Dark

• Německo Dark
Drama / Krimi / Sci-Fi / Mysteriózní
Německo, (2017–2020), 24 h 23 min (Minutáž: 45–73 min)

Režie:

Baran bo Odar

Hudba:

Ben Frost

Série(3) / Epizody(26)

Recenze uživatele slamic5 k tomuto seriálu (3)

Season 1 (2017) (S01)

Mnoho postav ve třech linkách. Člověk se ztrácí a finále není nijak uspokojivé. Hudba famózní a ani mi nevadil moc německý jazyk. Shlédnuto díky covidu za dva dny. To samé mám v plánu s druhou a třetí. ()

Season 2 (2019) (S02)

Jsem rád že tenhle seriál jedu v kuse. Nevím jak bych to dával po dvouroční pauze. Ač se zdá druhá řada více zamotaná, člověk už umí zařadit postavu, tam kam patří a celkově se to dá chápat. I když stále je tam pár věci neznámých. 5 minut pauza a jdeme na třetí. ()

Season 3 (2020) (S03)

Po prvních dílech jsem se bál, do čeho se to tvůrci pustili. Člověk se ztrácí a znovu nalézá, tak jako v řadách předchozích, zde snad trošku víc. Jsem velmi rád za předposlední díl, který krásně uzavřel všechny časové linky z hlavního světa-ale i tak nebylo vysvětleno vše (nebo jsem to nenašel). Finální díl byl sice pěkný, ale zasel jeden velký paradox, kterým se tvůrci krásně vyhýbali celou dobu. Nu, nemůžu to překousnout a úplně nahoru nejdu, i když by si to toto dílko zasloužilo. Díky za krásné 4 dny s covidem :D ()

Seriál 1899 končí po první řadě

Seriál 1899 končí po první řadě