Dark

• Německo Dark
Drama / Krimi / Sci-Fi / Mysteriózní
Německo, (2017–2020), 24 h 23 min (Minutáž: 45–73 min)

Režie:

Baran bo Odar

Hudba:

Ben Frost

Série(3) / Epizody(26)

Recenze uživatele Loki_Six k tomuto seriálu (30)

Konce a začátky (2019) (S02E08)

"Na niektoré bolesti sa nedá zabudnúť. Túto bolesť si ponesieš celý život." ()

Season 3 (2020) (S03)

"Vtedy som pochopil, že sa nič nemení. Že všetko zostáva rovnaké. Kolotoč sa otáča. Stále dookola. Jeden osud vedie k ďalšiemu. Všetky naše činy spája krvavočervená niť." ()

Déjà vu (2020) (S03E01)

"Jeden osud je prepojený s ďalším. Niť, krvavočervená, spája všetky naše činy. Ten uzol sa nedá rozviazať. Ale môžeš ho preťať. On preťal náš uzol, jemným nožom. A predsa je tu niečo, čo zostáva nezvratné. Neviditeľné puto." ()

Přeživší (2020) (S03E02)

"Peklo je prázdne. A všetci diabli sú tu." ()

Adam a Eva (2020) (S03E03)

"Musím? Už nechcem nič musieť.  Už mám toho po krk, že stále len niečo musím!" ()

Počátek (2020) (S03E04)

"Cesty srdca sa nedajú vysvetliť. Chce to, čo chce." ()

Život a smrt (2020) (S03E05)

"Mala som sa zbaviť aj teba." ()

Světlo a stín (2020) (S03E06)

"Línia, ktorá v tej slučke opäť narazí sama na seba." ()

Mezičas (2020) (S03E07)

"Márne túžime po spôsobe, ako vrátiť čas." ()

Ráj (2020) (S03E08)

"To, čo vieme, je kvapka. To, čo nevieme, je oceán." ()

Seriál 1899 končí po první řadě

Seriál 1899 končí po první řadě