Pevnost Boyard

Michael Čech

Hudba:

Paul Koulak

Účinkují:

Libor Bouček (moderátor), Jan Rosák, Anthony Laborde, André Bouchet, Monique Angeon, Agáta Hanychová, Jakub Prachař, Leona Machálková (více)

Legendární a ikonická soutěžní show poprvé s českými celebritami v roli bojovníků o poklad Otce Fouras. Show plná extrémních soutěží, lidských překonání a známých osobností v situacích, které jinde jen tak neuvidíte. (TV Prima)

Declen odpad!

Jo, řikal sem si, že na Boyardu se toho moc po**at nedá. Prima opět nezklamala. Ve chvíli kdy se ta banda provařených xitchů navzájem při soutěžích rozesmívá je veškeré napětí ta tam. Jednou jistý pan Holub použil v trochu jiném kontextu výraz "kultura kr**lů", myslím, že se to asi dá použít na produkci dnešních českých TV. ()

Peabody odpad!

moc jsem toho nedokázal zkouknout, Bouček mi přijde strašně špatný, Rosák už poněkud vyhořelý, vtipy blbé a vulgarit zu viel. No a ty celebrity předstírající, že jsou osobnostmi - cha cha cha. Není důvod a myslím, že Prima nenainvestovala moc dobře. Manželé Hanychovi?? Tunelářka Neumannová, které zjevně došly peníze a tak se snaží narvat do televize na libovolné téma, nechybí ani protežovaný synáček co neumí zpívat, jsou tu i lidé, kteří něco umějí, ale celkově to nestojí podle mého za nic. ()

D1705

Toto je veľmi dobre porovnávateľné s faktorom strachu. A vlastne tu nie je čo porovnávať, Faktor strachu je lepší ako toto. ()

KlaraHylova

Ceska verze teto souteze me bavila velmi. Ozvlast se mi pak libil pan Rosak v roli Otce Fourase, dokonce jsem si ho oblibila i vic nez francouzskej original. ;) Doufam,ze se dockame dalsich dilu a ze budou treba soutezit nejen slavne osobnosti, ale i my ;-) ()

Spolecenstvi

Soutěže Pevnost Boyardnsleduji již od dětství. A moc se při nich bavím. Je to skvělá zábava. A tato česká verze je mnohem úžasná. ()

MartyZcz odpad!

Naprostá katastrofa hned po 15 minutách jsem to přepnul na něco víc koukatelného. Je to spíš Parodie na Pevnost Boyard! ()

Mrs.Christie

Dalo se...soutěžící působili příjemně, mají velké plus, že do toho šli a překonali se, Bouček taky nebyl úplně špatný, ale Patrice to prostě není. Sametový příjemný hlas otce Honzy Rosáka taky dobrý...Před čtvrt stoletím jsem soutěž hltala a ten pocit být a soutěžit v Pevnosti boyard... musí být úžasné vybovovat klíče, uhádnout heslo, a pak jenom čekat, až Felindra otočí tygří hlavou a posypou se zlaťáčky...Všechno dobrý, ale na tu prapůvodní francouzkou verzi to samozřejmě mít nemůže, stejně jako na ni nemá anglická, ruská a kdoví jaká. Parta v prvním dílu byla milá a sympatická, dle výčtu dalších soutěžících, se asi dívat nebudu. ()

Maza2222

Znáte ten pocit, když vidíte kritiku, ale vy se stejně na to těšíte? Tak jsem mrknul na novou PB a. Na starou sice nemá, ale dalo se to. Na zasmání velmi dobré, ale některé chvíle? Průměr. I když na Kristýnu Leochtovou se vážně dobře koukalo. Hodnotím 75% ()

bettyragy

Předpokládala jsem, že to bude propadák, a má očekávání se potvrdila. Dlouhé prodlevy mezi soutěžemi, milion řečí a zkrácená verze. Ve srovnání s originálem katastrofa. Naštěstí francouzi stále dávají nové díly, které si není problém půstit a dívat se. ()

DeRoyce

Par minusu - osekana verze, Rosak jako Fouras, vice nez primitivni hadanky(napovedy), nesedi mne ani moderator Boucek - trochu kycovita kombinace na muj vkus. Meli se vice drzet originalu. Jako celek vsak prijemne prekvapeni. ()

