USA,
(2015–2016), 9 h 14 min
(Minutáž: 41–43 min)
Tvůrci:
Tim KringHrají:
Jack Coleman, Zachary Levi, Robbie Kay, Kiki Sukezane, Ryan Guzman, Rya Kihlstedt, Gatlin Kate James, Henry Zebrowski, Judith Shekoni, Danika Yarosh (více)Epizody(13)
-
Brave New World (E01)
-
Odessa (E02)
-
Under the Mask (E03)
-
The Needs of the Many (E04)
-
The Lion's Den (E05)
-
Game Over (E06)
-
June 13th - Part One (E07)
-
June 13th - Part Two (E08)
-
Sundae, Bloody Sundae (E09)
-
11:53 to Odessa (E10)
-
Send in the Clones (E11)
-
Company Woman (E12)
-
Project Reborn (E13)
Obsahy(2)
Hrdinové a obyčejní lidé chtěli žít spolu. V Odesse však došlo k teroristickému útoku a od té chvíle se lidé se zvláštními schopnostmi ukrývají... (TV Prima)
Hrají
David Meunier
Nejlepší seriály:
Bosch (2014) (seriál)
Strážce pořádku (2010) (seriál) - herec, a.z.
Lucifer (2016) (seriál)
Adrian Griffin
Nejlepší seriály:
Příběh služebnice (2017) (seriál)
Jack Reacher (2022) (seriál)
Zpátky do práce (2017) (seriál)
Jordan Gray
Nejlepší seriály:
Dark Matter (2015) (seriál)
Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora (2022) (seriál)
Hrdinové: Znovuzrození (2015) (seriál)
Hayden Panettiere (a.z.)
USA
Nejlepší seriály:
Robot Chicken (2005) (seriál)
Hrdinové (2006) (seriál) - herec, a.z.
Americký táta (2005) (seriál)
Sara Mitich
Nejlepší seriály:
Expanze (2015) (seriál)
Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)
Star Trek: Discovery (2017) (seriál) - herec, a.z.
Lorna Wilson
Nejlepší seriály:
Jack Reacher (2022) (seriál)
American Gothic (2016) (seriál)
Příběhy ze záhrobí (1993) (seriál)
Anthony Gerbrandt
Nejlepší seriály:
Banda (2019) (seriál)
Expanze (2015) (seriál)
Zabiják bolesti (2023) (seriál)
Aron Tager
USA
Nejlepší seriály:
Jana a drak (2005) (seriál)
Detektiv Nero Wolfe (2000) (seriál)
The Adventures of Sam & Max: Freelance Police (1997) (seriál)
Anthony Furey
Nejlepší seriály:
Agresivní virus (2014) (seriál)
Hrdinové: Znovuzrození (2015) (seriál)
Greg Calderone
Kanada
Nejlepší seriály:
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Star Trek: Discovery (2017) (seriál)
Nemocnice Hope (2012) (seriál)
Krista Bridges
Kanada
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Expanze (2015) (seriál)
Marco Grazzini
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Kimova večerka (2016) (seriál)
Flash (2014) (seriál)
Marianne Farley
Kanada
Nejlepší seriály:
Křik studentů (1997) (seriál)
19-2: Policie Montréal (2014) (seriál)
Transplant (2020) (seriál)
Stephanie Moore
Kanada
Nejlepší seriály:
Queer as Folk (2000) (seriál)
The Hot Zone (2019) (seriál)
Dresden (2007) (seriál)
Vanesa Tomasino
Nejlepší seriály:
Láska je Láska (2004) (seriál)
Kyle XY (2006) (seriál)
Virgin River (2019) (seriál)
Jeanette Roxborough
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Hrdinové: Znovuzrození (2015) (seriál)
Mutant X (2001) (seriál)
Christopher Cordell
Nejlepší seriály:
Queer as Folk (2000) (seriál)
Bad Blood (2017) (seriál)
Dobrodružná kriminalistika (1997) (seriál)
Rachael Ancheril
Nejlepší seriály:
Dark Matter (2015) (seriál)
Chucky (2021) (seriál)
Star Trek: Discovery (2017) (seriál) - herec, a.z.
Jay Yoo
Nejlepší seriály:
Banda (2019) (seriál)
Hrdinové: Znovuzrození (2015) (seriál)