poster

Day of the Dead: Bloodline

 • Austrálie

  Day of the Dead: Bloodline

 • Nový Zéland

  Day of the Dead: Bloodline

Horor

USA / Bulharsko, 2018, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rollman1
  ***

  Na vojenské základně, kde jsou poslední zbytky lidstva se nadějná lékařka pokouší najít lék na zákeřný virus. Najde něco, co vypadá jako zombie, ale myslí jako člověk. Jenže to něco, rozhodně nemá v plánu si pokecat a začíná boj o přežití v uzavřené komunitě. Fajn masky, praktické efekty a rychlé tempo, které na konci polevuje, vypovídá o tom, že jsme po dlouhé době dostali minimálně dobrý film se zombie tématikou. Šanci si rozhodně zaslouží.(9.1.2018)

 • Yoshimitsu
  ***

  Po dlouhý době jsem se dostal konečně k zombie filmu. Posedlý zombík se choval jako retardovaný a zároveň, jak kdyby fičel na kvalitním heroinu a uměl pomalu jen vyslovit jméno ZOE. No k ní mám taky pár slov nevím, jak mohla laboratorní krysa zblbnout celou vojenskou základnu jen, aby si odebírala krev od zombíků a zkoušela testy. Všichni jí to odkývali a riskovali, tak svoje životy. Dávám 55%(15.1.2018)

 • sniper18
  *

  Od nízkorozpočtových zombie filmov samozrejme žiadne zázraky nečakám, ale aspoň nejakú úroveň áno a hlavne, keď sa honosia menom kultovej klasiky, ale toto bola teda riadny bieda. Dejový základ zostal rovnaký, ako v pôvodnom filme, takže opäť sledujeme skupinu vedcov a vojakov, ako v pozemnom bunkri čelia zombie apokalypse a samozrejme majú na všetko odlišné názory, ale zatiaľ čo tam to fungovalo, rozdiely medzi nimi boli logické a bolo radosť pozerať, ako to napätie medzi nimi stále graduje, toto akoby scenár ani nemalo. Za niečo tu stálo vlastne len tých pár scén z minulosti a línia s posadnutou zombiou, ale ani toto nemá nejakú skutočnú kvalitu, len to jednoducho bolo lepšie, než všetko ostatné, čo je už úplne zlé. A tak už po chvíli som sa začal poriadne nudiť a už ma to prakticky vôbec nebavilo až do konca. Postavy ale nie sú úplne zlé, teda aspoň ten základ zostal obstojný. Takže je tu sympatická hlavná hrdinka reprezentujúca vedeckú stranu, vojenský dôstojník, ktorý všetkému velí a paradoxne práve on sa v celom filme správa najlogickejšie, aj keď z pohľadu filmu by mal byť záporák, no ja som to k nemu určite nepociťoval a ešte posadnutá zombia. Zvyšok už nestojí absolútne za nič. Akcia je tiež veľmi slabá, tých prestreliek a naháňačiek tu je pomerne dosť, ale pôsobia poriadne amatérsky, sú biedne natočené, so slabými efektami a nebavilo ma likvidovanie zombií a ani požieranie ľudí, po akčnej stránke ma tu jednoducho nebavilo absolútne nič. A na technickej stránke môžem pochváliť jedine to, že už som videl aj horšie natočené zombie filmy a ani lokácie nie sú úplne zlé, ale inak sa mi to po vizuálnej stránke vôbec nepáčilo. Takže toto hodnotenie je u mňa veľmi zriedkavé, ale tu nemôžem inak, drvivá väčšina filmu ma absolútne nebavila a ten zvyšok tiež dosahuje sotva priemernú hodnotu. Už nikdy viac. 25%(11.2.2018)

 • Morholt
  ***

  No ne že by film přišel s něčím novým, ale z mého pohledu se jedná o celkem svižnou zombie akčňárnu se solidními maskami a slušným gore. Navíc mě tu bavil motiv zamilovaného zombíka a i když nepodala žádný oslňující výkon, byla mi sympatická i hlavní herečka. Nic, na co by si člověk za pár hodin vzpomněl, ale vzhledem k nulovému očekávání je to celkem příjemné překvápko. 60%(14.1.2018)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Čekal jsem to mnohem lepší dle traileru, ale přesto na jedno podívání mě film neurazil. Masky jsou podařené a gore chuťovka, vše ostatní nestojí moc za zmínku. Průměrné herecké výkony, obyčejný klišoidní příběh a ve středě filmu tempo výrazně poleví. Dlouho jsem však žádné zombie neviděl, takže budu k filmu štědřejší.60%(5.1.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace