Dark

• Německo Dark
Drama / Krimi / Sci-Fi / Mysteriózní
Německo, (2017–2020), 24 h 23 min (Minutáž: 45–73 min)

Režie:

Baran bo Odar

Hudba:

Ben Frost

Série(3) / Epizody(26)

Recenze uživatele PaTeXx k tomuto seriálu (30)

Konce a začátky (2019) (S02E08)

Wow. Tak se nám toho vyřešilo spoustu a spoustu otázek se nám zase vytvoří. V další sérii ale začínáme víceméně nanovo. A nemůžu říct, že bych se netěšil. ()

Season 3 (2020) (S03)

Začátek třetí série nevypadal bůhvíjak famfárově, ba naopak byl zamotaný jako já v mých maturitních otázkách na střední. Upřímně jsem to nečekal, ale v posledních epizodách tvůrci uznali za vhodné nám naservírovat odpovědi na všechny naše otázky (některé už od první série), čímž byla naše satisfakce zrealizována. Tím z mého pohledu utekli hrobníkovi z lopaty, přesto půjdu s davem a musím považovat poslední sérii za nejhorší. ()

Déjà vu (2020) (S03E01)

Už začínám mít pocit, že je toho trochu moc. Neházím flintu do žita, jen konstatuju, že všeho moc škodí. Atmosféra a vizualizace parádní. ()

Přeživší (2020) (S03E02)

Máme tu trošku zpomalení tempa, tím pádem pokles hodnocení. Děj se tentokrát odehrával zejména v "naší" dimenzi, přestože se zdálo, že právě ta už nám nebude moct nic moc nového nabídnout. Rok 1987 se mi pozdává jako jednoznačně nejzajímavější a dnešní epizoda mě v tom utvrdila. ()

Adam a Eva (2020) (S03E03)

Už se začíná projevovat chaos. Nevíte, kdo má jaký záměr, a ani nevíte, v jaké je dimenzi, potažmo čase. Není to úplně ono, poušť v závěru tomu podle mě taky moc nepomohla. ()

Počátek (2020) (S03E04)

Padesátky jsou momentálně prostě obrovské tahadlo. Proto taky to vyšší hodnocení. ()

Život a smrt (2020) (S03E05)

Něco málo se vyřešilo, ale další otazník je zase tady. Každopádně největší řezničina od začátku seriálu. A to sakra kvituju. ()

Světlo a stín (2020) (S03E06)

Je fakt velká škoda, že na 90% diváků je tohle už prostě moc. Třetí série je tak neskutečně komplexní, že i já si už přeju, aby to skončilo. A přitom mám ten seriál tak rád. ()

Mezičas (2020) (S03E07)

Obrovský klobouk smekám před tvůrci, kteří tohle napsali. Najednou absolutně VŠECHNO dává smysl. Nejlepší epizoda seriálu. Víc slov k tomu nemám. ()

Ráj (2020) (S03E08)

Závěr patří mistrům. Nic víc není potřeba dodávat. ()

Seriál 1899 končí po první řadě

Seriál 1899 končí po první řadě