Ghoul

• Slovensko Ghoul

Suzzie

Zanrove tento film splnuje naprosto vse, co ma. Neprinasi nic noveho, nicmene pocit napeti tu je po celou dobu. Natoceny je kvalitne a zcela urcite se muze hrde zaradit k hollywoodskym horrorum, ktere leckdy ani takovou atmosferu nevyvolaji. Jakl vi, co dela a me bavi sledovat jeho praci. Celkove hodnoceni trihvezda, jen proto, ze zde neni moznost dat 70%. ()

milous11 odpad!

Tak na tenhle film jsem se hrozně moc těšil co jsem viděl ukázky ale zklamalo mě to na plné čáře, už vím proč lidé utíkali z kina jak jsem se na netu dočetl myslel jsem si že to byl tak hrozný horor a báli se ale spíš to bylo z toho důvodu, že to byla blbost, já jsem měl také co dělat abych tam vydržel dřepět na sedadle a čučet na tento počin český. ()

mistrpropr

abych byl po konci hororu naštvanej, že mi zbylo asi milion otázníků, proč to bylo tak, jak to bylo, se mi snad ještě nestalo. docela rád bych znal odpovědi... chvílema to napínavý je, ale jinak klasický lekačky tak, že neni nic vidět, ale zvuk řve jako kráva. každopádně jsem od toho čekal něco jinýho, ale na českej horor slušný ()

ArMvdD odpad!

Mé pocity při sledování tohoto "mimořádně úspěšného veledíla" pana Jákla, nejlépe vystihla jedna z postav zoufale křičící "Prosím, už dost!" Takhle blízko odchodu z kina jsem snad neměla nikdy, nakonec jsem si to vytrpěla až do naprostého a totálně trapného konce ubohé kopírky Záhady Blair Wich. Shrnuto slovy chlapa: "Nejlepší na tom všem, byl ten Mekáč na začátku." ()

Bicaman

Tak musim rict ze n cecha to neni spatny ale nemam rad filmy kde neni nic videt nebylo se ceho bat dost casto klepacka kamer trochu moc dokument nez film.. 60% ()

randalll

Panu Jáklovi se podařilo abych se bál, podařilo se mu abych se lekal, podařilo se mu také, že jsem se v ději jeho filmu docela dost ztrácel. Něco poměrně dost podobného zde již bylo, ne ? Dvě hvězdičky si myslím stačí ... ()

henrykladivo odpad!

Ghoul - na úvod musím připustit, že nejsem velkým příznivcem hororů, i když kvalitní rád zhlédnu. Na tento film jsem šel s příslibem kvalitního režiséra, který natočil film „Kájínek", který se mi moc líbil. Bohužel jsem byl velice zklamán a po třiceti minutách v kině jsem myslel, že budu muset utéct a to doslova, čekání až do konce bohužel nic nepřineslo. Nápad natočit film z doby hladomoru na Ukrajině ve spojitosti s masovým vrahem Andrejem Čikatilem asi dobrý, ale děj filmu mne mírně řečeno nudil. Nepochopitelné chování postav, například setkání s tajemným člověkem, který je poslal do svého téměř sto kilometrů vzdáleného stavení, aby tam na něho počkali, cha-cha, atd. Děj téměř evokoval, že Andrej Čikatilo žije, přesto, že byl za svoje zločiny popraven. Snad nejvíce jsem byl rozladěn skutečností, že film je snímán kamerou, kterou někdo (reportéři) neustále drží v běhu u pasu a každou chvíli je toto doplněno zvukovým efektem, který leká pouze svou intenzitou. Já tento film od začátku až do konce nedoporučuji. ()

mates99 odpad!

šel jsem na tenhle film v akci ,takže aspoň míň peněz než normálně a stejně je mi těch peněz líto. Příběh na nic skoro jak kdyby vzal někdo záhadu blair witch a přidal tam čikatila. Jediný co ,že když se chcete lekat ,tak tenhle film je OK ,ale na zbytek... Hodně dlouho jsem nebyl ,tak zklamanej z filmu ,ale asi je to tím ,že jsem se nechal ovlivnit mediální kampaní a čekal jaká to bude bomba a ono je to těžkej podprůměr pro mě. Rozhodně bych počkal až do televize ,škoda za lístek dvd nebo i pár kaček v půjčovně. ()

SeleneD

Tak to se tedy Jáklovi naprosto nepovedlo. Polovinu filmu musíte snést třepavou kameru, ze které bolí oči jako čert. Režiséři by si měli uvědomit, že tento typ natáčení fungoval pouze a jedině u Blair Witch a s tím filmem to mělo začít a skončit. Teď k filmu: Takový příběh jako Čikatilo a takhle to zvorat. O Čikatilovi tam není skoro naprosto nic, příběh nemá vůbec souvislý děj - viz ,,bereme s sebou čarodějku, aby s námi místní lidé mluvili,, - ale bohužel žádný rozhovor s místními se nekonal. Mohl více rozvést příběh Čikatila a jeho vraždění namísto trapného pobíhání s třesoucí se baterkou, která vydává úzký proužek světla. Film je pro mě zklamáním, dávám jednu hvězdu za dobrý zvuk v kině - ale vidět film doma tak u něho usnu. ()

Googooplexer

Nič moc, celý film musíte myslieť na to, že to nie americká produkcia, aby ste dali také nejaké priemerné hodnotenie. Podľa marketingových a iných rečí okolo som čakal niečo zaujímavejšie no a nakoniec to boli len stručne ukázané tmavé chodby pod zemou, tmavý les a drevenná chajda. Blair witch a paranormal activity dokupy. Chernonyl Diaries a mi páčilo viac. ()

Denque odpad!

