Reklama

Reklama

X-company

(seriál)
Trailer
Kanada, (2015–2017), 20 h 32 min (Minutáž: 44 min)

Hrají:

Evelyne Brochu, Jack Laskey, Warren Brown, Torben Liebrecht, Lara Jean Chorostecki, Connor Price, Hugh Dillon, Livia Matthes, Dustin Milligan (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(28)

Seriál představuje příběhy pěti nadaných mladých nováčků, Kanaďanů, Američanů a Britů, kteří jsou vytrženi z běžného života, aby absolvovali výcvik v táboře X, přísně tajném školicím středisku na břehu jezera Ontario. Naši agenti seskočí padákem na území nepřítele, kde jim mohou hrozit mučení a popravy. Od elegantních hotelů po zákopy na bojišti se jedná o jednu riskantní operaci za druhou, za nimiž stojí vedení tábora X. Sabotáže, bomby, zbrojení a výcvik partyzánů, záchranné akce, podvodné kampaně a dokonce i atentáty: ocitáme se v samém středu adrenalinové jízdy i noční můry špinavých rukou, když se zářné ideály střetávají s emociálními skutečnostmi vedení války bez jakýchkoli pravidel. Pořad inspirovaný skutečnými událostmi pojednává o počátku špionážních služeb. Jedná se o exkluzivní svět plný půvabu, odhodlání a různých vychytávek. Zabývá se zrodem masové propagandy, prvním bojem proti terorismu a hrdiny, kteří stáli u změny světa. (Viasat)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

paddy35 

všechny recenze uživatele

Nejedná se o zlý počin, avšak ty kostýmy některých postav a ten tragický brýlatý herec, který snad ani neví, že už má začít hrát sráží dojem celého seriálu. Spousta nelogických, nesmyslných až pitomých scén též nepřidává, ale pokud to budete brát jako odpočinkovou věc, a nebudete od toho čekat zázraky, potom se na to určitě podívejte. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Televize z toho přímo dýchá a svým zpracováním patří seriál spíše do 90.let, protože dnešním vysokorozpočtovým projektům nemůže konkurovat. To platí i pro naivní zpracování. Diverzní skupina, byť plná poměrně sympatických lidí, nepůsobí zrovna důvěryhodně a psát o nich jako o superagentech je značně zavádějící. Výjimečný je tu jen jeden z nich a to díky své fotografické paměti. Způsob provádění sabotáží působí místy úsměvně a tvůrci až příliš počítají s hloupostí Němců. Co mě rozesmálo nejvíc je skutečnost, že téměř na každou akci létají agenti z kanadského Ontária. Zprvu jsem si myslel, že mají základnu v Británii, ale z tohoto omylu mě tvůrci brzy vyvedli. Ale i přes zmíněná negativa mě to baví, protože téma II.SV je stále atraktivní, herci na čele s Evelyne Brochu odvádějí slušnou práci a z celého seriálu je cítit sympatická snaha. 70% ()

Reklama

Galerie (450)

Reklama

Reklama