Satisfaction (TV seriál)

USA, 2014 - 2015, 14 h 29 min (Minutáž: 41–65 min)

Tvůrci:

Sean Jablonski

Matt Passmore, Stephanie Szostak, Blair Redford, Katherine LaNasa, Michelle DeShon, Brittany S. Hall, Spencer Garrett, Bailey Anne Borders, Deanna Russo, Alyshia Ochse, Tzi Ma, Rhoda Griffis, Tom Nowicki, Kelvin Yu, Chris Williams, Vanessa Branch, Travis Love, Gary Weeks, Dennis Boutsikaris, Kellie Martin, Robert Pralgo, Leticia Jimenez, Vanessa Cloke, Myndy Crist, Christiane Kroll, Clark Sarullo, Marlyne Barrett, Roger Floyd, Michael Beasley, Josh Ventura, Frank Brennan, Catherine Dyer, Stephen Caudill, Ayman Samman, Mandi Christine Kerr, Karen Ceesay, Ilan Srulovicz, Richard T. Jones, Jeanie Calleja, William Haze, Judd Lormand, Oliver Ackland, Julie Berman, Kate Beahan, Andrene Ward-Hammond, Gonzalo Menendez, John Eddins, Anthony Dalton, Aerli Austen, Anthony Michael Frederick, Lane Toran, Kristina Emerson, Stefania Spampinato, Brad Benedict, Sope Aluko, Brandon P Bell, Dawntavia Bullard, Leander Suleiman, Courtney Dietz, Allison Joy McDaniel, Zeeko Zaki, Chrystee Pharris, Zarrin Darnell-Martin, Pete Burris
  • Chickenka

Nějak mi uniká smysl tohoto seriálu...(24.9.2014)

Vynikající ! Obsahuje mnoho scén z mého života, bohužel, hlavně těch negativních. A to žiju v Čechách ! Jsem vtažen do děje, což jen tak nějaká laciná podívaná nedokáže. Pocity znechucení střídají pocity zadostiučinění, takže doporučuji. Koukněte do zrcadla, zasedněte před bednu a zkuste relaxovat. Absolutně to nejde !(29.7.2014)

Přestože jsem se na Satisfaction po chytlavých reklamách těšil, po vztahovém zázraku v podobě The Affair se prostě nedá brát dost vážně. Sice by mi nemohl být víc cizí, ale svět báječných a bohatých, vážených kravaťáků a citlivých umělců zdejší rodina Trumanových představuje zajímavě, ale už jejich prapodivné chování nemá většinou tolik společného s krizí středního věku jako s červenou knihovnou. A s každou další postavou, která se na ústřední postavy nelepí to jde víc a víc s kopce. Jakž takž ještě ujdou jejich protějšky z tajných životů, i když i ty často zavání naprostou plochostí, ale všichni ostatní už seriál bez milosti stahují ke dnu, protože takové jednorozměrné nelidské karikatury, ať už v dobré nebo záporné roli, by člověk pohledal. Laciné vedlejší zápletky, kolem kterých se točí už stěží zachraňuje i ten celkový sexy nádech (nechybí krásná auta, krásné domy, krásná těla, ani sladké řeči), jenže i u něj se těžko zbavuje dojmu, že je celý seriál ušitý na míru jen a pouze paničkám zhruba stejného věku, jako jsou dvě hlavní postavy.(7.1.2015)

Krize středního věku, vděčné to téma. Rozjezd pilotního dílu není nikterak oslnivý, ale zhruba v druhé půlce se to zlomí. Oddechovka, která si na nic nehraje a dokáže solidně pobavit. Velice příjemné seriálové překvapení léta. První tři díly - 80% Většina ženského osazenstva mi sice vesměs lezla na nervy, ale jejich účast naštěstí vyvažuje sympaťák Matt Passmore v hlavní roli. K dokonalosti má sice Satisfaction daleko, ale jako žánrovka rozhodně potěší. Nemůžu se dočkat druhé řady. 1. série - 80% Začátek druhé řady vypadal velice nadějně. Bohužel po pár dílech následoval sešup dolů, jako by už tvůrci nevěděli, co vymýšlet. Děj se příliš rozmělňuje, zajímavých dějových linek už tu moc nenajdeme, a co hůř, spousta z nich je absurdních. Druhá řada nemá takový tah na branku a ke konci už je to čiré utrpení, takže ukončení vůbec nelituji. 2. série - 50%(5.8.2014)

Těžko popsat o čem tento seriál je. A právě to je na něm poutavé. Děj je krásně spletitý, záhadný a bezvadně vystavený na poutavých postavách. Poprvé jsem si to uvědomil až tehdy, když jsem se snažil někomu stručně vysvětlit děj. Je pravda, že zhruba v polovině první série seriál trošku polevil, ale i přesto je to velké pozitivní překvapení letošního léta.(21.9.2014)