Beliel

Dávám jednu hvězdu jen a pouze za to, že se zde jedná o charitativní akci, tedy, že vyhrané peníze půjdou na dobrou věc. Celkově je to ovšem strašidelné! Bouček jako moderátor nedává soutěži žádný napínavý podtext, ale komentuje to jako udělování Slavíků nebo fotbalový přenos. Soutěžící se stále přiblble smějí na místo nějakých výkonů. Tohle nemá s pevností Boyard nic společného a připočtu li k tomu fakt, že je v jednom díle neakceptovatelně množí mnoho reklam a vždy dopředu je skoro prozrazené pokračování dílu, pak je to odpad. Nebudu se ani zmiňovat o tom, že opět museli do soutěže nacpat naše přední "pseudocelebrity", protože poslat tam třeba "obyčejné lidi" by nebylo asi dost dobré... ()

UnCool

Velmi milé překvapení, čekal jsem strašný průšvih a ono to docela šlo. Otec Fura v provedení Rosáka byl sice děsný, ale zbytek docela ušel. Docela jsem se smál jak Kynychová kolabovala z hadů. :D Nevím jak to bude vypadat dál, ale zatím konečně něco z české produkce, kdy jsem neměl chuť rozbít televizi. ()

Martin29 odpad!

Hodnotím odpadem jelikož mě vadí ti soutěžící. Kdyby to byli normální obyčejní lidé a ne pseudokvašky (Prachařová,Prachař, zlatokopka Pizingerová apod) dal bych 2 hvězdy více ani omylem. ()

Angus250

Som velky fanusik Boyardu, ale francuzskej verzie, nie uspornej bez hier panov pevnosti, len s jednym moderatorom (Boucek nesiaha Oliverovi ani Anne-Gail po clenky), len s jednym trpaslikom (bohuzial holohlavy pan, co bral sutaziacich do vazenia, uz zomrel - nahradil ho "moderny" potetovany bradaty fas). Sutaziaci, co sa z basy nemusia vykupit a su prepusteni aj s klucom (!!!), reklam po kokot, otrasne "videli ste a uvidite" pred a po kazdej reklame (ako vo farmar hlada zenu) a tie kvazi celebrity... Ani jednu som nepoznal. A vrchol vsetkeho bol, ked som zbadal, ze Cesi vyvesili v pevnosti svoju vlajku (inak Ceskoslovensku vlajku, pouzivanu v rokoch 1918-1992, ktoru Havel pateticky v r. 92 odlozil do skrine s tym, ze "jiz nikdy nebude pouzita"). A zrazu je z nej ceska vlajka...Pokial viem, tak vlajka sa vyvesuje na dobyte uzemia... Cudujem sa, ze im to dovolili - zatial ziadny stat, co mal Boyard na filmovanie PRENAJATY, tu drzost vyvesit vlajku nemal. Uz len chyba, aby hrali aj cesku hymnu a drzali ruku na srdci ako jebnuti amici...Rosak nevhodny, Boucek detto...A ten moment, ked pre nedostatok francuzskeho personalu musel jeden zo sutaziacich pomahat vysypavat boyardy na vahu...Esteze Kristyna ma dobre cici...Horko - tazko dve ** ()

J.Trinity

Češi si neměli s dobýváním Boyardu vůbec začínat, protože akorát tak pošpinily dobré jméno této soutěže. Jediné co zůstalo v soutěži při starém je Felindra a Paklíč :). ()

DžejPý

Prima bohužel zalicencovala onu "mezinárodní" verzi, tedy kratší, bez Mistrů, vysvobozování ze zajetí, spusty indicií, ... Naštěstí zůstala nutnost něco překonat a dokázat. Takže účastníci lapali po dechu když vylezli z komnaty, třásli se když bojovali s nějakou fobií, snažili se soustředit v rozptylujícím prostředí - a to bylo zábavné. Lituji J. Rosáka, s kterým se evidentně soutěžící znají a přitom mu musí říkat "otče Fouro", tady by asi nějaké "utajení" prospělo. Vadí mi dlouhé upoutávky na "co bylo" a "co bude". Rozhodně koukatelné ;-) Edit 5. 3. 2017: díl pro Olympijskou nadaci byl super - soutěžící se snažili a ještě jim to šlo - tenhle díl aspiruje na 5 * ()

ituzska.z

Vůbec to není špatný :) Sice proti originálu poněkud slabší, ale zároveň se mi to líbí daleko více, než britská verze...akorát nevím, proč musí být všude nasáčkovanej Bouček... ()

Benoit

Tady jde krásně vidět, jak český národ hodnotí pořady jen kvůli značky "Made in Czech Republic". Od české verze jsem neměl velká očekávání, ale zpracování se mi ve finále velice líbilo. Hezky prostříhané momenty s tradiční hudbou, ten duch toho klasického a pravého Boyardu tady zůstal ve všech směrech! Možná mohlo být pár dílů natočena s normálními soutěžícími a ne s celebritami. Ovšem tak aspoň zase padna nějaká kačka na dobrou věc. Pro mě, na české poměry, velice příjemné překvapení! ()