Reklama

Reklama

The Crazy Ones

(seriál)
Z natáčení 5 - James Wolk, Robin Williams, Josh Groban
USA, (2013–2014), 7 h 40 min (Minutáž: 20–21 min)

Tvůrci:

David E. Kelley

Kamera:

Byron Shah

Hrají:

Robin Williams, Sarah Michelle Gellar, James Wolk, Hamish Linklater, Amanda Setton, Maria Teresa Zuppetta, Brad Garrett, Josh Groban, Brent Jennings (více)
(další profese)

Epizody(22)

Obsahy(1)

Uznávaný geniální a výstřední reklamní agent Simon Roberts (Robin Williams) provozuje agenturu se svou dcerou Sydney (Sarah Michelle Gellar), kreativní manažerkou. Simon se obává, že jeho vášeň pro práci v agentuře se začíná ztrácet, že své nejlepší nápady má za sebou. A přestože se Simon, legendární otec Sydney, postaral o její život, ona si myslí, že její otec pomalu ztrácí rozum. (Patw)

(více)

Diskuze

Thomick

Thomick (hodnocení, recenze)

A každopádně..když už je to tady, proč to neni u jiných nových seriálů? :)

M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Ja s Tomom suhlasim. Vacsinou sa snazim hodnotit az neskor, ale ked vidim hlupe komentare typu "pilot za vela nestal a dalej pozerat nebudem", niekedy mi to neda. A hodnotit serial po polke dielu je stupidne. Pokial by bolo na mne, tak by som taktiez hodnotenie serialu zakazal a to minimalne do midseason.

na příspěvěk reagoval KevSpa

Tom Riddle

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Thomick

To aby lidi nehodnotili věci, co ještě ani nebylo možný vidět, protože kupříkladu neexistujou. Takových uživatelů tady je...

 

A proč přesně je to nesmysl? Tobě přijde normální hodnotit něco, co může mít třeba stovky dílů, na základě dílu jednoho?

na příspěvěk reagoval Thomick

Thomick

Thomick (hodnocení, recenze)

Celý série? Velkej nesmysl. Vůbec nechápu, co je tohle za móresy se zamykánim hodnocení.. :))

na příspěvěk reagoval Tom Riddle

Tom Riddle

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Imho by bylo fajn odemykat hodnocení až po odvysílání první sérky. Psaní komentářů by ale asi povolit mohli.

Uživatel Patw smazal svůj příspěvek.

Patw

Patw (hodnocení, recenze)

LittleMonste

Ringer(ovi) měli natočit ještě jeden poslední díl aby vše uvedli do konce. Ale jinak je to perfektní seriál. Ale jinak to máme stejně.. je jedno kde je, stejně na to koukám kvůli ní. :D

LittleMonste

LittleMonste (hodnocení, recenze)

Patw

Já jsem ještě Ringer neviděl ale chystám se na to. Recenze jsou většinou kladné a je smůla že aspoň ta druhá série není :/. Mě je jedno v čem SMG hraje hlavně že jí někde vidím :D

na příspěvěk reagoval Patw

Patw

Patw (hodnocení, recenze)

LittleMonste

Taky jsem zrovna dnes hledal. Je dobře, že to je čtvrtek v 21:00. Už aby to bylo. I když mě stále trochu mrzí Ringer. :/ Ale tak hlavně, že se zase neztratila z obrazovek. 

na příspěvěk reagoval LittleMonste

LittleMonste

LittleMonste (hodnocení, recenze)

Patw

Myslím že jsem četl že se seriál bude vysílat po 21 hodině po TBBT a už to by mu mohlo zajistit nějaké diváky. Sarah určitě přiláká další várku, protože právě na ni se všichni tak těší :) Včetně mě :)

na příspěvěk reagoval Patw

Patw

Patw (hodnocení, recenze)

LittleMonste

Už aby to běželo! Nemohu se dočkat. Dost jsem se bál spolupráce Robina a Sarah ale v té ukázce to vypadá, že to bude dobře fungovat tak teď jen aby to mělo úspěch.

na příspěvěk reagoval LittleMonste

Související novinky

Zemřeli Robin Williams a Lauren Bacall

Zemřeli Robin Williams a Lauren Bacall

13.08.2014

Dvě hollywoodské legendy během dvou dnů? Smutnější týden letos filmový svět ještě nezažil a snad už ani nezažije. Nejdříve jsme přišli o třiašedesátiletého komediálního génia Robina Williamse, který… (více)

Reklama

Reklama