poster

Philip K. Dick's Electric Dreams (TV seriál)

Sci-Fi

USA / Velká Británie, 2017 - 2018, 8 h 40 min (Minutáž: 52 min)

Předloha:

Philip K. Dick (povídka)

Hrají:

Terrence Howard, Anna Paquin, Guy Burnet, Jacob Vargas, Sarah Baker, Anthony Boyle, Tom Brooke, Shannon Brown, Steve Buscemi, Georgina Campbell, Geraldine Chaplin, Julia Davis, Mireille Enos, Vera Farmiga, Jack Gore, Holliday Grainger, Greg Kinnear, Sidse Babett Knudsen, Rachelle Lefevre, Marko Leht, David Lyons, Richard Madden, Tuppence Middleton, Jason Mitchell, Janelle Monáe, Glenn Morshower, Lucian Msamati, Jay Paulson, Anne Reid, Jack Reynor, Mel Rodriguez, Joanna Scanlan, Timothy Spall, Hayley Squires, Juno Temple, Cedric Tylleman, Sam Witwer, Benedict Wong, Bryan Cranston, Russ Panzarella, Ralph Alexander, Noma Dumezweni, Richard McCabe, Tony Way, Paul Ritter, Nick Davison, Sarah Sharman, Lara Pulver, Michael Socha, Essie Davis, Liam Cunningham, Ruth Bradley, Ronan Vibert, Khalid Abdalla, Daniel Craig Baker, Louis Herthum, Nick Eversman, Annalise Basso, Connor Paolo, Maura Tierney, Brian Boland, Ian Pink, DuShon Monique Brown, Annes Elwy, Fode Simbo
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gogo333
  ****

  Do kina nastoubil nový Blade Runner a do tv Electric Dreams. Seriál se zaměřuje na povídky Dicka a každá epizoda je věnovaná jedné povídce. Povídky jsou upravené, aby byly vhodnější do tv a občas to je k lepšímu občas k horšímu. Kvalita jednotlivých epizod je taky kolísající, stejně jako povídek. Určitě potěší, že každá epizoda má vlastní herce a vždy je tam několik známých tváří. Celkově to je trochu slabší než Black Mirror, ale i tak je tam několik hodně slušných epizod a nemůžu říct, že by byla nějaká vyloženě nekoukatelná. Za mě 75% a pokud bude další série, rád si ji dám.(7.3.2018)

 • peterfriusjilek
  ****

  Balzam pre scifistickú dušu. :)(28.1.2018)

 • v0jt1s3k
  ***

  Mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Ze začátku silné, kolem půlky trochu ztrácí dech, ale celkově moc líbilo. Hlavně ty hudební motivy z Blade Runnera táhnoucí se celou serií :)(31.1.2018)

 • mcb
  ***

  Ambiciózní antologie ve stylu Černého zrcadla, jejíž jednotlivé epizody scenáristicky tápají jako adaptace krátkých Dickových povídek. Promarněný potenciál áčkových herců a zajímavé vizuální stránky, kde maximálně zaujmou jeden, dva díly.(8.2.2018)

 • Yardak
  *****

  Úžasný projekt především pro milovníky sci-fi a zejména obdivovatele P. K. Dicka. Jeho povídky jsou opravdu zajímavě uchopeny, přitom se neodehrávají pouze v daleké budoucnosti. Samozřejmě každá epizoda je úplně jiná a to nejen uchopením režiséra, ale i kvalitou, i když od pátého do desátého dílu si nemohu stěžovat a dávám plné hodnocení. Celkově za slabších 5 hvězd. Chtělo by to další sérii :-).(26.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace