. Triky nic moc, nápad veškerý žádný a k tomu nesympatický hlavní hrdina. Co chcete po blbci, co má v uchu náušničku že. Spousta nedotažených scén, herci amatéři a v podstatě nuda. Jediné plus je zde hudba, ale tak na těch deset procent. Nic více a nic méně.201409108311/8712 ()

AArrxen odpad!

První věc, co mě napadla bylo: Super, obří stonek je kamarád, nenutí tě lézt nahoru a rovnou tě vyšvihnou do nebes. O tom zbytku už je psát o mnohem horší. Jeden z Jacků, který nikdy neměl jít na veřejnost. Příííšerná verze této skvělé pohádky s nehorázně lacinými efekty a létajícím hradem-plechovkou, vzdááleným mixem Tardis a Svatovítské katedrály (bez 3/4 technologie). Co se obsazení týče... Hlavní hrdina vzdáleně připomíná (a asi to byl účel) Peetu Melarcha z Hunger Games, bohužel je to zrzek. Velitelé té malé vojenské tlupy měli raději nechat doma už jen kvůli tomu příšernému přízvuku, zbytek těch rádoby vojáků jakbysmet. Jackův táta je trouba, který moc kulí oči, královna je jediná, na kterou se dá dívat, a tzv. Obři, kteří jsou od triceratopsů odlišní jen počtem očí a krunýřem z pásovce, mají být inteligentní rasa, která postavila onen létající zámek (jak?), tak proč se chovají jako královnina zvířátka? Nerozumím, nechápu, a ani nechci. Z té "padací scény", kde létající zámek padá nevím jak dlouho a nakonec spadne na obra, se mi udělalo skoro zle. Mohl bych pokračovat ještě hodnou chvilku, ale myslím, že obrázek jsme si udělali všichni. Jak někdo v roce 2013 může vytvořit "film" jako tohle? I kdyby to bylo natočené jako parodie na parodii, nedal bych tomu ani jednu hvězdu. A nebo možná všech pět, protože je to tak debilní, až je to zábavné :) ()

monicorn odpad!

pardon za text bez hacku a carek, ale prave na tohle zverstvo koukam a potrebuju napsat svoje pocity. uaaaa. proc? navic zjisteni ze je to rok 2013 ne rok 1995 jak jsem si myslela dle obrazu.. proc nekdo neco takovyho vubec dela? horsi uz snad byl jen horor co jsem videla a byl tam dvouhlavej zralok.. totalni hovadina na kterou jsem ale nemohla prestat koukat, protoze jsem proste neverila. ze je to mozny. ()

Pythonator

Nevyužitý potenciál. Ze slibné béčkové zábavy se jak je u Asylumu obvyklé vyklubala kokotsky natočená slátanina popírající logiku i zdravý rozum. Samozřejmě, že na filmu je nejlepší jeho plakát, který toho s filmem nemá moc společného, ale i tak to nebyl jeden z nejhorších odpadů a v kategorii Asylum filmů to byl rozhodně jeden z těch lepších. Příšery připomínající pravěké nosorožce jsou udělané moc hezky, čímž nemyslím grafiku (ta je standardně nekvalitní-levná), ale mám na mysli design. ()

JimMorrison

no, tak tady si chlapci od Asylum vybrali slabší chvilku... tohle není tak blbý, až by to bylo zábavný, tohle je prostě jen divný... ()

goauld odpad!

Já se divím, že je to pořád ještě baví natáčet takovýhle sračky :-) Kde na to ty lidi berou??? zřejmě jedou na úvěr, bo za TOHLE se snad nedá ani platit ;-) naopak - studio produkující takovýhle "počiny" musí platit těm, kdo si to vezmou :-) A do kina??? no sorry, ale ikdyby mi za to zaplatila biletářka tak bych na to nešel... na to je můj osobní čas až příliž drahy :-)) ()

Hansolo35 odpad!

Tak ten teda je! Nulova zapletka, nudne lokace a naprosti smiraci misto hercu. Kdo tohle mohl financovat? Jaky to ma vubec smysl? A co na to Jan Tleskac!? P.S. Tenhle film ma nejaky dej a spad jen kdyz je preruseny reklamou :-) ()

dboshj odpad!

Nevim, jak tento "film" prisel k ceskemu prekladu "Giganticky zabijak", ale asi stejne jako film jako celek. Vezmete sra*ku, ta otehotni, vrhne, pak to sezere, vyblije, znovu sezere a nakonec vy*ere a vysledek je na svete. Je Vam z toho spatne? Tak se na ten film nedivejte, pokud se nechcete temto pocitum vyhnout. Snad kdyby to bylo takto natoceno ve stejne dobe, kdy se to odehrava (nejsem historik, tak jsem podle aut nebo obleceni nepoznal, kdy ze to do te Britanie dorazili tito obri), tak by to asi i zaplatilo naklady s nejakym tim ziskem, ale v roce 2013...no uz asi ani nemusim pokracovat, vsechno ostatni tu uz bylo napsane prede mnou. ()