Nejsem do tebe blázen (TV seriál)

You're the Worst

Komedie / Romantický

USA, 2014–2019, 24 h 8 min (Minutáž: 21–27 min)

Tvůrci:

Stephen Falk

Stephen Falk

Ross Riege

Adam Blau

Chris Geere, Aya Cash, Desmin Borges, Kether Donohue, Allan McLeod, Stephen Schneider, Janet Varney, Brandon Smith, Allen Maldonado, Vincent Duvall, Ginger Gonzaga, Callard Harris, Kalia Prescott, Angela Oh, Thomas Middleditch, Adam Tsekhman, Tom Virtue, Kandis Mak, Jessica Chaffin, Echo Kellum, Roger Bart, Todd Robert Anderson, Steve Agee, Darrell Britt-Gibson, Jesse Garcia, Megan Stier, Andrew Patrick Ralston, Demetrius Stear, Artemis Pebdani, Sugar Lyn Beard, Caitlin Kimball, Stephen Mendel, George Basil, Raney Branch, Jeanine Mason, David Schaal, Joshua Hoover, Ben Folds, Sarah Buehler, Mario Perez, Patrick Thomas Cragin, Soledad St. Hilaire, Sonny Valicenti, Reatha Grey, Emily Hinkler, Brandon J. Sornberger, Marc Evan Jackson, Georgie Guinane, Ser Anzoategui, Zosia Mamet, Lucy Montgomery, Phil Abrams, Eduardo Franco, Betsy McKinley, Ellen D. Williams, Irene Roseen, Adam Blau, Gustavo Gomez, Mary Grill, Lynn Adrianna, Emily Heller, Adwin Brown, Morgan Krantz, Josh Ruben, Arriane Alexander, Samira Wiley, Maria Thayer, Dan Beirne, Paul F. Tompkins, Hannah Marks, JoNell Kennedy, Lou Taylor Pucci, Frank Cappello, Remington Hoffman

Vztahy jsou občas pěkně toxická záležitost a když dojde na upřímnost, tak s tou každý dojde akorát tak na kraj lesa. You're the Worst je seriál o těch největších masochistech, kteří dokáží vykřesat ze vztahů jen to nejhorší a já jim za to tleskám. Pod tou cynickou slupkou se ukrývá neskutečně boží jádro. Trefa do černého!(13.8.2014)

• Tom Riddle

Dobytčí romance, aneb jak to vypadá, když se do sebe zakoukají dvě hovada. Odpověď zní: až na sexuální otevřenost překvapivě obyčejně a předvídatelně. You're the Worst je sem tam vtipný, určitě bych se ho ale neodvážil označit za sitcom, možná komediální vztahovku. Ačkoli je hlavním hnacím motorem seriálu vztah za všech okolností upřímného sebestředného Jimmyho a cynické sebedestruktivní Gretchen, víc mě baví jejich sidekickové, PTSD trpící dobrák Edgar a sexuchtivá bacule Lindsay. První řada mě při bingi bavila podstatně víc, než druhá, kterou sleduju průběžně, nevím, čím to je, ale ta rádoby upřímná a záměrná nesympatičnost všech postav je ve výsledku vlastně úplně falešná a umělá. Třetí série je potom do sebe zahleděný nesmysl, který se na jednu stranu pokouší o hloubku a na druhou dělá ze všech postav ploché karikatury (Lindsay ve třetí sezóně musí mít IQ někde kolem padesátky), nechává mě proto emocionálně dokonale chladným (pokud se nepočítá fakt, že mě nesmírně prudí, road trip Vernona a Paula je dost možná nejhorší televizní epizodou v historii) a hodnocení musí zákonitě ještě níž. 35%(29.12.2014)

1. série: Nekorektní romantická komedie o dvojici tak trochu sviní plná sexu a peprných hlášek, která je však na druhou stranu až nečekaně upřímná a postupem času skvěle pracuje s vývojem hlavních i vedlejších postav. A dost možná se v některých z nich až bolestivě najdete. Druhou sérii chci hned! 80%(1.8.2014)

Arogantný angličan a jeho vydanie v ženskom tele tvorí neskutočne zábavnú dvojicu, ktorú si nejde nezamilovať.Sú tak iní a predsa chcú zažívať rovnaké pocity, ktoré rozumovo odmietajú. Romantika bez romantiky, alá "You just spit on my vagina?". Takže nabrúsiť rozpoznávač sarkazmu a hurá do toho Najhoršieho (Worst).(13.11.2014)

Ach... Jimmy je sobeček a píčus jehož britskej přízvuk a hlášky mě baví, Gretchen prostě a jednoduše žeru a miluju vypointovanost vtipů směřující k Lindsay. Prvních pět dílů sjížním stále dokola a nepřestávají mě bavit. Jen se obávám, aby to neskončilo podobně jako jeden z předchozích Hardcastleho počinů 100 Questions (rychlá stopka s ohledem na prudérní Američany), ale snad se pletu... Sympaticky nekorektní, ale nikoliv nechutná zábava plná upřímných dialogů. Moralizující slepičky milující romantická klišé, které uráží slovo "kunda" to patrně rychle odradí a to je moc dobře... 100%(24.8.2014)