poster

Nejsem do tebe blázen (TV seriál)

 • USA

  You're the Worst

Komedie / Romantický

USA, 2014–2019, 25 h (Minutáž: 21–35 min)

Tvůrci:

Stephen Falk

Hudba:

Adam Blau

Hrají:

Chris Geere, Aya Cash, Desmin Borges, Kether Donohue, Allan McLeod, Todd Robert Anderson, Janet Varney, Brandon Mychal Smith, Darrell Britt-Gibson, Shane Francis Smith, Colin Campbell, Collette Wolfe, Allen Maldonado, Colin Ferguson, Stephen Schneider, Vincent Duvall, Ginger Gonzaga, Callard Harris, Kalia Prescott, Angela Oh, Thomas Middleditch, Adam Tsekhman, Tom Virtue, Kandis Mak, Jessica Chaffin, Echo Kellum, Roger Bart, Steve Agee, Jesse Garcia, Megan Stier, Andrew Patrick Ralston, Demetrius Stear, Artemis Pebdani, Sugar Lyn Beard, Caitlin Kimball, Stephen Mendel, George Basil, Raney Branch, Jeanine Mason, David Schaal, Joshua Hoover, Ben Folds, Sarah Buehler, Mario Perez, Patrick Thomas Cragin, Soledad St. Hilaire, Sonny Valicenti, Reatha Grey, Emily Hinkler, Brandon J. Sornberger, Marc Evan Jackson, Georgie Guinane, Ser Anzoategui, Zosia Mamet, Lucy Montgomery, Phil Abrams, Eduardo Franco, Betsy McKinley, Ellen D. Williams, Irene Roseen, Adam Blau, Gustavo Gomez, Mary Grill, Lynn Adrianna, Emily Heller, Adwin Brown, Morgan Krantz, Josh Ruben, Arriane Alexander, Samira Wiley, Maria Thayer, Dan Beirne, Paul F. Tompkins, Hannah Marks, JoNell Kennedy, Lou Taylor Pucci, Frank Cappello, Remington Hoffman, Juan Alfonso, Tatiana Carr, Ryan Dorsey, Rightor Doyle, Kate Comer, Caitlin McGee, Kacy Owens, Friday Chamberlain, Harry Yi, David Douglas, Joyce Greenleaf, Cat Ce, Matty Cardarople, Rebecca Tilney, Zach Tinker, Brandon Black, Jennifer Kathreen Larson, Xochitl Gomez, Alexander Neher, Winston Story, Rob Locke, Giovonnie Samuels, James Urbaniak, Stephen Falk, Sandra Bernhard, Tim Bagley, Sarah Lilly, Chasty Ballesteros, Andy Buckley, David Cade, April Bowlby, Mageina Tovah, Betsy Beutler, Assaf Cohen, Sunkrish Bala, Erik Griffin, Tessa Ferrer, James Pumphrey, Winston James Francis, Michael J. Sielaff, Pandie Suicide, Tara Summers, Justin Kirk, Gabriela Fresquez, Henry Rollins, Gabriel Olds, Rodney To, Julie White, Brad Hunt, Corey Brill, Andrew Connolly, Adam Johnson, Clint Culp, Celia Finkelstein, Brian Posehn, Kathleen Rose Perkins, Raymond J. Barry, Dee Wallace, Betsy Baker, Cleo Fraser, Stephen Ellis, Niko Nicotera, Merrin Dungey, Sas Goldberg, Cody Renee Cameron, Anne Dudek, Johnny Pemberton, Reese Hartwig, Amy Pietz, Lou Diamond Phillips, Andrew Daly, Michael Bow, Jessy Hodges, Janina Gavankar, Timm Sharp, Zabeth Russell, Jeff Doucette, Carlos E. Campos, Shane Nickerson, Starlee Kine, Jayne Entwistle, Whitmer Thomas, Kelli Dawn Hancock
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ***

  Pilot: na FX se podle všeho rýsuje "upřímný" a přisprostlý (takže jakože reálný) seriál o tom, že i ti největší tvrďáci a tvrďačky, co si naoko chtějí pouze nezávazně užívat (mrdat jako králíci), mají POCHOPITELNĚ také srdíčko na správném místě. V důsledku čehož se tudíž oba hlavní představitelé stejně v úúúplně poslední epizodě vezmou, budou mít tři děti, hypotéku na domek v satelitní vesničce na předměstí a dvě auta. Všechny to hrozně moc baví a dělají, že neví, jak to dopadne (zlomeným srdcem). I hate to say I told You so, but fuck yeah I told You so! Třetí hvězda je za Ayu.(19.8.2014)

 • tranquill
  *****

  Tohle není seriál pro puritány! Suchý humor dokáží tedy natočit i v Americe, ale nedivte se, režisér je Angličan. Ano, tohle anglické pojetí sitcomu je na hony vzdáleno americkému. A funguje skvěle. Tedy především u těch, co se nebojí nadhledu a černého humoru, na tom je tato série založena. A, možná paradoxně, je to přesto tak krásně romantické :-)) Už se těším na pokračování...(9.4.2016)

 • Alvin
  ****

  Po čtyřech dílech vysí laťka stále vysoko. Gretchen sice ještě pořádně neukázala ani kozu, ale to se dalo čekat. Naštěstí vtipné hlášky zatím scénáristům nedošli. Jen doufám, že se to nezvrhne v nekonečné milostné tokání hlavních hrdinů. Velký potenciál vidím i v šíblém Edgarovi a "big mouth" Lindsey.(25.8.2014)

 • milka
  ****

  1. série: Nekorektní romantická komedie o dvojici tak trochu sviní plná sexu a peprných hlášek, která je však na druhou stranu až nečekaně upřímná a postupem času skvěle pracuje s vývojem hlavních i vedlejších postav. A dost možná se v některých z nich až bolestivě najdete. Druhou sérii chci hned! 80%(1.8.2014)

 • DaViD´82
  ****

  On je za každých okolností sarkasticky upřímný sobec s asociálním chováním (čti sympatický kretén ve stylu Hanka Moodyho či Bernarda Blacka), ona pak střelený diblík, co neví co chce a je pro každou špatnost. Jsou jako stvořeni pro sebe, ale ostatní s nimi v běžném životě jen stěží vyjdou. Prostě friends with benefits na společné cestě za (snad jednou) funkčním vztahem. Sitcom (v mnohém spíše britcom), který netlačí na pilu a je ve svém nekorektním přístupu k látce ohromně sympatický. Třeba již v tom, že je schopen o sexu při sexu dělat "humory", aniž by sklouzl k fekálnostem či laciným frázím. Ovšem i přes veškerý alternativní přístup to v jádru stále je hlavně a především vztahovka se vším všudy. Akorát hodně jadrná a od rány. Druhá sezóna je pak delší a méně vyrovnaná, ale krom výrazně slabších epizod nabízí i památné, které jsou tím (zatím) v seriálu vůbec nejlepším. | S1: 4/5 | S2: 4/5 | S3: 3/5 | (16.8.2014)