Omlouvám se, ale vůbec nevím co todle mělo být ... Vůbec mi duchařina s kanibalem nesedla. Začátek byl zajímavý i když pomalý. V průběhu filmu to potom je ve stylu paranormal feat. v zajetí démonů a to už jsem začal odpočítávat minuty. Konec potěší jistě nadšence hry Vietcong ... Myšlenka dobrá, ale prostě to nefunguje ... ()

kecal

Ano konečně se někomu od nás zadařil film, co vypadá jako by byl natočen někde na západě, ale bohužel jako hodně špatnej film. Postavy nesimptický, chovající se jako uplný másla. Věčně někdo ječel. Vyloženě sem se modlil, aby už je konečně někdo zabil. Atmosféra 0 lekačky 0 nechutnost 0. Sexy kočicky 0. Přidal bych jednu hvězdu za to že to točil našinec, ale to by mě nesměla nasrat ta podělaná kamera. ()

Allica

Z posledních pár vteřin filmu jsem trochu nesvá, ale i přesto celý film už asi od páté minuty komunikuje tou tajemnou atmosférou a projížděl mnou mráz až do konce. Je to jeden z těch filmových found footage počinů, který se opravdu povedl v plné míře. Funguje to. Co se týče českého dabingu - je hodně špatný. A myslím si, že i zbytečný. Je to lepší v originále .. tak jak to bylo v kinech. ()

jiri.juricek

Klasickej duchařskej horor, se zmáknutýma lekačkama. Takových je jako máku, ale potěšilo mě filmové zpracování ikdyž je film z české produkce, to se dnes vidí malokdy. Proto dávám místo 3 hvězd 4 nakonec :) ()

Purish

Nič nové. Kamery v nízkej kvalite obrazu nainštalované po celom dome, zrazu sa začnú diať divné veci a... možme to nazvať napr. Paranormal Activity 18. Zdá sa mi trošku nepochopiteľné, že v našich končinách, kde je peňazí vo filmovom priemysle málo, mrháme prostriedkami na kopírovanie hollywoodu, navyše v žánri, ktorý už bude považovaný onedlho za retro. V každom prípade, ak má niekto zálubu v týchto filmoch, tak odporúčam. ()

Final

Další found footage a další dávka něčeho, co by se dalo nazvat kamerové šílenství. To ovšem nic nemění na tom, že Ghoul pouze vykrádá a slepuje kousky úspěšných filmů. Nejprve začneme u Lesního ducha. Pokračujeme ve stylu Záhadnou lesní naháněčkou Blair Witch. Vydáme se Pod zemí a nakonec Spadneme do tmy. Film rozhodně není tím nejhorším, co žánr duchařské FF nabízí. Z počátku dokonce funguje i atmosféra a lekačky mají také něco do sebe. Kdyby si film udržel tenhle náboj po celou dobu, mohl to být konečně solidní horror. Na místo toho se od poloviny následuje vzor Paranormal Debillity. Atmosféra ustoupí vývoji příběhu, který však už ničím nepřekvapí. Konec je navíc tak příšerně natahovaný, že jsem si přál, aby ji konečně něco zabilo a já si mohl tenhle film odškrtnout na seznamu "Už nikdy víc". ()

cica

Takto to dopadne, keď človek prepína telku a niet čo pozrieť - dokonca ani na Viasat History, čo je moja posledná záchrana. Tak si zadáte do rozšíreného vyhľadávania horor a stiahnete to prvé, čo ste ešte nevideli a má to nad 50 percent. CHYBA!!!! Ja to nechápem, asi nerozumiem filmárskemu kumštu, ale tento film nie je môj šialok kávy. Začiatok nuda (kukla som čo nové na instagrame), potom vyskočili hrozné čižmy, mačka, kus handry, potom som bola empatická voči spiacim členom domácnosti a stíšila som to kvôli nepretržitému vresku - a ani neviem prečo furt vrieskali. A potom všetci zmizli. A boli titulky. A ja som zasa zbytočne minula predplatené bajty... ()

Mrliš odpad!

Úplně zbytečný snímek. Stará ukrajinská chalupa, vypadávající generátor, samohybná sklenička a běhání kdesi v podzemních chodbách lesa s třaslavou kamerou. Podle mě jde o brak bez špetky napětí i zajímavosti, kopírující již spousty třaslavě natočených filmů. ()

soarer

Film, ktorý ma ničím nezaujal. Po celý čas sa tam len hádajú pre každú somarinu a skôr mi to pripomína rodinnú drámu na vidieku ako horor. ()