Reklama

Reklama

Day of the Dead: Bloodline

  • Austrálie Day of the Dead: Bloodline (více)
Trailer

VOD (1)

Studentka medicíny Zoe (Sophie Skelton) se stará o svého pacienta Maxe (Johnathon Schaech), který je zvláštní nejen kvůli své krvi, kterou Zoe zkoumá, ale i proto, že je jí naprosto posedlý. Během studentského večírku se Max pokusí Zoe znásilnit a je napaden oživlou mrtvolou. Max se Zoe nechce vzdát i přesto, že již není člověkem, ale krvelačným monstrem. (Lucccy.N)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (64)

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Vcelku obstojný zástupce zombie žánru, který se sice občas táhne, ale když dojde na akci, je to radost. Zákusy jsou šťavnaté, krev stříká proudem, maso se táhne jako žvýkačka a hned několikrát dojde na střeva ven. Útoky nemrtvých jsou tím nejlepším stejně, jako jejich likvidace. Doktorka Zoe v sobě dusí zkušenost z márnice, fakt dobrá scénka, a současně je umanutá, ba přímo posedlá vývojem vakcíny proti zombie vzteklině. Nu a ve své umanutosti připraví mnohým peklo na zemi, ale jak se říká, když se kácí les... ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Dostal jsem chuť na nějakou zombie řežbu. I díky povedenýmu traileru jsem zvolil tenhle kousek. Film měl celkem slibnej rozjezd. Zhruba do 34 minuty se na to dalo i celkem koukat. Jakmile se ale na scéně objevil vychytralej zombík Max začínalo jít všechno do kopru. Takže překvapení jako tomu bylo u zatím nejlepšího zombie filmu posledních let " Train to Busan " se nekonalo. Nakonec z toho nebyl ani průměrnej zombie film. Výsledkem jsou 2 hodně slabý hvězdy. ()

Reklama

Lacike 

všechny recenze uživatele

Remake, ktory si z originalu zobral hlavnu premisu, ale v jednotlivostiach si ide svojou vlastnou cestou, co vidim ako plus. Dalsim kladom je kvalitna technicka stranka a stavnate gore sceny. Z hereckeho obsadenia ma zaujala nadherna Lorina Kamburova. Bohuzial tu nehra hlavnu ulohu a jej postava je rychlo odpratana z cesty. Hlavnu ulohu hra ina pipina. Tiez nie je skareda, ale jej herecky prejav je rovnako ochotnicko amatersky ako u ostatnych hercov. V originale ma postavy srali svojimi charaktermi, ale boli skvele napisane, zahrane a bolo fascinujuce sledovat ako dopadnu. V remaku som ziadnej postave neveril ich predpisane charaktery a po polhodine mi bolo uplne jedno kto prezije. Nestratil sa len Johnathon Schaech ako zamilovany zombie. Skoda, ze nedoslo na sex s hlavnou pipinou. Aspon niecim originalnym by tento film do zanru prispel. Niekoho mozno aspon potesi v zanri netypicky happyend. Mna celkom sklamal. Totalne vyhladenie by mi sedelo viac. Takze nenarocny fanda zanru snad bude celkom spokojny, ale ja som sa po polhodine zacal strasne nudit. 4/10. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Nemám s týmto filmom problém. Obyčajný zombie akčák. Doktorka sa snaží nájsť vakcínu, avšak do vojenskej základne preniknú zombíci a začne sa streľba. To je všetko. Úvod akčný, záver akčný, stred filmu nuda, ale to sa aj dalo čakať. Nakrútené je to normálne (našťastie žiadny amatérizmus), masky a gore sú fajn. Samozrejme, že pokiaľ niekto v takomto filme hľadá niečo viac, ako napríklad zaujímavý dej, prekvapivé zvraty, neočakávanú pointu či inteligentné jednanie postáv, tak sa mu to nepáči. Prečo by som to robil, keď som čakal len nenáročnú a mierne tupú béčkovú zábavu na odreagovanie a zabitie času. Z tohto hľadiska myslím film poslúži dobre. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Zombíci v dobrém tempu. Taková příjemná pocta George A. Romerovi. Bulharské lokace a komunitní parta militantních přeživších ve vojenském bunkru vojenské základny, co je částečně i uprchlickým táborem, patrně nikoho nezviklá k lepšímu hodnocení. Děj je už poměrně ohraný zombie song o nakažených hladových mrtvácích, který ovšem skýtá možnosti rozpoutat to akčně, krvavě i sexy. Mladá doktorka Sophie Skelton je jediným zástupcem sexuálnosti. A její obdivovatel Johnathon Schaech si lidské podoby užije jen chvíli, než je z něj jediný zástupce myslící inteligence mezi bandou masožravých tupců. I v roce 2018 se najdou tvůrci, kteří myslí i na nenáročnou skupinu diváků a vrhnou jim přesně to, co by je mělo zabavit na příštích 90 minut. Jednoduchý děj, gore, v rámci možností dobré namaskování nakažených a solidní tempo. Všechno to si neklade zvláštní nároky. A tím je zaručen i zvýšený výskyt nelogičností. Aby se šlo akčnosti i napětí naproti, je nutné vydat se přes nebezpečné území pro léky do nefungující nemocnice, což ve výsledku znamená, že léčiva už za uplynulých pět let od uzavření budovy budou mít prošlou expirační lhůtu. A aby se mohl rozjet i hlavní motiv, je potřeba, aby nakažený maniakální ctitel krásky v hlavní roli byl obrněn trpělivostí, a celých pět let čekal na stejném místě v laboratoři, až se zde zjeví objekt jeho touhy. Jste-li ochotní tolerovat tyhle lapsy, existuje možnost, že zákeřný virus obohatí váš organismus. Amatérsky film nevyhlíží a svůj účel být nenáročnou hororovou zábavou se mu daří plnit. Na dané téma existují mnohem hůře zpracované fláky. A mezi námi, zombiárny nikdy moc inteligence nepobraly. 8/10 ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama