Televize z toho přímo dýchá a svým zpracováním patří seriál spíše do 90.let, protože dnešním vysokorozpočtovým projektům nemůže konkurovat. To platí i pro naivní zpracování. Diverzní skupina, byť plná poměrně sympatických lidí, nepůsobí zrovna důvěryhodně a psát o nich jako o superagemtech je značně zavádějící. Výjimečný je tu jen jeden z nich a to díky své fotografické paměti. Způsob provádění sabotáží působí místy úsměvně a tvůrci až příliš počítají s hloupostí Němců. Co mě rozesmálo nejvíc je skutečnost, že téměř na každou akci létají agenti z kanadského Ontária. Zprvu jsem si myslel, že mají základnu v Británii, ale z tohoto omylu mě tvůrci brzy vyvedli. Ale i přes zmíněná negativa mě to baví, protože téma II.SV je stále atraktivní, herci na čele s Evelyne Brochu odvádějí slušnou práci a z celého seriálu je cítit sympatická snaha. 70%(25.11.2015)

Nejedná se o zlý počin, avšak ty kostýmy některých postav a ten tragický brýlatý herec, který snad ani neví, že už má začít hrát sráží dojem celého seriálu. Spousta nelogických, nesmyslných až pitomých scén též nepřidává, ale pokud to budete brát jako odpočinkovou věc, a nebudete od toho čekat zázraky, potom se na to určitě podívejte.(28.11.2015)